Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Музика, як хоббі


Музика, як хоббі

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Це ж не  обов"язково гра на якомусь інструменті. От моя подружка фанатіє від Депеш Мод, це і є її так зване муз.хоббі :yes:, а є знайома що збирає коллекцію малюнків скрипки, хоча скрипку навіть у руках не тримала ніколи...

А на чому грають/що колекціонують/від чого фанатіють ПСИХИ?

2

Граю на симуляторах синтезаторів..хехе.) А так на гітарі (це всі вміють, майже).. ТУт майже ві знають, яке моє хоббі.. чуть більше половини МР3 диска є уже моїх творінь... і це моє хоббі, яке б, можливо у майбутньому, може бути справою...

3

співаю..надіюся в майбутньому , шо це буде не просто хоббі.....на гітарі дринькаю....на нервах......музика для мене то взагалі майже найголовніше в житті!!!!!!після моїх рідних..

4

А я УДАРНІК! ВО! Ударяю на нєрвах - клавіатурі - і вопше на всьому - так як ніхто нашару мені барабанів не дасть)))... тому я ударнік який співає беквокалом соліста підміняючи коли його нема - а соліст....ішов ішов ішов ішов і здох  :blink: ...
Пишу пісні... Деякі кидаю тут...
Майже взагалі ніколи не цікавлюся виконявцями - хай хоч вони повні психи - лише музикою і текстами )

П.С. Ей а слабо забєцать псіх групу О_о.... зашибісь шоб багато чуваків)... і фігачі всьо модне)... або самим робить моду)... нушотатіпатакого  :D

5

Якшо всі й відразу - то нічого не вийде... буде балаган... Або прикинь, шось схоже на стадо слонів... і кожен слон ду-дукає...

Але ідея не погана... в принціпі я з Гагаріним уже роблю кроки щоби зробити альбом... задержка за моїм компом... бо слова придумати і акорди на один альбом нам треба не більше неділі..

6

Нє ну от я наприклад знаю метал групу - так там здається десь 20 учасників О_О...всмислі широковідому групу...
Якшо всі разом - то вийде не балаган - а ХОР  (гаруспіків  :lol: )

Ага - нам треба мало часу шоб придумувать - а якшо нада шось сірйозне Лайм - у мене тут на компі штук 10 пісень - сірЙО зни - про любов є - я сам писав - мене пруть - тебе не знаю) - якось покажу
Да точно - ударнік Гагарін і Гітаріст Лайм + бек-вокал і соляга).... класна група як там ти казав Лайм? СуБоТА - пятніца плаче в углу  :crazy:  лано шучу - Лайм - роздупли їх)))

7

ОЙ=)
А я вчуся грати на ударних. І моє стукання, аля тата-тата на кухні по книжці після 2-ї ночі, вже зацінене проживаючими зі мною людьми :yahoo:

8

Тсссс - а ти по каструлям  :rolleyes:

9

Ага) І по батареям - щоб сусіда зацінив :yes:

10

Можна грати на гітарі і ударяти відразу... ногами.. ну і правою рукою,якшо віртуоз

11

Лімон
Візьміть мене на бек-вокал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я вам ще й станцюю!

12

Я в какой-то степени можна сказать професионально занимаюсь музыкой,у меня своя команда,учусь в муз.училище.В следующую суботу у нас концерт,2 февраля уже отыграли один,а скоро будем пробывать снимать клип.Большая просьба к Лимону,помоги его где-то в инэте пристроить!

13

А де буде концерт? в Житомирі? Ну, я на форумах різних можу побушувать.)))

14

а я танцюю...тік як і де і скіки не сказю... :blush2:  :blink:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Музика, як хоббі