Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Как быть москалем?


Как быть москалем?

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

А скажите,братья!Что делать моей подруге,которой в Москве жить-что в аду гореть!Спит и видит Киев,выпал ей жребий хохлушке-в Москве уродиться!И фамилия у нее восточная(Коротенко),боится она,что киевляне не примут ее за свою,яко батько ее с Донбасса,а маманя ее-москалька(но тоже от Москвы открещивается).Правильно делает,что стремается?Или не так страшен черт как его малюют?Но я то к ней со всей душой(подруга,как никак)А что общественность скажет?

2

ХА-ХА! ПРИКИНЬ! я МОСКАЛЬ!!! АХУЕННО ДА?! И НЕЧЕ, ЖИВОЙ! С УДОВОЛЬСТВИЕМ БЫ В МОСКВУ СИПАЛСЯ! :crazy_pilot:

3

А ты родился где?(в Москве,Киеве или...?)

4

Знаєш що я скажу?... якщо до мене з відкритим серцем то і я гостинний - якщо вона хоче - і мені нічого ніяк -то хай приїздить - вивчить українську мову - і хай живе) - я нічого немаю супроти - я навіть радий буду)... все буде файно)...
Але якшо вона приїде і почне шось пиздіть і гнать то хай краще сидить там у себе в москві і не рипаєть - до нас з мечем прийдеш - з мечем в дупі і вилетиш... О_о

П.С. Київ напевне всеж краще Москви... але я б сам поїхав у Львів... - або взагалі кудись далеко в карпати...так браття...

Отредактировано Гагарін (2007-03-04 22:40:04)

5

Гагарін
Давай я начну пиздеть на Киев, и ты отправишь меня в Москву!

Анна
Блин, в Киеве...

6

Гарруспик
А чем ты недоволен?Тебя то что к родным корням потянуло?

7

АГа... - як бєженца!!! - буш в Москві бомжем - згоден?  :spiteful:

8

Знаєш, а мені немає значення, хто якої національності.) Я всім стараюся відкритися. Я теж гостинний...хмм.. Нема питань, нехай їде куди хоче! Ми ж не нацисти якісь!

9

Гагарін
:suicide: упей сепя ап стену

10

Признай тобі та Москва і НАХ нетреба буде якщо там не буде в тебе всього того що є в Києві!... Тобі просто треба ЩЕ!!! ... думаю в тебе і так все чотко...
А ти упЄй ся оп стЄну опмазаную ядом с разпЄгу - ПРЯМО ОП УГОЛ!!!!!!!!!!!  :crazy:  :crazy:  :crazy:

11

Гагарін
ДА! У меня там будет больше, чем есть здесь!!!! Там это реальней!
И лудше я убьюсь об стену, чем буду жрать дешевое 20ти градусное гавно как ты!!!

12

17-20... градусноє  ...
Рєальнєй?... гугі гага хЄ ... докажи?

13

Гаруспік, якшо Гагарін п"є 20градусне говно значить йому то подобається! І це не означає,шо Москва лучче... :crazy:

14

пацанчики...о чом базар?краще пить 40 градусне і не париться.....

а щодо москалів- нормальні люди, тільки стрілять їх треба....

15

ха-ха а оно там дешевле!!!!

16

в москві водка коштує- дето от 180 їхніх мєстних зайчиків....переведіть хтось у наші рідні грн...але 180-це гірша ніж наша біленька....

17

А некоторым тут пофик, главное что б вставляло, ДАЕШ ТРОЙНОЙ ОДЕКОЛОН БЛЯ!

18

"Те шо залишається від дерева ! Українська водяра визнана найкраща в світі! Ну то їдь у Москву пить одіколон!  :D

19

Дак не я же одеколон пить должен... я вобще крепкого не пью... :nono:

20

У нас в обох столрицях навіть вода і та КРЄПКА - з залізом хлорочкою і всіма мініралами і мікроелємєнтами  :crazy: 
Тема не для того шоб отправить ульотного летіть в Москву - без будь яких срЄдст сущєствованія а для того шоб когось з москви прийняти в Київ ги....

21

анекдот в тему

Околиця Львова, ранок, перехрестя, стоiть ДАiшник на дорозi. Їде модна така машина, дай думаe спиню. Спиняє.
- Добрий ранок!
- Добрий!
- Ваші документи будь-ласка.
- Будь ласка!
- Вийдiть з машини.
- З задоволенням! Виходить здоровенний вуйко в вишиванцi, все при ньому, посмiхаeться собi у вуса.
- Що гарний настрiй?
- Гарний.
- Вiдкрийте багажник.
- Прошу...

Вiдкриваe, а там труп в мiшку, порубаний на дрiбнi шматки, кров м'ясо i все таке...

- Шо москаль?...
- Еге ж...
- Яке прикре самогубство....

22

сестра_тьозки
Боооян!!! :lol:

23

:dance3:  :lol:  - але прикольний


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » Как быть москалем?