Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Віруси


Віруси

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Так, сучасне "віртуальне життя" так як і реальне не може позбутися своїх проблем... І у віртальному світі не позбутися вірусів.) Хочеться ж людям робити пакості, от і роблять віруси... потім розробляють антивірус, і заробляють на цьому гроші...
А коли вірус залазить на твій ПК, ти ладен будеш вбити тих, хто придумав цей вірус!

Отож, це являється на сьогоднішній день негативним соціально-правовим аспектом інформатизації.. Чому ще й правовим? Тому що закони які не роби, гавнюка того не можливо (майже) знайти.. знайти то можна, якшо дуже і дуже старатися, а от довести - важко!.) Але таким ніхто не займається... 

Шо ви скажете щодо такий пакостєй, як вірус?

Доречі, чи є у когось на логічна бомба?(інакше, логічний вірус...) Мені треба на сіді або дискеті... На Міжнародну інформацію та інформатику преподу треба.) Хочу автомат по предмету.) Ну і не зовсім..)

2

Хош я тобі пру простих вірусів надрукую і кину?)... бьудеш з ними потім боротися)... і чого це тема пустує я не розумію чи то нівкого немає вірусів на компах...

3

люблю віруси......................

4

І я ... без вірусів камп нормально не працює... часто можна спостерігати таку картину:
Були віруси не було антивірусника кам пахав нормально - захотілось, поставив антивірусник, знайшов купу вірусів - полікував повидаляв... і камп заглючив О_о


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Віруси