Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Література... » Книжки про релігію, культи...


Книжки про релігію, культи...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

...Я вирішив почитати біблію, бо хотів чогось такого почитати, з чим би я посперечався... Але я не можу її читати!.. Я майже з усим не згоден...

Зараз читаю про Йог-Сотота, Еон Ктулху..(це мені Кіт знайшла, сенкс)... про соціологію хаоса... Мене це пре... Може я з"їхав з глузду?

2

Ты уже поехал крышей тогда,когда начал всю эту муть читать!!!

3

ОООО!!!!!!Я таке люблю!!!!!!!!!В мене взагалі нездоровий інтерес до всього такого незвичайного, магічно... до різних релігій....та всього подібного...... :assassin:  :assassin:  :assassin: Макс, ти якшо з"їхав з глузду, знач ти не один :D  :D

4

У мене є Некрономікон... на дискеті..

5

Шо реально???????????????????????7 :O  :O  :O  :O  :O  :O  :O  :O  :O  :O  :O ДАЙ ПОЧИТАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6

вже нема... Десь посіяв...

7

:cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:

8

Некрономікон шо у макса на діскєті хрєнова фантазія одного пісатєлюжки...
Ви навіть не знаєте як прочитати справжній  :diablo:  і хрен найдете і прочитаєте...

А вобше читайте Нічше "Сумерки идолов или как филосовствуют молотом", "Антихрист или проклятие христианству", можете Легеметон почитать... тіки я не впевнений в його правдивості особенно з таким автором як Соломон  :/ ... можете Канта позирить...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Література... » Книжки про релігію, культи...