Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)


Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)

Сообщений 1 страница 30 из 79

1

тут можите писати про свої мрії і бажання,чого ви хочите,або що вже здійснилося...

2

Я народився! і тепер мрію шоб я міг здійснити свої мрії...і не облажатись....

3

ХОЧУ ВІЙТИ В ТРАНС!... ПОЇХАТИ НА БАТЬКІВЩИНУ БУДДИ (НЕПАЛ)... ПОЇХАТИ В АМСТЕРДАМ... ТА ВЗАГАЛІ СТАТИ ТУРИСТОМ... А ЩЕ КРАЩЕ ДІДЖЕЄМ...ІЗДИТИ ПО СВІТУ І ГАСТРОЛЮВАТИ! ЦЕ Ж КРУТО!!!

4

Поступай до мене в універ...він дає такі можливості...особливо про амстердам...

5

ггг...а я була в трансі...такий ток по всьому тілу проходить і ти десь літаєш :) кльово...я хочу всього :D а ще свйі авто і добермана :D

6

...ТИ БУЛА В ТРАНСІ? :o ...ОГО! ЯК МЕНІ ЦЕ ЗРОБИТИ... У МЕНЕ ТРАВИ НЕМА...

7

В мене був колись собака-доберман....Греді...Крюгер....Хочу до своєї малої!Де Гаму носить?!

8

мені допомагали...там не трава тре...там якось перекривається доступ кисню, і ти знаходисся на грані життя і смерті :) ТІКИ НЕ ПРИДУШИСЬ!!!НЕ ТРЕ САМОМУ ПРОБУВАТИ :D

9

Вступати в транс з допомогою страху смерті...падаєте з криші...і перед самим приземленням =D  ви попадаєте кудись...можливо ви переживаєте своє життя знову...можливо так зі мною і вже не одну сотню раз...ти з трансу попадаєш в транс і просто губишся в своїй глибині....

10

ЦЕ НЕ ТОЙ ТРАНС - ЦЕ ГОНІВО... Я ТАК І ПОМЕРТИ МОЖУ..... ТАКИЙ ТРАНС МЕНІ НЕ ПОТРІБЕН... А ХОЧУ 3Й РАЗ ПОКУРИТИ КОЛЬЯНЧІКА З ФОЗОМ!!! ВІН ПОТІМ СМІЄЦЦЯ І КАЖЕ:"ЄЄЄЄЄЄ!!! ІСТ ВЄСТ - ЖЛОБ ІНВЄСТ!!!" =D

11

Ти не шариш...ти не момираєш....принаймні для себе...це як портал у інший світ..а можливо тобі дають ше один шанс...треба попробувати...тільки гамі не кажіть а то вона не так подумає...все ж я не покічуватиму з життям я буду посягати на істину....

12

...ДУРКО ХОЧЕ МАТИ СВОГО КРАЗА... ПРИКИНЬ, БУДЕ КАТАТИ ДІВЧАТ У КУЗОВІ!!!

13

А я хочу мати безлюдний острів і хату на ньому і холодильник в якому є безкінечне пиво усіх марок!

14

Я мрію про сірку яку змішують з селітрою,трохи бензину і марганцівки все це  змішують разом бомба ...... ніякий Факел не виживе...Афганістан ...я не душман ...

15

ХОЛОДИЛЬНИК З ПИВОМ  - ЦЕ КРУТО!!! ЦЕ ЯК У КОШМАРНОГО ДЖІЗУСА!!! У НЬОГО ВІН ТАКИЙ МАЛЕНЬКИЙ БУВ! АЛЕ ТАМ УСЬО!!!

16

Джісус наломщик...він людей розводив...і про холодильник то не правда...він(ЖАДАН) питав у мене дозволу писати... :D а в мене він є....от приїдеш до мене в ілюзорію...побачиш....

17

Я хочу мати багато вільного часу шоб все встигати і всьому давати раду... :(  :)

18

Всьому свій час...і терпіння..... ;)  ;)  ;)  :D

19

...то ти терпи!!! скоро станеш супер-мега психом!!! ти ж цього хочеш?... ким ти хочеш бути? арархістом-психопадом?...зараз зробимо... ти заслужив! :D

20

Здроров всім і з великим і зх малим!Давно не писав треба йти в задуму ...де мої засоби житя....хочу пивка і на природу..

21

...так... вовки не звикли жити в квартирах... тобі б на природу... тільки ось не зрозумів про пиво... вовки п"ють пиво??? мабуть деградація... це вже Лімон винен...

22

Ні...якби він хотів то не підався би на твою провокацію...мені сьогодні родики заявили,шо сві мажори діти своїх батьків мажорів і друзі моїх батьків,перестали родиків слухати...і це все моя школа! вони обвинуватили мене..а я тут НІПРІЧЬОМ.....я дав ідею...і все....хотів би жити в києві в одній квартирі з гамою...

23

Моя мрія: шоб з ріпака не виходила солярка!!!

24

Достойна мрія!З тебе пиво!
Я в офісі!

25

З рІпака можна робити соляру ви мене виручити а то нема чим КрАЗА ЗАПРАВИТИ А ЩЕ СКИНЬТЕСБ НА МАСЛО МЕНІ на вершкове а Кразу на мастильне!

26

А я хочу 20000 баксов, поехать в Прагу и Германию со своей девушкой. :cool:
З.Ы. Которой у меня нет. :(  Пока нет.  :)

27

Хочу, шоб час втратив свою владу над людьми, шоб нікого не обмежував, а ше хочу тапла, сонечка і поїхати в гори, чи на море! :)  :)  :)

28

Я нічого не хочу тому, що якщо здійснюється одна мрія з'являється ще одна. І з економіки нам трусили, що благо породжує ще одне благо. Тому краще жити реальністю.

29

...Если было б море пива, я бы стал сейчас вамп.. дельфином...
...Если б было море водки, я бы стал подводной лодкой...  :cool:

30

Хтось дивився ”Ванільне небо”? Ото я так жити хочу. Керувати своїм життям, жити безкінечно і залишатися молодою, головне, щоб підсвідомість не зіграла злу роль (так, як з героєм)...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)