Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Весняний СиНдрОм


Весняний СиНдрОм

Сообщений 1 страница 30 из 57

1

За календарем зара весна, а от на вулиці шось незрозуміле...та все ж весна...а весною люди закохуються...і нормальні і психи (хоча за моєю теорією всі люди психи)...от мені цікаво стало...чи хворієте ви зараз на дивну хворобу, що зветься "кохання"? :)

2

Doberman написал(а):

За календарем зара весна, а от на вулиці шось незрозуміле...та все ж весна...а весною люди закохуються...і нормальні і психи (хоча за моєю теорією всі люди психи)...от мені цікаво стало...чи хворієте ви зараз на дивну хворобу, що зветься "кохання"? :)

в мене тут вже 2 дні падає сніг...замело моє село....сало.....сило..... =D  но маршрутки ше ходять....і ми з славком регулярно їздимо на дружбу в крапку...де тут любов?любов не тут вона в мені....гріє...от коли перестає падати сніг...починаєтся...уть.....такий уть шо аж уть....жаль шо ВОНА не може бути поруч напастой...но то нічого....все в наших руках...і ми все можемо...а так то ВОНА і є весна...ги-ги... =D от приїду до неї попємо пива :drinks:  і прийде весна...може ви її не побачите...бо вона прийде тільки для нас....і будем ми тоді....уть... :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: .не можна думати....тихо калеб тішо..заспокійся.....а-а!!!  :D

3

кльово бути закоханим :) ...от тіки я забула шо таке весняний синдром...вічна зима і вічний холод порожнечі...

4

Doberman написал(а):

кльово бути закоханим :) ...от тіки я забула шо таке весняний синдром...вічна зима і вічний холод порожнечі...

це просто...не тормози....а головне повір і забажай....от я напитись хочу....просто так...давно не напивався...я забув шо таке будун....а кохання не забуваєтся...і не померає...як панки,але інакше....

5

Скіки можна напиватись, забув про історію в "Тернополі"? Це не зовсім так давно було. До речі я вчора сама ходила на Мейд.  :cool:  :cool:  :cool:

6

ТАК!!! ВЕСНА ПРИЙШЛА... І СНІГОМ ВСЕ ЗАСИПАЛО!!! :D ... ЦЕ ЗІМА КІПІШУЄ... НЕ ХОЧЕ ВОНА ПОМИРАТИ... АЛЕ ЇЇ ЩЕ В НЕДІЛЮ СПАЛИЛИ... НА МАСЛЯНІЙ!!!

7

Мені здається, до справжньої весни ще далеко, але закохуватись і кохати мож навіть зараз, і взагалі, я вважаю, що закохуватись мож в любу пору року і це дуже прикольно...

8

Пофіг на погоду, головне, шо наші серця відчули весну і почали виганяти із себе зиму. :yahoo:  А то була весна!!! :clap:

9

Весна прийшла.... Коти картоплю садять... :D

10

ЩЕ РАНО САДИТЬ - ПОМЕРЗНЕ... І КОТИ ЩЕ НЕ... КОРОЧЕ ВЕСНА - ТО НА КАЛІНДАРЮ ВЕСНА!

11

на кохання хворію...і це приємна хвороба :)  :)  :)

12

Да очень приятная болезнь и самое главное,что от нее нет лекарств!!!

13

Весна весною,а мені контер не іде!А-А! я на нервах...головне шо сонце світить!а мене мочать...скіл падає!!!но нічо от доздам сесію на днях і приїду у київ...відсвяткуємо весну!

14

ПРИЇЖЖЖАЙ!!! БУДЕМО ПИТИ ПИВО ТУБОРГ!!! :drinks:  ВЕНА - ЦЕ КРУТО! А ЛУТО - ЩЕ КРУЧЄ!!! :yahoo:

ЦЯ ЛЮВОВНА ХВОРОБА ПОЖИРАЄ НЕ ТІЛЬКИ ПОЧУТТЯ, А Й ГРОШІ... ЗАРАЗ ІЗ ЦИМ СКЛАДНО...ГММ :P

15

Но пусть любовная болезнь лучше пожирает деньги,нежели чувства,для меня они в сотни раз дороже!!!

16

...так якщо любовна хвороба пожирає лише гроші - це не справжня любов!!!... я маю на увазі шо справжня любов - це любов з почуттями... тобто лише справжня любов пожирає почуття... :)

17

хто зара хворіє??? :rolleyes:

18

Я хворію вже майже рік.... :yahoo: У-у! і хвороба загострится коли я приїду в київ...правда нема де заночувать....но метро завше відкрите....ЛУТО..... =D  :lol:  =D

19

я хворію...здаєцця вже 6 місяців....але шось дуже великі ускладення! :(

20

...хворіти не треба!!! зазвичай я хворію дітом... (після дня народження)... три дні... десь так... температура і все таке... на початку зими ну пару днів температура може бути... хоча я все одно вдома не сиджу!... треба пити тепле пиво...фууу!!!... їсти моркву... :D ...

ту телепень: у нас уже була розмова он-лайн по тіліфону... короче ти приїдеш в п"ятницю???... мені треба знати... думаю я з хазяїном квартири поговорю... тільки так, шоб ти не бушував... ну взагаліто в квартирі ми тільки ночувати будем... а пить пиво і шмурду на "печенігах! :D ...тож я думаю усьо буде ОКІ!!!

21

Доберман захворів на хворобу патріотичнизму до кохання і їїїважко вилікувати я чув що Телепень приїжджає а з ним трава ...Доберман я забув долото в парку забери поки ніхто не поцупив....прийшла весна сади зелені...

22

Доберман вже не тіки на патріотизм хворіє...в неї висока температура і... :rolleyes:  ;)

23

...І ДЛІННІ УХИ!!!... ВЕСНОЮ ВОНИ ЗЕЛЕНІЮТЬ... :D

24

ноу коментс...ти ж їх не бачив, так шо не можеш напевне знати

25

ВЕСНЯНИЙ СИНДРОМ - ЦЕ КОЛИ СОНЦЕ СВІТЕ В ГЛАЗА... ТОДІ ТИ ЗГАДУЄШ ЛІТО... ТРАВИЧКУ-МУРАВКУ... І БАГАТО ПИВА!!!...

26

Доберман я тебе вилікую від усіх хворіб навіть тих шо ше не винайшли,а вуха тобі Макс каже правду треба обрізати знаєш як я дома обрізаю навесні виноград і дерева...а а в повний місяць пєш кров....хочеш підняти гемоглобін хавай багато моркви і яблук як я це роблю ,а не людську кров ...бо там всякі СНІДИ,сіфаки ,такі думки...віддай долото..

27

А я вважаю що весняний синдром - це коли сонце світить прямо в пісок нє могу дівіться, дайте кусок бумагі щоби затуліться.

28

Доберман я тебе вилікую від усіх хворіб навіть тих шо ше не винайшли,а вуха тобі Макс каже правду треба обрізати знаєш як я дома обрізаю навесні виноград і дерева...а а в повний місяць пєш кров....хочеш підняти гемоглобін хавай багато моркви і яблук як я це роблю ,а не людську кров ...бо там всякі СНІДИ,сіфаки ,такі думки...віддай долото..

ггг...
1.не ти вилікуєш... :rolleyes:
2.я ж вампір, якшо заражусь, то всеодно не помру :lol:
3.я п"ю кров, бо голодна :D

29

Та ви доберман і вовкодав подібні! Двоє перевертнів, у яких почався весняний синдром!!!  :rolleyes:

30

Я ВИЛІКУЮ... Я ГіНЕКОЛОГ ! ТОБІ ТРЕБА ПРОВЕСТИ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ! НЕ ПИЙ КРОВ, ЯКШО ГОЛОДНА. ХАВАЙ М"ЯСО ЯК Я. ФАКЕЛ ЗАГАСНЕ... АЛЕ В ПОНЕДІЛОК ЗНОВУ ЗАГОРИТЬСЯ, ЯКШО МОСКОЛІ ГАЗ ПОДАДУТЬ. МЕНІ ВЖЕ НАДОЇЛО ВУГіЛЛЯМ І ДРОВАМИ ЙОГО КОЧЕГАРИТИ!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Весняний СиНдрОм