Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » День народження


День народження

Сообщений 31 страница 54 из 54

31

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження ФакЕла ака Воронова Сірожу =) Бажаємо всього для тебе найкращого! А що там для тебе найкраще, це вже ти мабуть краще на нас всих знаєш.)

Наразі бажаю офігЄзно здати сесії улілякі)))

32

ВОУ! Приєднуюсь до вітань)
Ей Смолоскип - не пий багато спирту) а то так сіять будеш... хоча... БАЖАЮ ТОБІ БАГАТО СПИРТУ! - і мінімум головного болю)...
а взагалі щастя тобі... - і звичайно бабла... угу угу

33

ОЙ!Днюха!
ВІтаю))))
Кхе-кхе....бажаю тобі не попадати в монастир.Во.
А, взагалі Всього-Всього-всього найКРАЩОГО)))

34

Правильно! то треба бажати мені!
шоб я попав у монастир О_о

35

Вітаємо ФАНАТА з Днем народження! Чувак, бажаю знайти у житті вірний шлях і впевнено прямувати прямо по ньому! Побільше впевненості в собі! Всього найкращього! П"ю каву та шо у мене за компом за тебе!!!

36

Приєднуюсь до поздоровлень! ...
Чувак я тебе вже давно знаю - багато казати не буду) Але бажаю щастя здоровя і впевненості...
А ще здати ото все що ти тама здавав - якщо ще не здав)...
Короче всього тобі найкращого... давай ...щасти...

П.С. пий багато але вміру)... щоб змогти дати здачу асфальту гик  :D

37

Ну да, і шоб хватило сил пити ще з нами.. ги.. лімонад! Так шо готовся! думаєш лімонад як за нефік пить? то ти не той пив! =)

38

вітаю всіх з минувшими днюхами! вібачаюсь шо давно не заходів, і ше будьте усе щастліві! і хай у вас все буде гаразд!  і давай те спілуватса дале :friends:  :thank_you:

39

дяка хлопці за вітання! а асфальту здачі дам :orc:
можливо :alcoholic:  атак спасибі шо не забули!!!!!!!!!!! :thank_you:

40

Сонечко моє ясне, ТАРАСИКУ!!!!! Зі святом тебе!Я тобі бажаю насамперед здоровлєчка, любові та  гармонії із собою!!! Ти дуже позитивна людина, і тому у тебе все буде добре!!!!!!!!Я то знаю !!!!!!!!!!!!!! Цьомчики!!!!!!!!!!!

41

КіТ написал(а):

дякую котику =0) дуже дякую :friends:

42

сьогодні здається в когось свято????? я не бачу накритого стола !
отже товариш Гагарін всього тобі найкращого, піс лав енд гуд хвілінг!

43

Да блін просто всім накрити стіл ну ніяк не втигаю))) ...
Дякую шо не забуваєтье поздоровити Гагаріна - хто на форумі хто смс ками - а хтось в 12 годин ночі в неті ...
Дякую)...  :yes:

44

Рости великим! :yes:

45

Сьогодні День народження у Анни ( АннA ), з чим ми її і вітаємо! Всього тобі накращого!  Успіхів!  :)   

46

мої поздоровлення!!!!!!!!!!!! треба якось знайомитись, чи що)))))

47

Поздоровляю!...і доречі всіх інших теж з пройшовшими днями народженнями!!! ВО)

48

А тепер вітаю з Днем варення Тигру! Не знаю чи побаче вона наші вітання.. Бажаю натхнення і креативу! Впевнений, що ти маєш на меті створити (написати) щось прикольне, тому й бажаю зробити це вдало. Нехай друзі приносять лише гарні, позитивні новини, і зостаються щирими, бо також знаю, що для тебе це одна з головних речей у житті.)

49

угу (мовчки дивиться в вікно...Алілуя)

50

ВіТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПІТА! Бажаємо йому всього найкращого) захищати нашу країну і від іноземних поганців і тп)...

51

так, ВІТАЄМО ПІТА! Ака - рятівника нації! Бажаю удачі і міцного здоров"я, бо як же ти без МІІІЦНООГО здоров"я будеш захищати Україну? Для цього потрібна СИЛА! ;) А так, успіхів у навчанні, а точніше, успіхів на халяву здати сесію (бо іншого варіанту ніж халява, я не бачу... ))) Ну, СЛАВА УКРАЇНІ, РЯТІВНИКАМ СЛАВА!  :hunter:

52

Також сьогодні День народження БЛОКа! В нього як і у Піта, 20.12.) А цьому чуваку бажаю успіху з навчанням і роботою. Та не скільки з навчанням, як з роботою. Прсото знаю, що чуваку робота потрібна нормальна, а не навчання  :D  Міцної дружби та кохання! Щоб нарешті дівчинку собі завербував! Поняв?  :crazy: 

53

Вітаю головного ЕмоСкіна країни, тобто Хєстера ака піта чи Рятівника нації!!!!!!( ух який ти нах багатосторонній))))
Отож всього тобі найкращого -  побільше котдівуарських зайчиків( це типу валюта така,гг)), красуню жінку ефіопку та дітей японців. Слава україні!!!!!!!!!!!

54

ФАКЕЛ написал(а):

Вітаю головного ЕмоСкіна країни, тобто Хєстера ака піта чи Рятівника нації!!!!!!( ух який ти нах багатосторонній))))
Отож всього тобі найкращого -  побільше котдівуарських зайчиків( це типу валюта така,гг)), красуню жінку ефіопку та дітей японців. Слава україні!!!!!!!!!!!

ЧОРНИЙ А ДО ЧОГО ТУТ ЕМО?ТИ СВОЇ ЗАСЛУГИ НЕ ПЕРЕКЛАДУЙ НА МЕНЕ!ШОСЬ ТИ РОЗПИЗДІВСЯ ПТАШИНИЙ ГУМАНІСТ!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » День народження