Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » День народження


День народження

Сообщений 1 страница 30 из 54

1

Так, у кого 6го травня День народження?.. я знаю!.. у Факела!

Тож я йому побажаю того, чого я вам сказати не можу... можливо тоді те побажання не виповнеться?!.. Але все ж, Сергій Батькович, я до Вас ставлюся з повагою... тож нехай і Ви будете інколи робити цю тяжку роботу!.. Нехай буде у тебе багатько здоров!ячка, шоб пити той тобі рідний спирт... І шоб гроші на рахунку були, бо у мене взагалі ЯМА!..

І як би там не було, Ми тебе любемо і Поважаємо! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! :drinks:  :friends:

2

Факел ни хера себе у тебя 6 ДНР!!!Желаю тебе чтоб буй стоял и лодки плыли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:

3

Чув у Факела завтра Деньчік. Бажаю тобі щоб стояв у кожній хаті. :D  :drinks:

4

з Днем народження, не будь отакимhttp://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/icon_cranky.gif ато http://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/whoops.gif і http://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/Just_Cuz_17.gif

5

Хеппі Бірздей ту Ю! Будь мужиком який ти і є!!! :yu:

6

ОТ він і настав: твій День народження. Я тебе щиро вітаю!!!!!!!! :D  :D  :D  :D  :D Бажаю успіху, везіння, нестерпного щастя, щоб аж через вінця лилося, вірних друзів, кохання, що надихає. Підтримки та розуміння від усіх. Бажаю відсвяткувати весело та з гумором. От таке Вдало відсвяткувати

7

дякую народ за теплі слова..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!приїжайте,приходьте,покуштуємо спирту трьошки....

8

Вітаю з Днем народження, і бажаю бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров'я, успіхів в особистому житті.

Нехай чари у твоєму житті будуть тільки світлими, сни - солодкими, а дні - сонячними та зігрітими теплом дружніх сердець! :heart:  :heart:  :heart:

9

Приєднуюся до усього вже сказаного, від себе лиш додма: ніколи не сумуй, завжди посміхайся й веселися, прися від усього навколо, бо яким би воно не здавалося паскудним, та всьо то не так. Життя то гарна річ, а ти кльовий чувак!!!!! Так шо не вішаємо носа і радіємо життю. :D  :D  :D  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

10

День народження Ггоніва відбудеться, якшо він накриє стіл..а вже це залежить від Гаруспіка...скільки кілограмів хачапурі він зробить(хавать же нада шось), але це залежить насамперед від арабів...

Пишіть тут свої поздоровлення.Якшо це не щиро..краще не пишіть.

А я скажу так..Чувак, бути філософом - це прикольно..Але бути філософом і не належати до певної філософської школи - не бути філософом. То ж бажаю зробити правильний, на твою думку, вибір. І ще - будь більш комунікабельним.. Тобі зайвим не буде)

11

Згодна з останньою думкою Лімона: ми з тобою ггггггггонівчик стільки знайомі, а я тебе толком і не знаю;) Будь файним дядьком!!!!!!!

12

Млін
в мене нечасто є нет
і час
тож усіх з Днюхами
і мене теж
Вибачте якщо буду відсутня, та слідкуйте за новинами.
Як хтось здох - то моя провина

13

У МЕНЕ ДН БУДЕ 4 ЛИСТОПАДА.ПРОШУ ЗАПАМ*ЯТАТИ ЦЮ ДАТУ,БО УЖЕ СКОРО!!!!!!!!

14

Поздоровляю з Днем народження Ростіка (себто Віні пуха..котрий позбавив життя бідного Іа). Вітаю тебе від всієї завпитрованої голови і незсовісної душі! Хоч я тебе і бачив всього пару раз, та здався мені досить таки прикольним чуваком! Лет йор дрім кам тру!

15

Сонце яскраво свiтить,
I скрiзь росте трава. Ша-лу-ла-лу-лай, лай-лу-лай.
Ця тварюка на кульцi
Спати заважає-є-є-є-є-є

У Вiнi урвався терпець —
Осліку кiнець.
Ша-лу-ла-лу-лай, лай-лу-лай.
Ша-лу-ла-лу-лай...
:crazy:  ги трохи переробив пісєньку...
А взагаліто поздоровляю типу...  :D  головне не дуже то того бо того етого...  :alcoholic:

16

РОСТІК, З ДНЕМ НАРОДЖЕНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ураааааааааааааа,нарешті ослік народився 17 раз!!!!!!!!!!!!(по-моєму)

17

всіх з минулимїхнім святом! зднем варення! ГГ
мое буде 16-ОГО травня! :drinks:  :alcoholic:

18

Факеле! то ми з тобою майже в один день світло побачили! за це треба випить! :yes:  :drinks:

19

Вітаю Тигрулю з Днем народження! Чого саме? Напишу на мобайл.) А так міцного кохання. ПІС!

20

КИЦЮНЬКА!!!Я тебе дуже люблю!!!!!Приєднуюся до Макса - кохання - великого і міцного, і ти знаєш з ким;) У суботу привітаю як слід:)
П.С. Почитай мило:)

21

ООООуууу а? а шо в Тігрьонка день народження? уйо-ой йо  :O
Нє я знав навєрно .... тобто як це навєрно? Я ЗНАВ ТОЧНО! ДА!
Поздоровляю тебе дуже дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже
дужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедужедуже - во сопля як це ія таке виговорив..... хух))))
Приєднуюсь до всіх побажань але трохи виправляє.... бажаю тобі кохання справжнього а головне взаімного... це головне... бо якшо воне буде велике і міцне тільки з однієї сторони ТО ХРЄНЬ ТАКЕ КОХАННЯ! вєєєєєєєєєєєєєє.... отакий я поганий... тобто хороший  :D
ДА точно і смс напишу! О як!...
Короче поздоровлЯю!

Отредактировано Ггоніво (2006-11-23 15:44:56)

22

Дякую, сонечка за вітання:)
Юрко, кохання то не хрєнь, а щастя!!!!!!!!!:)
Дякую дякую дякую
п.с.Кицю, а мені мило не прийшло:(...

23

Щастя коли ти когось кохаєш а йому на тебе абсолютно забить?  :)
Щастя то справжнє і взаїмне........  :D

П.С. не нада мені такого щастя...

Отредактировано Ггоніво (2006-11-23 22:25:07)

24

бЛІН, Я ТОБІ НЕ ВІДПРАВИВ СМС, БО НА РАХ НЕ БУЛО НІ В МЕНЕ НІ В БАТЬКІВ... а З ІНЕТУ ЯКОСЬ НЕ ЦІКАВО, ЯКШО ІНЕТ, ТО КРАЩЕ ВЖЕ НА ФОРУМІ)))

а ЩЕ КРАЩЕ В РЕАЛІ.

25

Я приєднуюсь до привітань хоч і пізно,але все ж таки!З ДНЮХОЮ ТЕБЕ!!!

26

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У КіТ!!!!
Вітаю!!!
Короче поздоровляю тебе і бажаю найголовнішого ЩАСТЯ  - бо куди нам без щастя?
без щастя нам навіть здоров"є нафіг не потрібне)
Я не багатослівний але ти знаєш шо я тебе дуж люблю сестро  :D
Приєднутесь до привітань якщо хочете)

27

З ВАреННям)))

Бажаю всього всього всього всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього   всього всього  всього  всього  всього  всього   всього всього   всього  всього всього  всього  всього  всього всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  всього  щирого)
[Тягаю за вушка...] :P

28

ДЯка,дякА,дякА,дякА,дяка....гррррр.....муррррр...гигигиги...дякую:)

29

ДЕТКА, ІТАЮ ТЕБЕ З ТВОЇМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. я ТОБІ ПОБАЖАЮ БАГАТО БАГАТО БАГАТО БАГАТО БАГАТО СЕКСУ, ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ, ПРИСТРАСТІ, ЩОБ БУЛО КУДИ ДІВАТИ ТВОЮ СКАЖЕНУ ЕНЕРГІЮ. бАЖАЮ ЗНАЙТИ ТОБЮІ ТВОГО СКАЖЕНОГО МУЧАЧИКА, ЯКИЙ БИ СПРИЙМАВ І КОХАВ ТЕБЕ ТАКОЮ, ЯКОЮ ТИ Є, А НЕ ЗАГАНЯВСЯ В РАМКИ. уСПІХУ, КОХАННЯ, САМОРЕАЛІЗАЦІЇ, ПОСМІШОК І ВСЬОГО ВСЬОГО НАЙШАЛЕНІШОГО...................

твоя сестра кіттен ;);););););););)
беРЕЖИ СЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30

сьогодні вітаю Кіллераз днюхою....всього короче самого кращого! Піс!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » День народження