Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » нецініть просто прочитайте


нецініть просто прочитайте

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

...він йшов по мокрому ґрунту...було це раннього літа...дощило...дощило вже не один день...погода була погана, сіра, похмура... навколо стояв туман, не густий, але достатньо густий щоб пригнічувати... він йшов... навколо не один рік йшла війна... горіло все, в полоні диму... рік? він не пам’ятав який зараз рік, але знав що вже далеко від того року про який йому розповідали в церкві... того року коли народився "спаситель"... дивно чому він не "спасе" нас зараз?... напевно ми самі повинні були себе врятувати... він йшов... вся одежа на ньому була наскрізь мокра, вона прилипала до тіла, а червоні шаровари чогось були наче мішки з борошном, тільки замість борошна була вода... його чуб падав йому на лице і з нього струмком збігала вода...він згадував як горіла Січ... перша, друга,
третя.... та яку назвуть останньою... він багато прожив... прості люди казали що забагато... і хоча й був серйозно поранений в багатьох битвах всеж виживав... за це прозвали його характерником... вважали що з самим чортом він мав справи... він згадав це, посміхнувся... так з "чортами" він майже кожен день мав справу. От тільки не з тими що люди думали...
Знав багато він від монахів, навчили його ще коли він прибився до них з тяжкою раною після однієї з битв... вони виходили його, а він залишився в них на пару років. Допомагав по церковним справам...і вчився, вчився... попи знали багато - письменності навчили його, дали читати книг різних, навчили знахарству різному як від хвороб лікувати... розповіли йому історію...історія...історія України!... він лиш боровся щоб жити в спокої на своїй землі та раптом дізнався про стільки різного що його дух перехопив... тоді... тоді він з великою жадібністю поглинав усі книги в церковній бібліотеці... він дізнався багато... забагато як казали прості люди...
Він пішов від монахів... вірніше втік, вони ж бо не хотіли відпускати його, хотіли щоб став він одним з них... та не сталось як гадали монахи... він повернувся на Січ... він сам не знає як жив так багато і зоставався молодим сильним дужим розумним... пам’ятає він і Богдана Хмельницького - добряче тоді він погуляв!... і смерть його... "його смерть - це смерть Козацької держави" сказав він тоді... і о горе як жорстко він був правий... він пам’ятає Чорну раду... надії його тоді майже вмерли... пам’ятає і Мазепу... зруйнування Січі... він залишався вірним ідеї боротьби і ніколи не думав що програє...
Він іде... дощить... раптом йому на думку спадають такі рядки "Сто років як сконала січ..."... зупинка... НЕВЖЕ? НІ НІ НІ! не може бути... ні... може... він іде далі... він все бачив все пам’ятає... він вирішив іти аж за Дунай... спочатку хотів іти в Кубань... але подумав що там його знайдуть скоріш ніж у гирлі Дунаю... він іде... характерник... знову легкий посміх... а пам’ятаєш? як колись 100 турків вбив? тоді ми взяли турецьку фортецю майже голі руць з майже 50 разовою перевагою турків... ото були часи... були... хе... характерник... тепер нас мало... нас козаків... а тим більше тих кого називали характерниками...він іде... брудно...дуже дощить... туман навкруги пригнічує...

2

Щось в цьому дусі корисно було б почитати підростаючому поколінні. Бо вони не зовсім добре усвідомлюють слово "УКРАЇНА" з її багатою історією.

+1

3

в мене є маленька мрійка, чи задум... Велика історична поема... щось назразок Війни і Миру - тільки Українського і не нудного а цікавого... але та задумка може і не звершиться... ...
А от якби все що хотів би звершилося... і її б читали підростаюче українське покоління і в них ця книжка підіймала націоналізм - булоб гарно... в мене навіть вже редактор є - який згодився перевірити всю мою написану поему і вимагає від мене першої глави)))...
Але щось настрою немає іноді писати - і ось зараз ... хоч і тепло трошки на душі - а на вулиці дощить... ну я постараюсь... можливо потім сюди викладу першу главу ;)

4

Шо ж говорити про таких як я. Ось є, наприклад, думка, ідея.. Але писати - то для мене нудно. І поки пишу - забуваю про те шо хтів писати, і пишеться шось нове. Я б оце диктував комусь, і нехай би мені записували... Та.. То все фігня.. Я б краще режисерем фільма був!  :crazy: Тим паче у мене досвід є.. 2 фільма - "ПОГОНЯ за неграми", та "КОЛОНІЗАТОРИ"

5

Я б почитала Гагарінову книжку...та сподіваюсь вона буде не на 3000 сторінок))

6

Да! Наверно больше..

7

єх.....я приречена :D

8

Коли ти один,коли друзі не вважають за потрібне спілкуватись з тобою,коли кохана шукаю найліпшої нагоди,щоб зрадити тобі,коли осінь поглинає тебе,а дощем змиває усі рештки щасливого літа,ти переймаєшся і не треба казати “ ні ”,так ти переймаєшся,тому що ще живий,тому що маєш можливість думати,відчувати,кохати,ненавидіти,тебе хвилює майбутнє,а може…його немає,можливо є ти,сам на сам із собою,зі своїми думками,зі своїми ідеями,зі своїм світоглядом,зі своїми проблемами,САМ НА САМ ІЗ СОБОЮ,можливо тобі потрібно зовсім небагато для щастя?Трохи уваги,трохи любові,трохи підтримки…але її немає і ти один…буває…Можливо варто забути про все,їхати ген-ген за обрій у пошуках кращої долі,але що буде там?Можливо-кохання?Можливо-дружба?Можливо-скарби?Але,навіщо все те,якщо ти сам на сам із собою,ти самотній. Прикро?Так,звичайно,а що ти хотів,таке життя з його суворими реаліями і законами. Саме воно диригує нам ритм,а ми лише граємо свою партію великого оркестру,але та партія у кожного по-своєму неповторна,нехай то будуть цимбали,скрипка,баян чи навіть бугай! Байдуже,бо то є твоя партія. І краще за тебе ніхто її не зіграє,пальці самі знаходять потрібну ноту,потрібну тональність,потрібний акорд,це твоє,рідне,це твоє життя. Але дивлячись навколо ти не знаходиш ніякого оркестру, ти - сам…сам на сам із собою.
А можливо,то все схоже на спорт? Нехай,то буде футбол. Змінюються гравці,тренери,суперники,судді,а ти є…ти сам…сам на сам…із голкіпером? Ні,з собою,то начебто тренування-ти граєш з людьми,як із стійками,але ніякої насолоди від того немає,бо вони не живі,я маю на увазі стійки,але й люди бувають неживі. Але одного чудового дня,ти вийдеш сам на сам із голкіпером і зібравши усю злість,у своїй ударній нозі,ти вдариш чітко у “ дев’ятку  “, розірвеш сітку воріт,але з того не буде ніяких радощів ,бо до цього ти йшов усе своє життя,це було твоє покликання,ти мав це зробити-вийти САМ НА САМ!!!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » нецініть просто прочитайте