Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » творчість


творчість

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Психи творчі люди, як я бачу, тож музу знаєте в лице.
Розкажіть про сам процес творчості. Коли до вас приходе натхнення? Коли хочеться щось творити, а коли ні?
Навіщо ви творите(для самовираження, для розваги, як хоббі)?
Що потім робите з своїми творами (даєте читати друзям і спалюєте, читаєте вголос на перехрестях, викладаєте по форумах, читаєте наніч і нікому не показуєте)
...

2

Натхнення приходе в різні часи...від різни причин...
найчастіше коли хочу написати про щось і є натхнення підсилюю це почуття... хочу написати про біль - б"ю разів 5 з усієї дурі кулаком по стіні... О_о... хочу написати про радість і щастя - не знаю читаю анігдоди, дивлюсь комедії, згадую щастя з життя о_о....
А коли приходить муза - хоч до мене останнім часом вона забула дорогу... (мабуть її дістав мій пісімізм...) то просто сидиш і пишеш...про що хочеш...
Гарно пишеться вночі... коли всі сплять... а ти в темряві втикаєш у комп і щось пишеш пишеш пишеш - твориш...
Навіщо пишу....гарне питання... напевно просто так - бо душа хоче писати... може для себе... точно не для якоїсь слави чи визнання грошей чи іншої фігні...
Свої творіння складаю собі як то казали раніше письменники "в стіл" ... хоч зараз його замінює сповна папка на компі з назвою "Творіння МАЙН" ... потім сортую...вдалі в одне місце...пісні в інше... і тп... все інше просто лежить в папці купою наче купа чорновиків у столі письменника...ніколи не знаєш - може колись доведеться дістати якийсь з циз клаптиків - і він перетвориться у щось більше...
Найчастіше найвдаліші даю читати знайомим...ну як даю...просто гружу...
ну іноді тут на форумі щось пишу а так шоб шось там кудись - ні...навряд...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » творчість