Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Весняний СиНдрОм


Весняний СиНдрОм

Сообщений 31 страница 57 из 57

31

сприймайте це як хочете :)

32

...О ТАК! ВЕСНА ПРИЙШЛА!  =D

ЦЕ ТЬОТЯ І ФАКЕЛ... МАБУДЬ ВСЕ ТАКИ ГАЗ ПОСТАЧАЮТЬ ДО ФАКЕЛА...

33

це моя ідея яку мені нормально намалювали :)

34

a ti reshila vezde etot risunok stavit'?
a potom na menya gonish' chto pro t.A.T.u. sozdayui
temi..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
nu, i chto devushka reshila sebe PR sdelat'
budem podderjivat'...

35

нє, то я спочатку ту тему не побачила :)

36

ponyatno.... a esli nado prishli mne risunok, ya na ostal'nih forumah viloju.....  : =D  =D

37

Весняний синдром-епідемія,доречі єдина приємна епідемія,коли можна захворіти на кохання...чи дружбу...коли вдаєтся неможливе,коли впадло мити голову...і взагалі...

38

шо я можу сказати?....Погоджуюсь з телепнем...

39

В мене почався весняний синдром, точніше почав починатись. Всяка-там нестача вітамінів вже задрала, напастой хочу їсти і в мене болить голова. Може це студентський синдром))). А ше душа і тіло рветься на свободу. Може в мене клаустрофобія???))). А ше хочу до свого білявчика! Ні-ні, я етикетки з пива не обдираю!  :blush2:  :blush2:  :blush2:
:heart:  :heart:  :heart:

40

Уть! руки повідбиваю! ;) але спочатку розцілую...но нічого скоро або в пива відмінять етикетнки,або перестанеш їх обдирати...хоча в цьому і твоя вина є... :girl_werewolf:

41

Весняний синдром і в мого кота (твого-мого кота). На дворі березень, а я з котом сплю!!!  :haha:  :haha:  :haha:

42

ТО мені можна не приїжати? :focus: хай кіт тебе задовільняє і користує з весняного синдрому...він в мене просто звір у ліжку... :lol:  :lol:  :lol:

43

Мене прихопила весна...вона мене ковбасить...але вона не така...бо одної дівчинки нема.... :kiss3:

44

І мені весна не така, бо мій весняний настрій ще спить. Або гад напився і тусується десь в вітрєзвітєлє :alcoholic: , або обдовдався  :drag: і йому ще й зима навідь не починалась, або я не знаю що з ним!  :help:

45

Знаєте,а ніщо ніколи не буде таким як ми хочемо...боя кщо щось і є ми ним не довольні...нам все Не Так...або ж ні...ну це типу не агітація,а твердження навіть коли прийде той синдром та всена всеодно шось буде не так...це життєва правда.... :padonak:

46

НА ДВОРІ ТЕПЛО. В СЕРЕДИНІ - ХОЛОДНО. НЕ БУДЕ В ЦЬОМУ РОЦІ ВЕСНИ

47

Я вам устрою..."В СЕРЕДИНІ ХОЛОДНО" привезу рому...і портвейну....не буде холодно...я знаю це душевний стан...але тільки в наших силах його змінити..

48

ХІБА ЩО ВИНА... АЛЕ  Й ВОНО НЕ ДОПОМОЖЕ. ВЕСНУ АСОЦІЮЮТЬ З КОХАННЯМ. А КОХАННЯ СТВОРЕНЕ НЕ ДЛЯ МЕНЕ. Я НІКОЛИ НЕ КОХАЛА, І НЕ ПОКОХАЮ.

49

Я тоже так думав...тепер думаю наоборот... :yes:

50

А я не дуже люблю весну...чомусь з коханням вона в мене слабо асоціюється, хоч познайомилась я з ним саме весною...посто тоді прокидаєшся від зимової напівсплячки і тут опля, а всі хто мені найбільш потрібен і не в києві, ага. нєпарядак...

А взагалі мені подобаються весняні люди, такі усміхнені, трохи дуркувати..
але весною вилізають бабульки-підпідїздні, що зимою також спали...
а ще весною прокидаються комари бррррррр
а зимою під снігом не видно було сміння
весною цвітуть кашьани, а я їх обожнюю...
весною мона ходити в кєдах і лапи до асфальту не примерзають
ось так

51

Восени, в мене прокидається життя, я оживаю, починаю якось спілкуватися з навколишнім світом. Чому не роблю цього взимку????? Бо ми котики не дуже любимо холодну пору року!!!! Холодно!!!

52

А мому коту всеодно від дрихне на батареї - йому там ЛІТО)

СКОРО ВЖЕ ВЕСНА?!?!? прикньте О_о...
То що ви про це думаєте? Чекаєте її? ЦЕ для вас свято чи це для вас горе?
Мені от наприклад і зима подобається -тількиб не було так - ну не знаю - якось мокро і холодно.....і без снігу - якась тепла зима О_о

53

Нова весна новий весняний синдром... ковбаса любов і тп ... яйця пухнуть наче почки в дерев Оо ...
і таке інше ... битись головою об стінку - і цілувати розетку - прикиньте вона відповідає взаємнітю :) це любоффф...

Оо

54

у мене весняний "передзахисний" (бакалавр) синдром

55

:O ого ... а в мене щось таке мало б бути але німа ... тому я просто ще не шарю що скоро все ... млін я не шарю ...
весна це такий час коли ти не роздупляєшся... просто хочетсья тепла тому обнімаєш батарею і пишеш курсачі чи бакалаврську :)

56

та я прозрЄл ш оу мене справді напряжна етма яку за ніч не напишеш.. і це мене напрягає...

57

або тебе напрягає весна :) ... а ця тема просто з нею повязана - ти ж бо міг і взимку писати бакалаврську - але ні! т ичекав на весну3 - як і всі ми! ... це знак!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Весняний СиНдрОм