Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » переломи...вивихи...ушиби...розтягнення


переломи...вивихи...ушиби...розтягнення

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

поламала собі руку на скейті сьодні і життя пішло шкереберть...врішила зробить таку тему....хто шо скаже?* :whistle:

2

в шість років з качелі впала,зламала ліву руку...майже в 15 впала зі скейту,зламала праву руку...в 10 розпорола стопу...шрам... :girl_crazy:

3

Мій дід, хай земля буде йому пухом, колись казав як я вчився на велосипеді їздить, "Не бійся кістка витримує до 300 кілограм не поламаєш"... Я ще ні разу нічого не ламав... собі  :whistle: ... мож то я такий міцний а мож обережний...
Вивихи? а шо тут такого? вивихнув палець... хруснув вставив назад і пішов далі... а вивихнуть акусь круту кіску там ноги то ще треба постараться...
Ушиби? це синякі всякі? ОЙ! да дофіга... проходять через місць максимум шо там через них переживать...
А розтягнення то взагалі туфта... кожному хто займається якоюсь фізичною працею і хоче зробити більше ніж може стикається з ними...

П.С. Шас шось ото всі шось ламають то руки то ноги... то така екологія... років 200 тому попробуй шось зламать було ФІГ! Тоді упав з коня на скаку у пропасть і так подряпавсь трохи, а зараз упав з стула зламав руку... :crazy:

Отредактировано Ггоніво (2006-06-25 23:04:39)

4

я собі ніколи ніц не ламала, не вивихувала і тд. :thank_you:  :cool:  :rolleyes:  :P
просто дохєра розтягнень, запалень, надривів м"язів і тд.
от :assassin:

5

Я нічого не ламав.. і це добре.. в принципі і незбираюсь... Я падав, літав з другого поверху... розбивав лише голову... нічого не ламав

6

ая в 8 років з 2-ого повеорху впала..ю.дупа й спина боліли трохи... :dance3:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » переломи...вивихи...ушиби...розтягнення