Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » ”Дєвачкі курілі і плакалі”


”Дєвачкі курілі і плакалі”

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Фуу... сльози... соплі... ненавиджу!!!Але ревввууу!!! :cray:  :cray:  :cray: Ажопадєлать?Така вже та дурнувата жіноча натура :girl_crazy:

Отредактировано Dogmata (2006-05-24 21:58:50)

2

оооооооо....так!....жянщіни рявут очань часта....а пачаму????патамучто .....иє...вот пачаму...

3

Я взагалі дуууууже рідко плачу...Але сьогодні майже весь день плакала....капець....

4

Так дєвачкі курілі і плакалі,а тобто хлопчики дрочили і присідали наїбались і наприсідались!!!

5

а я намагаюсь ридати тільки коли ніхто не бачить...та іноді сльози наворачуються самі собою....В таких випадках краще мовчати,бо якщо щось скажеш,нічо не вийде...Почнеш ридати....

6

куріння - зло.. нікому не раджу. :beee:

7

хто б казав=)))))))ге ге ге

8

:nono:   Не в куриві справа, шановні, а в дівочих істериках,соплях,сльозах, а назва теми - фраза з однієї пісеньки,салабони! :angry2:

9

Нє, ну дівчата часто курять, коли плачуть, ну, типу істерика. Буває. от куриво і допомагає відволіктися від проблеми. Хоча й не завжди. От я, коли істеричу, давлю пачку-другу..Попускає трохи.

10

:nono: А я думаю, що це огидно коли дівчата курять і на цьому все. :nono:

11

а різниця?...чорнобиль дав...тепер курівом доганяєм і алкоголем і наркотою...а потім дивуємось...а чого це в наших дітей 2 голови по 7 пальців а половина взагалі дохла...

12

Ти шо не доганяєш дію нікотина на мозок?... нерви і всяка хня то так відмовки... а інше курло типу пикурить плана чи чогось такого шоб вздрючило... то взагалі прояв слабості духу...і я дивлюсь на це не з розумінням а з відразою...

П.С. а до чого по твоєму людина йде бухаючи курячи і тп... звичайно до смерті... просто випить яду тупо...треба розтягувать процес маленькими порціями яду... мухомори в малих кількостях тож дрючать...

13

ти не догнав...

14

Всі не догнали. Річ зовсім не в дозах і не в ефекті. Кожен палить або щось вживає зі своїх особистих причин, які оточуючим можуть здатися більше ніж дивними. Просто не кожен у цьому зізнається...

15

Палять з тупості...пють зі слабкості... вживають з відчаю...
Входять в залежність і просто потім по звичці... мотивуючи бувшими причинами але палять - шоб мозок робив бо без нікотину йому вже ніяк... пють бо сосуди звужуються.... вживають там багато причин...

16

Палять шоб мозок робив?Виддноо, шо ніколи не палив....


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » ”Дєвачкі курілі і плакалі”