Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » Яким методом можна вирішити глобальні проблеми?


Яким методом можна вирішити глобальні проблеми?

Сообщений 1 страница 15 из 15

Опрос

Яким методом можна вирішити глобальні проблеми?
Об`єднанням міжнародних зусиль

60% - 3
утворенням нової держави

0% - 0
вбивством євреїв

20% - 1
голодомором

0% - 0
війною

20% - 1
Голосов: 5

1

Це я прочитав на одному сайті.. Відповіді не було.. було лише питання.. Ну ось, ваша думка?

2

Вирішимо глобальні проблеми раз і назавжди те що не змогли зробити у Затоці Свиней(Куба)допоможе вирішити КНДР(Північна Корея)для пнів!

3

Голодомор...для всього людства...щоб поздохали всі..

4

Влаштуємо 3 світову війну - а самі не візьмемо в ній участі..... Всі один одного повбивають - а Україна і Швецарія застануться  :crazy: ..тоді ми нападемо на швецарію заберемо всі гроші - і будемо єдиною найбагатшею країною в постапокліптичновоєнному світі  :crazy:

Ну або трохи не вийдьот і тоді придється створити нову державу - імперію Україну  :blink:  Ми наберемо багато розумних психів з цього форуму в генерали і завоюємо весь світ  :crazy:
Тоді всі проблєми вирішаться...

І ми почнемо освоювати космос нах  :crazy_pilot:  - зімля в ілюмінаторє ! Зімля в ілюмінаторє.... ПОЄХАЛІ!

5

гарна ідея.....так і зробим...

6

Невже все так і станеться ,я сумніваюсь,але  як у квітні США на Іран з моря нападуть то це буде не смішно в Ірану є ядерна зброя і вони її можуть застосувати ! :O

7

і х у й  ти про це знав би "Те шо залишається від дерева , якби розумні люди типу мене не слухали новини....

8

А ХРЄН БИ В НОВИНАХ ПРО ЦЕ СКАЗАЛИ!!!
Думаєте розумним людям які планують стратегічно правильний вигідний і успішний наступ БУДУТЬ РОЗГОЛОШУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ! ЦЕ ДИЗОРІЄНФОРМАЦІЯ - ТЕПЕР КОЛИ НАВІТЬ МАКОГІН І ФАКЕЛ знає як і звідки нападе США на Іран - то фіг вони звідти нападуть - і вобше не на Іран  :blink:

Ну так в Ірану є - в США є... а Україна тут при чому - в нас немає - нас нікому немає сенсу бомбить  :D  - вони там будуть з адеру біситься.... а ми будЄм собі мирно на де дивитися в ТЄліК  :rolleyes:

9

та непарся чувак,та інфа по тєлєку крутилася,і говорилося про виток інформації в пентагоні.....
а взагалі то сша завше попереджають перед нападом....і шукають на то реальні причини.....
та все бу ок...там тікі прєзік зміниться і всьо...

10

Презік не так просто змінити якшо вже натянув!  :D

Так шо нічого не буде так просто - буде повнЕ мясо - як у контри страйку коли ігра Лімон з ботами 15*15  :D

11

Факел ти вже чесно "випендрюєся" хай це буде і з цензурою чи без неї але ти не гони бо я завжди включаю німецьку хвилю радіо СВОБОДА І новини БІ-БІ-СІ,а ти лише десь шось почуєш то зразу й репетуєш ось так я розумний я все це чув і знаю...прочитай статтю в Дзеркалі тижня ЄВРОПА АМЕРИКА КІНЕЦЬ РОМАНУ -обовязково зрозумів і взагалі більше чогось читай і думай а не роби балачки з пустого місця тобто якісь гучні заяви! :diablo:  :angry2:  :assassin:

12

Я дивився на результати опитування..А про які саме глобальні проблеми ви думаєте? Наприклад забруднення води і атмосфери це ж глобальні питання, чи не так? І при чому тут війна?...Хмм.. а шо , євреї сильно забруднюють повітря і воду?

13

Просто якшо провести війну - то не буде кому забруднювати  :crazy:

14

Це не вирішення проблеми, а її знищення разом з тими хто її робить, і тими хто страждає...

15

Нє!!!! це просто дуже радикальне вирішення проблЄми...  :crazy:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » Яким методом можна вирішити глобальні проблеми?