Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » Справжній українець у своєму житті має виконати такі речі....


Справжній українець у своєму житті має виконати такі речі....

Сообщений 1 страница 22 из 22

Опрос

з чим ви не погоджуєтеся?
побудувати будинок

11% - 1
виростити сина

22% - 2
посадити дерево

0% - 0
убить москаля

22% - 2
замучать синичку

44% - 4
Голосов: 9

1

отож проголосуйте за той варіант, з яким ви не погоджуєтеся і відпішіть про це в повідомленні а я згодом скажу хто є хто....

2

Українецю на мою думку не обов"язково будувати будикок, чому? Його побудує москаль, а тоді українець його вбиває.. а все інше українець має зробити сам .. ну, дерево теж хай москаль саджає...

3

Синичок мучати не треба! вони ж санітари лісу! О!
А все інше можна робити http://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/prapor4.gif

4

Убитьт москаля!!! полюбЕ! - це пено я і проголосував за це...
просто громадаяни інших держав зокрема Росії що живуть в Україні розмовляють українською мовою і нормально ставляться до українців і держави в якій вони живуть(Тобиш до України) не є москалями!!!!!!!

5

а чому лише 3 речі? москалів же багато...

6

А речі якими їх можна вбивати лише 3  :crazy: Ми їх ці речі зробимо і...  :hunter:

7

Москалі ті,що живуть у Москві-то москалі,а що у Петербурзі,то не москалі!!!Так що треба вбивать москалів!

8

Піт, пройшовши довгу та тяжку еволюцію ,все ж таки змінився у кращу сторону..

9

Не треба вбивати синицю, але й до москалыв треба бути терпимышими.

10

справжній українець? хто це?

11

можу розказати трохи сумний анекдот в тему...

Син не знайшовщи відповіді на деякі питання підходить до батька, щирого українця, і питає:
-Батьку! Батьку, а хто такі євреї?
Батько розвертається відкидає назад чуба і каже: - Ой синку євреї це гордий народ вибраний богом їхнім іудейським, народ що зазнав багато мук страждань і поневірянь, а зарз живе в країні Ізраїлю на далекому півдні.
-Батьку! А хто тоді такі ЖИДИ?!
-О синку жиди це євреї які живуть в Україні і допомагають будувати незалежну Українську державу.
-Батько! А хто ж тоді такі росіяни?
- О синку росіяни це словянський народ що живе на північному сході має багацько землі і ресурсів.
-Батьку, то хто тоді такі москалі?
-А синку, москалі це росіяни що живуть в Україні і допомагають будувати незалежну Українську державу.
-Тату  блін а хто ж тоді такі кацапи? ... О синку ... це люди що живуть в Україні і заважають москалям і жидам будувати незалежну Україну.
-Тату!( а хто ж тоді такі УКРАЇНЦІ!?
-Хм ну українці синку живуть в Канаді, Бразилії, США .......
ну далі ви зрозуміли)

12

Глянь, синку! Що це таке в кутку чорніє? То не жиди?- Ні, батьку! Це ж рояль!- А що це таке у тім роялі біленьке? То не жиди?- Ні, батьку! Це клавіші!- Синку! А з чого вони зроблені?- Зі слона!- От кляті жиди! Слоника замордували!

Дзядзьо Мирон нагострив сокиру, рискаль, три ножі і косу. Питання, скільки москалів приїхало відпочивати на турбазу "Карпати"? 

Вийшов кум з хати, потягнувся, позіхнув.Чує на сусідній горі, у кума в хаті хтось верещить...- Куме!!!- Що?- Хто там у тебе верещить?- Москаля спіймали, вбивати будемо!- То я прийду допоможу, щоб швидше було!- Приходь, але швидше не треба! Хіба ж ми стаханівці?!

13

...робимо висновок...
Справжній українець має знати отакі от справжні українські анегдоти))
ну це як маленька додача до ВЕЛИКИХ діянь які ми тут обговорюємо гг

14

Справжній українець не розмовляє, як ти, шавко, суржиком і не вживає слів штибу "анеГдоти". "Я пощу на форум"!!єбич ти кінчений!! Писати навчися!!!!

15

Я не збираюсь жити за кордоном, бо дуже люблю наших українських людей, це тіки вони можуть дзвонить в 3 часа ночі і питать: "Ти спиш?".

16

А дарма! Ніде так не любиш України, як з Канади...
;)

17

Debbbilka написал(а):

Справжній українець не розмовляє, як ти, шавко, суржиком і не вживає слів штибу "анеГдоти". "Я пощу на форум"!!єбич ти кінчений!! Писати навчися!!!!

Дуже патріотка?Чи може тобі щось десь муляє?

18

...ляно....я не підтримую загальну ворожнечу...
до того ж це вже схоже на флуд - а ти хіба не модер Гаруспік?)
ай ай ай

А якщо зясовувати хто є більшим українцем хто справжнішим і тп ... то ми лиш один одного повбиваємо ... маю на увазі саме націоналістів ... чому жиди будуть раді :) ...

19

Для примирення треба усім здибатися і набити якогося москаля :D "жартую"

Отредактировано tableto4ka (2008-12-07 10:48:13)

20

:mad:

21

Ти не москаль ...хоча...так ти москаль) ...
ну і що?
нєфіг бушовать...
ми не будемо вбивать москалів.... краще вбємо жида ... жидів і москалі не люблять ... окей?

22

Жидів ніхто не любить!


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » Справжній українець у своєму житті має виконати такі речі....