Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Страшні-добрі мультики та інше збочення...


Страшні-добрі мультики та інше збочення...

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Нещодавно мені довелось переглянути мультик "Простоквашино", але у супроводі всякої там музички і гоблінськими текстами. Може хтось бачив? А ше про "Тайд", о! Це просто вмерти можна!

2

Да, Гоблин (Дмитрий Пучков) рульный чел! Я не мало повидал фильмов и мультов в его редакции!  :clap:

3

А я люблю шоколадне молочко!а ше....ги....портвейн...хотів би бути мультяшкою,хоча їх життя передбачене...ні....буду собою....я почав!!! я люблю помідори по огірячому!!!і мультики!!! і не обіжай їх,гама...вони мої діти....ой.... загнався.....починаю бути собою.... =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D   =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D  =D

4

До речі мене сьодні назвали дівчинкою з мультика, чи то пак якогось фільму, іше сказали, шо ти мабуть дуже смішний! =D

5

Амаль Гама написал(а):

До речі мене сьодні назвали дівчинкою з мультика, чи то пак якогось фільму, іше сказали, шо ти мабуть дуже смішний! =D

Ну про то яка ти кумедна буваєш....я не буду говорити... ;)  а я не можу бути не смішним коли моє сонечко і тут і на небі...як воно так? ;)

6

Прикинь, моє теж!!!  :o  :o  :o , як воно так???? :o  :o  :o

7

До речі на світ простіше дивитись, як на мультик. Уявляти собі все кольорове і смішне, наївне і цнотливе... Гмм... мабуть притримаю свою планку для іншої теми. ;)  ;)  ;)

8

А хто бачив Shreka, але гоблін? Хто не бачив подивіться то варто того.

9

СІМПСОНИ РУЛЯТЬ!!! ОСЬ ПРИЙДЕ ГГОНІВО!!! МИ З НИМ СІМПСОНИ-ОНЛАЙН ЗРОБИМО!!! :D ДОУ!!!

10

я бачила шрек тире рамштайн...ото тема...або бачили такий загон: ну погоді під панжабі?...так прикольно :lol:

11

Слухайте інше збочення це що, те що я подумав?

12

Гама планку ти не тримай
Ти на волю думки відпускай
І поцілунки мені частіше давай!
Ги-ги-ги ай-ай-ай-ай :D

Отредактировано telePEN'(Caleb) (2006-03-07 13:15:01)

13

а мене пре шматриця :D  а ще тєрємок в гобліні, ото пруха :cool:

14

А Терменнатор 3, как немцы из прошлого убийцу прислали. :yahoo:

15

:vampire:   :girl_werewolf:   :diablo:   :jester:  --це по вашому не збочення??? Саме натуральне!  :crazy:  :girl_crazy: --А це???  :D  :D  :D

16

А до чого тут збочення?!...ніхто про збочення не говорив...а якщо хочеш збочень.... ;)  :kiss3: ну....то ти знаєш до кого звертатись.....

ТАК!

До збоченців.... ;)

......хочу приїхати.... ^_^

17

а ще тєрємок в гобліні, ото пруха

тєрєм тєрєм тєрємок
із труби лєтіт димок
із окна лєтіт мотів
із труби прєзєрватів :)
кльовий мультик...

18

Ну тема ж називається "страшні добрі мультики та інше збочення!" ось я і говорю про інше збочення!  :blush2:

19

:focus: да! збочення то моїй частині...

20

Давай придумаємо мультик!

21

Давай... називатиментся НАША ІСТОРІЯ...я напишу ту книжку,але там потрібна твоя допомога...бо наша...твоя моя...

22

А хтось бачив "ANIMATRIX". Якщо хтось бачив, то що ви про нього думаєте..?

23

Думаю шо це не мультик, і точно не всяке там збочення...тобто не по темі це..... :lol:

24

Кому тре японська мальована парнушка?

25

Тіпа ХентаЙ?... Давай мені  :crazy:

26

То я до Лімона...

А "Хапі трі френдс" я стіки бачив мультів підряд шо аж надоїло...

27

У мене штук 40 хеппі трі френдів.. мо більше.. ти ж сам бачив,нє?


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Страшні-добрі мультики та інше збочення...