Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Надиктувало моє маленьке нове Я...


Надиктувало моє маленьке нове Я...

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Ааа…знов це синє небо…знову воно посміхається…воно посміхається цією посмішкою….знову ці очі…знову вони на мене дивляться…дивляться тепло і з розумінням…вони цікаво розглядають мене…вони розуміють, що мені ще далеко до них і я ніколи не буду разом з ними…вони так далеко…знову ці сльози….солодкі і гарячі…сльозинка за сльозинкою падає з моїх очей…чи то пак не моїх?.. чи може то знову ти…ти знову зі мною….так…я відчуваю твій дотик…твоя рука….ні це лише подих вітру….відчинене небо і синій погляд…знову біль….тяжкий біль і висота…ти високо…я не відчуваю твого подиху….але я розумію, що ти завжди поряд….можливо ти цього не знаєш…так, ти цього не знаєш…але для мене вже давно все зрозуміло…ти назавжди зі мною…мені вистачило одного доторку і одного погляду…все стало зрозуміло…ти ніколи мене не покинеш…ти частинка мене…частинка мого лайняного життя…мого існування….але я згадую тебе…і воно, це важке скитання перетворюється на радість…на вологий доторк твоєї руки…ти поряд…ти зі мною…..я хочу відчути це…знову і знову…знову і знову…назавжди…ні, так не може бути…я вже ближче….скоро ми назавжди будемо разом…ти це вже розумієш?.. ти ще не відчуваєш мене?...але я вже тут…я стою напроти відчиненого неба…воно знов усміхається мені…і мені вже не так тяжко…і я вже майже відчуваю твій доторк…твої губи…твої вії…милі і пухнасті… я вже кінчиком пальця торкаюся нескінченності… от-от і я буду біля тебе…і ти починаєш весело реготати…я розумію, що ти завжди мене кохатимеш…хоч ти ще й не знаєш того…. Але я вже лечу…і ми от-от будемо разом….так от воно – к…

2

Мені дуже сподобалось... я аж сльозу пустив коли читав... з своїх власних переживань.... дякую сестро...
Люблю такі текстики - і сам їх пишу...
Люблю коли автор виливає душу... ... ...

3

дякую..чесно, приємно...я взагалі нечасто отаке от пишу....але буває...і якшо чесно оце взагалі якось так було написано...але мені так приємно шо подобається...блін, чесно...дяка

4

Рука торкалася крейди…крейда доторкнулася до асфальту…вимальовуючи дивні знаки…знаки мого кохання…я завжди хочу бути з тобою…я не хочу казати, що кохаю тебе…я не знаю як це сказати…я не вмію цього говорити… моє почуття настільки велике, що його просто неможливо виразити словами…я відчуваю тебе…відчуваю твої емоції і почуття…я ніби завжди поряд, ти ніби завжди зі мною…хоч це й не так…я розумію, що ти далеко…і ти навряд будеш біля мене зараз…чи завтра…чи наступного тижня…але раптом  станеться чудо і ти просто сидітимеш біля мене…я подивлюся тобі в очі і зрозумію, що ніколи не бачила таких очей…таких милих і глибоких очей…вони просто подивляться на мене і мені стане затишно і водночас так приємно…я просто пірну тобі під руку і ми просто будемо сидіти обійнявшись… ми не зможемо казати один одному слова…ми будемо мовчати і розуміти один одного…ти співатимеш мені…і я слухатиму тебе…сльоза потече з моїх очей… і ти знову посміхнешся мені…я поцілую тебе…але то лише марево…я знову подивлюся вперед і там знову ти…це як манія…ти все для мене…я не знаю як висловити свої почуття….немає слів, які можуть їх висловити…хто придумав ці букви, скажіть, хто придумав ці кляті букви?!...у кохання немає слів…тут є лише емоції і погляд…скільки всього покладено у слово – кохання…стільки емоцій  та переживань…одного слова мало…я хочу говорити якоюсь невідомою мовою…я ніколи не зможу сказати всього…якщо хоч трошки можна висловити цим, тоді я кричатиму, кричатиму на весь світ – я кохаю тебе…

5

:cray:  :cray: ... немає слів... одні емоції...
Якщо сказати восновному - то дуже сподобалось.....
  :cray:  :cray:

6

Дуже гарно!!!...мені сподобалось!!!...бере за живе... :drag: !!!...є талант....

7

нє чувак - то весна  :cray:

П.С. доречі В мене таких сотні... таких але не таких... бо то я пишу - а то ВОНА... то зовсім різне -  і по іншому написано - бере за живе (

8

нє чувак - то любов, а це вже весна   :cray:

9

Моя любов то зима............. весна - то дипресія............а також весна - то пора мяса.... кому що....
ех чувак...

10

Ну нє про дипресію мяса було написано....!!!!....а про любов чувак, про любов!!!!....а весна не весна, то вже таке діло!!!...ось так....

11

Я думаю я більше знаю чого моя сестра ТАКЕ пише?... взимку вона таке шось не писала...О_о...
Хча...... Кіт - чо ти це написала?) - скажи всім...
А любов то ілюзія - полюбе її не існує - а ми мучимся... во як ... а ті хто думають шо існують просто їм пощастило і обоє засліплені ілюзією... класно їм... ...

12

то таке...щодо весни - то ось пару моїх творінь....грррр

Я бачу кінець зими…я бачу межу… я бачу її спину…я вже не відчую її… ця зима більше не буде зі мною…вона залишить мене з моїми почуттями назавжди…вона втікає від мене…вона веде за собою її…цю підступну дівчину…цю жахливу і теплу істоту…цю депресивну маніячку…це весна…я вже відчуваю її подих… її смак, її запах на моєму обличчі…я вже відчуваю сльози і піт… мені вже важче дихати…сніг вже не пахне тобою….він вже теплий… він плаче… він не хоче йти…йти на рік…він залишиться в мені…я пронесу його крізь теплу завісу весну, крізь жаркий подих літа… я пронесу його до кінця осені… і лише тоді він знову буде зі мною…я залишу частинку його  у собі… я залишу частинку холоду у собі назавжди…

13

Хочу тепла…дай мені сили дожити… дай мені сили відчути тепло… дай мені сили відчути сонце…дай мені мужності зрозуміти це відродження…дай мені сили пережити це тепло і це відродження…дай мені сили не померти від задухи та спогадів….зроби це тепло  життєдайним…зроби його не смертельним для мене…я боюся…я боюся тепла…я боюся спогадів…я не хочу їх мати…я не хочу це пам’ятати…я нічого не зможу зробити з собою…я завжди пам’ятатиму це… мій мозок завжди відчуватиме ці спогади… моя душа завжди роздиратиметься на частинки… моє серце завжди болітиме…дай мені сили щось змінити…дай мені сили змінити себе…допоможи мені…я хочу щоб ти допоміг мені…  я не хочу померти цієї весни…я не хочу померти в душі…. Я не хочу захлинатися від сліз…я не хочу … мені потрібен ти… мені необхідні твої слова…ти потрібен мені…моє життя залежить від цього…я не зможу вижити… моя душа знову буде холодною…вона знову страждатиме… в ній знову боротиметься ця велика і сумнівна істота….де вона береться?...куди її прогнати?.. хто прожене її??... я не хочу знову відчувати її…я не хочу, щоб там знову була істота…істота з блакитними очима…істота, яка вбиває мене….яка вбивала мене… я хочу щоб ти прогнав її… вона вб’є мене… я це відчуваю… чи зможеш ти щось змінити?... чи схочу я щось змінити?... чи може я схочу вбити себе?... може я схочу катувати себе?... може мені сподобається смак крові і сліз… це так….ти б міг врятувати мене…але чи потрібно це мені?... я не знаю…


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Надиктувало моє маленьке нове Я...