Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Код Да Винчи


Код Да Винчи

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Подивився. Мені дуже сподобалось. А ще по ТВ казали що цей фільм вважають богохульством та єрєсью. Як ви до цього ставитеся шановна громадо?

2

Дивився в кінотеатрі - класно! То не є богохульство, то просто видуманий фільм, з якого я підтвердив свою думку, що релігія христинянства, та й взаглі релігія як така- велика видумка людини. І можливо Ісус Христос був людиною, на це вказує багато фактів. Навіть критик цього твору Саймон Кокс на це наголошував. Дуже багато символічних знаків та обрядів мене захопило. Особливо "спілкування з Богом" через секс: започатковується нове життя, а нове життя дає Бог, отже якийсь тут зв'язок є. Таких приколадів багато.

А щодо того, що краще фільм, чи книжка. Звичайно книжка, у фільмі багато чого пропущено.

3

Я би не назвала цей фільм надзвичайно цікавим. Подивитись можна. Але є багато цікавих фільмів які варті уваги набагато більше.

4

Мені сподобалось... А от то шо церква каже, що цей фільм(книжка)- Богохульство, то воно й не дивно. Цей фільм(книжка) ставить церкву під сумнів... Але віру в бога..? Ні, не думаю... Пам'ятаєте момент де у головного героя в машині трапився приступ клоустрофобії, а та дівчина("прапра...внучка Іісуса") піднісши руки йому до голови вилікувала його..? Тобто цей цілительний дар вона успадкувала від Іісуса. До чогоя веду церква завжди мала велику владу.... :cool:

5

Gerguno) написал(а):

Кокс

- это круто :lol:
НУ фильм вобще ниче он был  бы класный если автор или рижесер не добавил туда много тупых моментов...
Былоб неплохо если б они сняли фильм только о той идеи что Религий это выдумка, то все остольное туда не лезет...

6

Шикарний фільм, мені сподоб))))


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Хвільми та Мультики » Код Да Винчи