Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » Якою має бути ялинка на Новорічні свята?


Якою має бути ялинка на Новорічні свята?

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Перша думка - вона повинна бути зеленою!,)))

Ну а друга, шо звичайно справжня краще, але так колись і закінчиться можуть... то треба "пласмасову" але може шоб вона воняла справжньою.. прикольно було б... А такі вже є може? А то я у йолках не розуміюсь...)

А шо ви скажете про новорічні ялинки? Зараз класно на них заробляють підприємці-лісоруби і пластмасоплави.)))

2

я люблю коли ялинка у різнокольорових,зовсім не сумісних іграшках.....може навіть ще в радянських кульках....Банальная я :girl_in_love:

3

Всі кажуть алинка а в 75% з нас на новий рік стоїть не ялинка а СОСНА... оттака пурга  :D
Лімон звичайно береш пласмасову ялинку і обприскуєш дезодорантом з запахом хвої   :lol:  - і готово
Не знаю...чого зелена? - синя теж булоб прикольно
А колись були і помаранчеві ялинки.... можна купити срібну ялинку...
або взагалі поставити блін пальму О_о...і нарядити -... головне символ...а можна новий рік провести і без нього
хоча іноді вистача і гілочки - круто га

4

Як тобі жовта ялинка в євросєті? мене вставля..)

5

мені подобається та жовта ялинка...симпатична....а ше краще кактус...ото дійсно круто

6

Вічно-зелений кактус... - це Йолка пустині...

7

А от мені хотілосяб побачити ЧОРНУ ялинку і прикрашену ШКІРОЮ, а на верхівці перевернута ЗІРКА .

8

Скоро Новий рік!!! ну, можливо не так і скоро.. Але я його буду чекати))) А вже якою буде ялинка - то вже побачимо. Головне шоб була - а яка саме - т оінакше вже питання

9

Главное чтоб сосна :)
СОСНА - РУЛИТ!!!

10

Чорна... з твердим різким запахом мов ефір... з червоними іграшками... на моїй могилі.... :vampire:

11

вирубувати дерева - то варварство..
а штучні ялинки - то перший крок до безалкогольного пива та гумової баби..

12

йолку нахуй

какое от нее шастье?

13

головне не ялинка...а символ ялинки...символ свята як такого...

але так як люди не розуміють суті ... виникає лише дерево і олів"Є ... таке собі шастьо радянських людей....

Мені подобається... бідна ялинка підліток яку зрубали заради своїх власних егоїстичних потреб стоїть у відрі з піском і розчином цукру і повільно помирає в агонії в той час як на неї начіпляють різних прикрас. Вона як жертва згвалтування) яку викинуть з настання нового року ... але зараз вона гарна... сосновий аромат поширюється кімнатою і всі тикають пальцем диви які неф"іпові гірлянди...

Ялинка це варварство ...яке люди люблять... тож давайте приносити жертви ялинок во славу богів!
СЛАВА ВСЕБОГУ! О_о

(доречі це була іронія...бобоги дерева живими люблять)

Отредактировано Гагарін (2008-11-27 12:56:26)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Оффтопівська ПСиХічна балаканина » Якою має бути ялинка на Новорічні свята?