Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Люди "живуть" чи "існують"?


Люди "живуть" чи "існують"?

Сообщений 1 страница 14 из 14

Опрос

Зараз люди "живуть" чи "існують"? (казати за всіх людей за себе нижчє)
Живуть

60% - 3
Існують

40% - 2
Голосов: 5

1

Ми кажемо що живемо - але погляньте на себе - і ви побачите що ви існуєте. Ваші біологічні потреби керують вами. Ваші думки повністю належать малому, низькому, непотрібному. Ви кажете що "знаєте", "думаєте", "живете" - ЯКОГО БІСА! Погляньте ви давно нічого не знаєте і не ся намагаєте пізнати! Ви давно нічого не думаєте - крім того де взяти гроші, чи їжу, чи бухла - чи проще кажучи як задовольнити свої біологічні потреби...
...і з цього випливає? ЛЮДИ ВИ НЕ ЖИВИТЕ! повторюю - ви існуєте. Ви називаєте щастям те чим воно не є. Ви оптимісти? Хтось помічає одне добро - і це добре. Хтось писиміст і помічає одне зло - і це добре... АЛЕ ВИ БІЛЬШЕ нічого не помічаєте і це погано - це ДУЖЕ ПОГАНО - ЦЕ ХРЄНОВО ЛЮДИ! Бо НЕМАЄ лише добра! НЕМАЄ лише зла. Бо це життя продукт повної гафняної ДИФУЗІЇ!
Бо немає білого і чорного - бо між ними ціла безкінечність кольорів.
Відповіді десь глибше ніж так чи ні... щастя десь глибше ніж поїсти і поспати...
Думайте, знайте - НЕ ІСНУЙТЕ! ЖИВІТЬ!
П.С. я знаю ця тема може викликати обурення в деяких людей - мов: Найшовся розумни пля!... не буду показувать пальцями на Лімона)... не треба психувати напишіть і обгрунтуйте... і без злої істерики)... відповідайте...

П.П.С. Невпевнених і "тупих" прошу не відповідати

ВИбачте за грубість

2

Аффтар жжот!Ти розумієш тоді коли ми смажили морожену курку на озері і їли шпротний паштет це було не існування а лайф! :crazy:

3

А ти розбирав значення чих слів? Люди і живуть і існують... Я зрозумів про що ти, але я голосувати не буду, бо там лише одну тре вибрати відповідь..

Існувати може все.. а жити лише живе.. Якшо хтось хоче сказати, що людина не живе, значить вона нежива..

4

Ой та не корч дуже розумного - ти все прекрасно зрозумів про що я...
Думаш це життя закінчити школу з медаллю, унівєр з червоним дипломом, отримати пристойну роботу - заробляти купу бабла, веселиться по паті, а потім померти на самоті від раку?? Це по твоєму житя? це існування - хоч до певних стереотипів цього існування більшість прагне...
От я і кажу існувати може все - чим людина і займається...
А жити може в тому сенсі який я йому надаю в ці темі лише людина... тільки в останній час люди лише існують...
НУ ТЕПЕР ТИ БУДЕШ ГОЛОСУВАТИ?

5

а я чомусь усе в житті все спрощую до неможливого.Може не хочу бути дорослою і сприймати все занадто серйозно.Тому для мене жити-це розуміти,що ти живеш...і любити,цінувати це....І все.І я-живу.По своєму...але ж живу...

6

А я не про тебе - я про всіх людей вцілому - оцінка всіх 6 МІЛІАРДІВ! - більшості! процентной ставки!... Я ЦЕ ПИСАВ! читать нада вніматєльно  :mad:

7

"Зараз люди "живуть" чи "існують"? (казати за всіх людей за себе нижчє)"

8

ну так а хто голосував за живуть тоді?  :blink:

9

я ж кажу містика....


ну я..правінілась....хоча ні..чого це....я вважаю що живуть...усі живуть..ну не всі....так само як і існують не всі....

10

Короче я тебе зрозумів - всьо не бушую

11

Звичайно, якшо я проголосую що людина існує, то буде на 100% правильно.)))

Бо існують всі, а живуть не всі.)

12

Я - живу, і тому для мене всі люди живуть. Мабуть це тому що у моїй голівці не сумісні слова "існування" та "людина". Просто для когось думки "де взяти гроші, чи їжу, чи бухла - чи проще кажучи як задовольнити свої біологічні потреби... " - це і є життя. І їм не хочеться щось міняти, шукати чогось нового і т.д. і т.п....Можливо їх заполонила втома, та звичка. Можливо вони бояться зустрітися з ЦИМ чимсь новим, а нове для більшості людей це страх.
От і існують таким життям даючи приводи створювати такі теми... ^_^

13

Я живу....

14

Хто не хоче жити,той існує!Я-ЖИВУ!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Люди "живуть" чи "існують"?