Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Фестивалі, концерти, клюби, театр » Висадки...Рейвахи...Нівроку...Western Metal Sesions...


Висадки...Рейвахи...Нівроку...Western Metal Sesions...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Це все можна знайти в Тернополі....Самому чудесному і милому місті України(це та країна в якій ви живете,доречі)Ви звичайно і дупля не ріжете шо це таке...але Тернопіль-одне із самих пристижних рок міст!Тут можна почути все...побачити майже все...окрім Нірвани...і менти тут не дуже грзять укурених і п*яних неформалів....

ну поскільки ви нічого не знаєте то я вам розкажу...
Висадка-рок концерт з живою музикою...пяними виконавцями і шаленим пого(слем)...
Нівроку-щорічний всеукраїнський рок фестиваль...про нього мають знати всі!
Рейвах-для тих хто любить всяке техно...ну це типу я не розрізняю стилів тої НЕживої музити..і того бумцання...
Western Metal Sesions-це для металістів...сюди зїжаются багато відомих гуртів з інших країн...
P.S. а ше в нас є Алігатор...це короче фуфло...но для вас скажу шо туди приїжає ТНМК....

а ше прошу видалити мого користувача...

2

ТАК,ШАНОВНІ ХТО МАЄ БАЖАННЯ НЕХІЛО ПОВИСІТИ 22-23 ЛИПНЯ У МОРСЬКОМУ(ЦЕ БІЛЯ СУДАКА У КРИМУ)?ТАМ БУДЕ РЕАЛЬНИЙ ФЕСТ,ЯКИЙ МАЄ НАЗВУ RED ALERT!НА ФЕСТІ ПРИСУТНІ [AMATORY] SKINHATE KOREA AHHA КАРНА i.т.д.ХТО МАЄ БАЖАННЯ ДАВАЙТЕ ДОМОВИМОСЬ І РАЗОМ ПОЇДЕМО!!!

3

А нівроку вже був чи ше ні????Бо я туди дуже хочу!!!!

4

Классно вам у Тернополі... проводяться усілякі фестивалі... концерти...

5

КіТ написал(а):

А нівроку вже був чи ше ні????Бо я туди дуже хочу!!!!

Нівроку буде 14-15 жовтня!!!! ЗАПРОЩУЮ ВСІХ...але бавити вас не буду...навіть з поїзда не зустріну...і місце на ночівлю шукайте собі самі!!!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Фестивалі, концерти, клюби, театр » Висадки...Рейвахи...Нівроку...Western Metal Sesions...