Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Tiёsto

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Tiёsto - найкращий Діджей світу. Ви згодні?
Так. Він цього заслужив

57% - 4
Нормально, але все ж таки він не має бути на 1му місці

42% - 3
Слухати можна

0% - 0
Нє, не згоден!!!

0% - 0
Шо за тєсто? Хто це?

0% - 0
Голосов: 7

1

Уже другий рік... трохи більше... Dj Tiёsto є напкращим діджеєм світу... Чому?.. можливо тому, що все його життя було лише "музика"... він пише альбоми зі швидкістю світла... ні, скоріше зі швидкістю ЗВУКА!.. Але він не забуває робити це геніально!.. Ну шо я можу сказати про цю людину, якшо вже з 15ти років Tiёsto крутив сети в нічних клубах...

2

Не чула...тре у брата взяти послухати.. унього напевне має бути.

3

Має бути!!! Ти чула, але не знала, шо то він... А хіба обов"язково знати?.. не думаю.. треба насолоджуватися музикою...

4

може й так... я в нього багато чого класного чула і не знала шо то...

5

...Може й так... я ось відкрив "той звук", який Тієсто використовував у піснях ранніх альбомів.. оце воно! тепер будуть думати: або це музика Тієсто, або класний плагіат! але мені все одно... Його музику все одно не спреш... така вона своєрідна!

6

:dance3: Круто, Лімон, сенкс:) меня поперло  :dance3:

7

..Гмм.. не все так просто! ;)

8

Як я колись казав клубняк це моє тому Tiesto - супер. :yahoo:

9

Трошки виправлю - це не клубняк... Це транс... (евро, голандський, прогресивний, вокальний...)

10

Я знаю та для мене будь-яка музика з  :dance3: бум-зи-зи-зи-зи-бум-бум :dance3:  клубна.

11

Дай і мені послухати, бо я в брата спитала, чи є , то він сказав шо немає. Він взагалі транс не любить, йому лише Армін подобається. А так то він не слуха т ранс.

12

Так цей Tiesto й насправді крутий чувак!!!!! :yu:

13

...В сорочкі :D ...Голандські діджеї в сорочках... майже всі... Чому? :O

14

ну....класно...справді...але мені все одно армін більш довподоби...чогось так...але тієсто справді супер-пупер!!!!! :yes:  :yes:  :yes:  :yes:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

15

Тієсто має великий досвід у діджеїнгу, мікшировці.. Він давно вже створив свій власний стиль в музиці..

16

Ура! Я піду 23го на концерт ТІЄСТО "Elements of Life" =) Це буде ульот, надіюсь, бо як не як він гратиме 8 з половиною годин)))