Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Еволюція електронної музики


Еволюція електронної музики

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Більшість говорять, що електронна музика не жива... (мертва?)... але не треба забувати, шо в музиці вкладена душа композитора (якщо він звісно творить не заради грошей)... тому не можна говорити, шо будь-яка музика (у тому числі і електронна) є не жива...
  Як би там не було, електронна музика повсюди!!!(крім 5"ницці!!!..чувакам гітари вистачає!!! :D )...навіть у попсі... навіть у ТНМК... як же ми зробимо скретч для Факела??? ото таке! так шо єлектонна музика своє ше візьме (в Україні... бо Європа уже офігєла від трансу... тепер тільки транс і слухають!!! :) )

Так шо давайте продовжимо цю тему... бо мені ше не доводилося створювати тему про музику від якої я в захваті.

2

Люди говорять так тому-що вона трохи одноманітна і робиться на компі. А от "жива" музика це музика яка грається власноруч на якомусь інструменті. Це те ж саме, що й ручна робота... Машина робить все по алгоритму. Наприклад більш цінується прикраса яка зроблена ювеліром а не машиною... Хоча мені електронна музика подобається...

3

...ТАК.. МАЙЖЕ ВСІ ГОВОРЯТЬ, ШО ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА ОДНОПОДІБНА!..ЦЕ ЇЇ ВІДРІЗНЯЄ... АЛЕ ТОЙ, ХТО СЛУХАЄ ЦЮ МУЗИКУ... НЕ ЗВАЖАЄ НА ТІ ПОВТОРИ... БО ЗА ТИМИ ПОВТОРАМИ ХОВАЮЦЦЯ НОВІ ЗВУКИ... Я ГОВОРЮ ПРО ТРАНС... КЛУБНА МУЗИКА - ЦЕ СПРАВДІ БУМ-БУМ-БУМ.... ХОЧА НІ... ТАМ ІНОДІ ТУЦ-ТУЦ-ТУЦ!... :D

МЕНІ КЛУБНЯК НЕ ПОДОБАЄЦЦЯ... ЛЮБЛЮ ГОЛАНДСЬКИЙ ТРАНС, ДЕ БУМ-БУМ СУПРОВОДЖУЄЦЦЯ КУПОЮ ЗВУКІВ... І КОЖЕН РАЗ НОВИМИ... ТАМ НЕ ЗАВЖДИ ПОВИННІ БУТИ ЦІ УДАРИ... ГОЛОВНЕ ЗВУКИ!... ЕВРО-ТРАНС - ТЕЖ СИЛА... ЦЕ ВЖЕ НОВИЙ НАПРЯМОК.

ОСЬ Я ХОЧУ ЗАПРОВАДИТИ УКРАЇНСЬКИЙ ТРАНС - СУМІШ ЕВРО І ПРОГРЕССІВ... З УКРАЇНСЬКИМИ СЛОВАМИ... ЇХ ТАМ БАГАТО НЕ БУДЕ (ЦЕ Ж НЕ ПОПСА)... АЛЕ ТАКОГО ЩЕ НЕ ПРИДУМАЛИ! І ЦЕ ІДЕЯ!

4

Дивись щоб ніхто не спіонерив ідею...

5

...хай піонерять - лише б на користь країни!!! :D

6

Електрона музика - це коли Бзи-бзи-бзи. Та всеж коли на душі галімо то це прикольно.

7

Лімон - ПАТРІОПСИХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D  :clap:

8

ЛІмон,а нашо в українському трансі поєднувати якіта інші стилі...робимо шось кардинально своє...наприклад зі звуками природи,чи сільськими матюками....чи просто звуки ранково озера + твоя музіка...не берем у когось,творимо самі!

9

Думаю, шо електронна музика ніяка не мертва. Це точно, бо в мене брат сам пише таку музику, і я зараз з ним працюю, буду вокал записувати для однієї його композиції. І я бачу скільки він туди душі вкладає, він  цим просто живе. І я тепер його розумію. І музику цю треба розуміти....

10

О круто... шо вокал... бо я собі ше не знайшов вокалу...

11

А ти  музику пишеш????!!!! :O

12

ага... тільки зараз трошки зупинився... камп в Сумах... ось поїду на вихідних, і шось почну робити. Після довгої паузи у мене в голові занадто багато музики... ось минулого разу за 3 дні 3 тєми написав...

13

СЛУХАЙ, ПРИКОЛЬНО!!!!! :D  :D  :D  :D  :O  :O  :O  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :whistle:  :whistle:  :whistle:  :whistle: СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!ДАЙ ШОСЬ ПОСЛУХАТИ СВОЄ, А?

14

Колись дам... Без проблем...  :help:

15

Тема про електронну музику стала  :blink:
Щеб пак бо у Лайма камп не робе - так і нічого ніхто не пише....тепер він як ото казав спочатку - як пятніца - тільки на гітарі бренька...
ото таке

16

Уже не тільки на гітарі... Я опановую 2 нових для мене синтезатори TOXIC III i PoiZone. Умм, я тут провожу,так звану, революцію у власній творчості.)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Еволюція електронної музики