Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Українці - спортивна нація » Українці сильні? Тоді тяжка атлетика - БОГАТИРСЬКІ ІГРИ!


Українці сильні? Тоді тяжка атлетика - БОГАТИРСЬКІ ІГРИ!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Хто тут блін сильніший за Вірастюка і Старова, та ще дофіга нашіх мужиків... Важка атлетика як до цього ви відноситесь? хто вже жме от груді 150 кг а може і 300!!!  чи вам слабо піднести торбинку з 5 кг огірків? Колітся!

2

ну я часом, коли води немає, беру два відра і йду за 200 метрів до колонки, набираю води- і на п'ятий поверх - і так 3 рази.

3

:girl_crazy: ге...приконо!...а я...я....а шо я?....я ж ніби дівчина...

4

Та я ... в селі Кукурузка на свойому горбу тягнув мішок картоплі ги-ги:) Куди тому Вірастюку до мене братися ...

5

:crazy: Кукурузки? Тану то неділо... Богатирі - таскають КАРТОПЛЮ! - а чо звучить... міжнародне змагання - пронести 50 мішків картоплі - в погріб )))

Отредактировано Гагарін (2007-03-27 21:52:00)

6

Та не кукурузку .... я тянув картоплю... То село Кукурузка називається

7

Вірастюк сильний мужичок......сильнішого ненайдемо.....а може і найдемо..... :D

8

Я думаю Вірастюк потянув би всі мішки) - прада він би трохи походив би город - зі своєю вагою.....
Я ЗА Богатирські ігри! А ви чо ні? люблю силу...ДАВАЙТЕ ДАВАЙТЕ! віджимайтесь від підлоги! тягайте залізо! - Тільки знайте Самовдосконалення - це АНОНІЗМ!  :crazy:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Українці - спортивна нація » Українці сильні? Тоді тяжка атлетика - БОГАТИРСЬКІ ІГРИ!