Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » 8 березня


8 березня

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

в цій темі можна поздоровляти наших любих психічок! :)

2

Любі істерички,психопатки,манячки і садо-мазагістки,а також і ви милі мому серцю збоченки і некрофілки,лизбіянки і педофілки!
ВІТАЮ ВАС З 8 БЕРЕЗНЯ!!!!!!!!!!!
цілую вас сочно!
дарую вам "Те шо залишається від дерева ...приїжайте забирайте....а і ше .....З ВАС ПИВО! =D  =D  =D

3

...ПІСЛЯ ПОЗДОРОВЛЕНЬ ТЕПНЯ А БАГАТО НЕ БУДУ ГОВОРИТИ...

...ПРИВІТАЮ УСИХ ДЕФФЧЬОНОК І ДІВЧАТ З "МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПСИХІЧНИХ ЖІНОК"(ЦЕ, КАЖИСЬ, ОФІЦІЙНА НАЗВА.НЄ?)...

ПОБАЖАННЯ: 1) ШОБ НЕ ВИРУБАЛИ ДОМА ВОДУ(БО ПОСУД ЗАЛИШИЦЦЯ НЕПОМИТИМ)
                     2) ШОБ НЕ ВИРУБАЛИ ІНТЕРНЕТ (А ТО ЯК МИ БЕЗ ВАС ТУТ НА ФОРУМІ?!)
                     3) ШОБ НЕ ЗАКІНЧУВАЛАСЯ ЗУБНА ПАСТА...(НОУ КОМЕНТ)
                     4) ШОБ НЕ ВІДМОВЛЯЛИСЯ ВІД ПРОПОЗИЦІЇ ЛІМОНА ПІТИ НА ПИВО...(НОУ КОМЕНТ)

4

дякую-дякую!!! я особисто і від імені всіх дівчат-психів нашого хворуму дякую за привітання!(особливо телепня =D ) ту Лімон з тебе запрошення на пиво, бо ти ще не пропонував а шоб не відмовлялися пишеш :o

5

:D ПІШЛИ ЗАВТРА!... АБО НА ВИХІДНИХ...

6

:D завтра, бо на вихідних не вийде...давай десь в 13 годин

7

ДАВАЙ!!! :) ...А ФАКЕЛ ШОСЬ НЕ ХОЧЄ... :/

8

Я теж приєднюсь до цих цікавих побажань. І нехай ваше життя буде ПСИХІЧНЕ. :drinks:

9

:( пагано...коротше скліф, на арсенальній біля виходу в 13...якшо не побачу Факела — ображусь :D

10

...БЕРИ ПОБІЛЬШЕ ПОРДУЖОК!!! :D

11

не візьму, вони з своїми хлопцями як завжди гуляти підуть (одна я залишилась :( )...а ті хто не підуть :lol: навряд чи вам сподобаються :D

12

...БЕРИ ТИХ, ШО БЕЗ ХЛОПЦІВ! А ТИ ЧОГО ТАК ГОВОРИШ? ТИ ЗАВТРА ТЕЖ З ХЛОПЦЯМИ ПІДЕШ ПИВО ПИТИ... ПРАВДА З ПСИХІЧНО ХВОРИМИ...

13

Я тоже хочу з вами на пиво!але жаль...я тут....я би гаму захопив...якоїта травки...і коврик для мишки.... =D а і ше відро краски! :o

14

ги! привітання телепня стьобне...і Лімонове теж сподобалось!)))дякую(якшо це мене стосується)"Любі істерички,психопатки,манячки і садо-мазагістки,а також і ви милі мому серцю збоченки,лизбіянки!"(це точно до мене!) бугага =D

15

dyakuyu....

16

Милі мої педофілки,
А також і некрофілки,
Не забудем психопаток,
Подаруєм їм хлопяток,

А також ше лизбіянки,
мазахістки,істерички,
Привезу я вас травички,
І вогненної водички,

Ось ця квіточка для вас,
Ваняє просто перший клас,
Занюхуйте нею водичку,
І не забувайте про травичку!!! :P

17

kl'ovo

18

вау..гиг иг! стьобно =D

19

А ви то думали! З вас пиво! і не одне! я в київ  приїду!

20

ffff

21

з мене пиво для Факела!!!

22

Для Факела підійде вогнегасник ВП112,вітчизняного виробництва,чому Факел не хоче перетворитись в вічний вогонь ,,або  грецький який не гаситься і горить на поверхні води...це суміш нафти і негашеного вапна яка при нагріванні нічим не гаситься..а Факел це вогонь на дровах чи природньому газі,ні газ відпадає москалі підняли ціну...а може бензин ні знову не те він в двигунах внутрішнього згоряння ...ЕВРИКА!...Факел горить від C2H5OH...тобто тільки тоді коли випє горілки 40% ....а пиво його не вставляє...така історія дітки...

23

З мене пиво?...З дівчини пиво?...ну добре....))))...А коли ж ти приїдеш? :D

24

р

25

Дитино,я вже тиждень як з києва приїхав!до мене вже лімон приїжав...... :cool:

26

Лімон!!! Я ЗНАЙШЛА ТЕМУ, ЯКА НЕАКТУАЛЬНА, І ЯКУ ТРЕ ЗАКРИТИ!!! :lol:  :lol:  :lol:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Події » 8 березня