Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)


Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)

Сообщений 31 страница 60 из 79

31

хочу померти, а потім знову ожити, щоб знати,  шо там після смерті.хочу в каїр, в лондон,кудись в гори, в китай, хочу нарешті закохатися по-справжньому!!! :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray:  :cray: Хочу поревіти!!Хочу в КИЇВ!!!!!!!!!!!!!!! Хочу стати уфологом, або єгиптологом. Хочу  в цьому році вступити до  києва, хочу шоб деякі люди зі мною рахувалися,хочу мати мільйон, щоб скупити все на андріївському узвозі, хочу побачити нло, хочу когось згвалтувати...

32

Поступимо разом...чесно!

33

ХОЧУ В КИИИИИИИИИИИИИИИИИИЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇЇВВВВВВВВВВВВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ХОЧУ НІЧОГО НЕ ВІДЧУВАТИ

34

Поступимо. Тіки якшо мене бітьки відпустять!!!!!!!!!!А вони цього не хочуть!!!!!!!!!!!!ХОЧУ ШОБ ВОНИ МЕНЕ ВІДПУСТИЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

35

А ти подавай документи! не парся...вони не скажуть "ніззя" коли ти вже поступиш...

36

ТА Я ТАК І ХОЧУ ЗРОБИТИ. ТЕПЕР ШЕ ТРЕ ВИРІШИТИ КУДИ ВСТУПАТИ

37

Давай зі мною в могилу,але тре вчитись до ***..... :whistle: а я потрібних книжок найти не можу....

38

А туди після 9 класу можна?

39

Млін...а не знаю.....

40

отож. та взагалі мені дивилися які там єспеціальності, то мені ніяка не подобається. я хочу кудись типу на уфолога, чи єгиптолога. чи хоча б культуролога..

41

Там вроді культурологія є....головне не мріяти,а вселяти мрії в реальність..но якщо не мріяти не буте шо вселяти в реальність... :fool:

42

так отож.треба здійснювати свої мрії. ВСІ!!!!!! :D

43

Мдас...класно було би... :drinks:

44

:D  :D  :D  :D  :D  :D Я б тоді пива напилася до посиніння... Навіть не дивлячися на те, шо пиво ненавиджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drinks:  :diablo:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :D  :D  :D  :D  :D  :girl_crazy:  :padonak:

45

О боже! а шо ти тоді пєш?!

46

я взагалі не п"ю. майже. лише іноді. вино. червоне. солодке. :blush2:  :yu:

47

Портвейн згодится? :drinks:

48

Можна і портвейн... Хоча краще коньяк з вишневим соком!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Оце справді супер!!!!!!!!!!!!! :drinks:

49

А ти думаєш в мене стільки грошей є?!

50

Так ти купуй сік, а я коньяк дорогий куплю!!!!!!!!!!!!!!!!

51

Окей! З нами ше Лімон,Гама,Доберман,Водій,Факел і ше може решта будуть...Во це буде весело!Мрія....Головне жмурки...

52

точно. спочатку вип"ємо коньяку, а потім почнемо ховатися. :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

53

от саме до цього  я вів...життя як в казці...

54

і про що тільки ми дімаємо!!! :haha: ... дійсно психічно, і це мені подобаєцця!.. Майте на увазі, що Водій по деревам лазить добре!..

А знаєте, коли ви підете ховатися від мене, я сяду на "Те шо залишається від дерева , і буду пити пиво!!! :D

55

не сядеш ти на "Те шо залишається від дерева ...він з гамою десь собі заничкуєтся.... :blush2:

56

не заничкуєцця... ти шо?! Ти мабуть краще "її" знаєш!

57

Шо ти маєш на увазі?! "Ти мабуть краще "її" знаєш!"

58

да нічого... Хто може краще знати Гаму, як не ти.. ну і, звісно, вона сама..

59

ЇЇ батьки... :lol:  :P

60

:O ..так, буває і таке...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Життя без кордонів(ваші мрії та бажання)