Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Щоб ви хотіли обовязково зробити за своє життя...?


Щоб ви хотіли обовязково зробити за своє життя...?

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Щоб ви хотіли зробити за життя?
Да як усі: Посадіть дєрєво, родіть сина, построіть дом

0% - 0
Не знаю... поскоріш би здохнуть!

0% - 0
СТАТЬ ПРІЗІдЄнТом! Помоч всім у світі!

0% - 0
Напиться, накуриться,наколоться,натрахаться - кайфувать

22% - 2
Шося унікальне (своє)

77% - 7
Голосов: 9

1

Ну ось ви є... нікуди від цього не дінешся... Щоб ви хотіли зробити за життя? Ким би хотіли стати - чого досягти... щось відчути? покохати? кудись поїхати? щось побачити? вилетіти в космос? спуститися під землю? а може ви нічого не хочете крім спокою - і хочете поскоріш померти?
Напишіть в цій темі все що хочете зробити - все про що мрієте...
або напишіть чому не хочете...
я напишу своє трохи пізніше ;)

2

Хочу відчути перед смертю, що я прожила своє життя не марно.
А так, нічого конкретного не планую, роблю майже все що хочу - і не жалкую :girl_crazy:

3

Главное,я думаю оставить за собой след в жизни,неважно в каком направлении и какой он будет идеи,чтобы потом увидили,прочитали,послушали результаты твоего труда и сказали:"Да,нормально чувак гнал!!!!!!"

4

Хочу за життя собі надгробок зробити, бо як будуть потім робити та зроблять якесь лайно, то й соромно вмирати буде.....

5

Давай я тебе и надгробку сделаю,и её сполирую, и портретик выбью,и фасочки сниму, вобщем это будет стоить около 800-900$.

6

Повірте, цей чувак шаре..бо він з Коростишіва..там одні надгробники..маю на увазі, там граніт.)

7

я хочу навчитись *******ти....що саме не буду писати,але то не є бєзкультурщіна...

8

хочу народити двох дітей і виховати їх гідними громадянами нашої неньки України!!!!!!!!!
2. хочу побувати в горах
3. хочу комусь натовкти пику

9

О!Комусь натовкти пику.....і бажано щоб цей хтось був негативним героєм.Во!))

10

А я в своєму житті хочу зробить щось екстремальне.....тіпа з парашутом зі скали пригнуть чи ще якусь таку фігню утворить....аби екстремальніше....екстремальніше!!!...ось так....

11

Казав що своє напишу пізніше...але за цей час сталося кілька змін...
І тепер на щастя - чи на горе...
Я НІЧОГО НЕ ХОЧУ зробити за своє життя... абсолютно нічого........мені стало абсолютно пофіг проживу я отстойне життя яке нікому навіть не запамятається чи якесь велике(що навряд)....... я нічого не хочу - хоча останнім часом хочу померти - або напитись...  :fool:

12

Що я хочу зробити за життя?? Ну так далеко я не мислю, хвг його знає, коли те життя закінчиться.
Хочу ЖИТИ! Цим усе сказано!
А планів на життя не будую, тому, що не хочу себе обмежувати!

13

Ну а чого більше? у слові "жити" є все,що тільки можна зробити протягом життєвого шляху.)

14

ХОЧУ НАЖРАТЬСЯ! ШОБ ПАНКИ В ОВМОРОК УПАЛИ! ... ги га га... бо вони пить не міють так як я   :crazy:

15

хочу жити і всякою фігньою займатися, потім помру на самоті, десь в років -30, але мене ще довго пам"ятатимуть

16

А я просто хочу жити-і хочу зробити,все так щоб потім казали:"Оце чувак ділов наробив!"

Отредактировано Pit (2008-12-09 21:24:45)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Щоб ви хотіли обовязково зробити за своє життя...?