Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Дуже страшне кіно 4


Дуже страшне кіно 4

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Хто бачив????Як на мене, то просто дууууже "страшне" кіно!!!!!!!!!!!!! :D  :D  :D  :D  :D  :crazy:  :crazy: Ми з кіттен так нагиготілися, шо ледь не повмирали від сміху в кінотеатрі!!!!!!!!!!!!!!!!Просто кайф!!!!!!!!Отак от ввечері розслабитися - те шо треба!!!!!!!!!!!!!! :tease:  :D

2

нормальнеґ.хоч я дививсяі не багато....

3

Нареготатися точно мож та все ж фільм трохи без смислу.

4

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: ОТАК!

5

дивився. посміявся, і хочу продовження  :assassin:  :O

6

"Я ВЛЮБЛЬОООООООН"(хто не пам.ятає-це в кінці...)
Ех.....Спочатку подивилась хфільм...а потім випадково по ТВ натрапила на хфільм,на який в "ДСК4" була пародія(назви не пам.ятаю)..Ну там,де ще в туалеті всі вони сиділи..Йома йо..то був ужастік з червоним квадратиком у куточку,а я реготала,бо згадувала ДужеСтрашне..)))

7

це респек,але 3 краще=))) :girl_crazy:

8

Вобще 1и3рулят за породию 8 мили и крика, 2-не очень,а в 4-офигезное шоу Опры в самом конце...

9

я взагалі спочатку всі "страшні кіна подивилася", а потім коли дивилася пилу-1,2 то просто вмирала з отого чудака на велосипеді....нереально після такого фільми жаху дивитися:)

10

а па моєму то страшне кіно 4 це проста лажа якасЬ ) відстій ...тупе дуже ))   симпсони рулятЬ !!!

11

Видели" не угоржай южному централу"?

12

А чо хтось наїжа на "Не погрожуй Південному централу попиваючи сік у себе в кварталі?" чи то пак "Нє грозі Южному централу попівая сок у ся в кварталє?" чи на нігєрів?... зашибиздний фільмец... так і живуть в чорному кварталі... ага ага... Тіки в яку це тему до ДСК4?

13

А до чого тут симпсоны? Просто  фильм породия як и Сим. и ДСК4. а фильм жырок, просто супер без слив.

14

На кого пародія? То суща правда!  :rolleyes:

15

Може ты й прав.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Дуже страшне кіно 4