Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Планка впала))


Планка впала))

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Щось на небі зблиснуло. Яскраво-яскраво. Щось, що привернуло твою увагу. Ти, стоячи на даху високоповерхівки престижного району Києва, думаєш про сенс життя. Сенс ТВОГО життя.
І тобі надокучливо заважає той незвіданий блиск у небі. Ти не витримуєш, і обертаєшся назад. Дивишся. Туди де світить сонце. Дивишся в те місце куди воно тікає, щоб завтра зранку знов повернутися.
Сонце посміхнулось? Чи то знов твоя фантазія дає про себе знати...? Хмарка...Хмарки тікають за сонцем. Ти зачаровано дивишся на весь цей процес природи, забувши про ціль походу на цей дах. Ціль - прощання.
Ти вирішив що буде твоєю остаточною крапкою у житті. Тобі не потрібно жити? Дивуєшся. Як раніше, ти, творча особа, не помічав за своїми стражданнями, такої легкої і в водночас величної картини. Ніхто не посміє зупинити сонце на шляху до дому. Хтось може сказати що ненавидить сонце, хтось що любить...але ніхто, НІХТО, не зупинить його. Зранку воно прийде на небо, ввечері піде...знову прийде, знову піде....прийде - піде, прийде - піде...

Сонце незалежне. А ти опускаєш руки перед труднощами. Ти схиляєшся перед людьми, що не бачать цієї краси. Торкнувшись раз до життя, ти жалієш тих, хто навряд вирветься з їхньої, вже тисячі раз відзнятої, стрічки життя.
Але жити так...боляче. Чути їх, бачити...боляче. Десь у середині є жаль до них, ззовні - ненависть. Ти не розумієш навіщо вони гноблять і твоє життя? Через усвідомлення що ти не такий як вони? Через заздрість твоєї свободи?
Через ЩО? Треба боротися...бо склавши крила, янгол більше ніколи не злетить.

Сонце зайшло за горизонт. Останні малюсінькі хмарки теж поволі зникали за ним. Насувалась ніч. Бажання побачити ранкове повернення незалежного сонця
крутилось у твоїй голові. Ти спалив прощальні листи, і посміхнувся. Всьому місту, всім людям, що дивились на тебе знизу. Можливо, колись ти таки допоможеш комусь вирватися з буденності. І покажеш красу сонця...І хмарок) :)

2

Аха.. Хмарок.)))  :friends:

3

Дівчинка бігла небом...Перестрибуючи з хмарки на хмарку, дівчинка сміялась...її сміх лунав по всьому небу, його чули всі птахи, і всі пасажири літаків що пролітають поряд....Дівчинка не знала куди так спішила. Вона просто бігла, просто втікала від  свого життя, що чекало на неї внизу.  Тільки тут, у білому, пухнастому просторі вона відчувала себе вільною. Валяючись на хмарці-крокодильчику дівчинка ніжилась весняним сонечком...малювала квітами...поринала у мрії...Проживши її коротке, але насичене життя, мало хто б не зламався, але вона жила. Жила задля зустрічі з небом. Дівчинка бачила що багато хто потрапляє до неба, а потім падає звідси....падає знову у свою сіру буденність, не відбивши удару більшості...Дівчинці було шкода їх... Колись вона навіть спробувала врятувати одного хлопчика. Це було наприкінці осі-ні...коли небо стає на диво гарним, а сонце переливається всіма відтінками ...Дівчинка сиділа на малюсінькій  дощовій хмарці, і щось наспівувала собі під  ніс, коли поруч стрибнув хлопчик...Він був значно старшим за дівчинку, але очі явно були дитячими..."Привіт!" - заговорив незнайомець. Дівчинка тільки мовчки посміхнулась. " Слухай, а ти ж напевно знаєш якесь найнайприкольніше місце? Тут. Я ж знаю що знаєш...по тобі це видно...покажи! Будь ласка! А? "Дівчинка все ж зберігаючи мовчанку підійшла до хлопця, взяла його за руку і побігла..."Ей! То куди ми біжимо?"...мовчання..."А може не так швидко? Я впаду...Тут все-таки високо...?!"...посмішка..."Стривай, ну що на тебе найшло? Мене ж чекають!"...мовчання..."Стій! Все я повертаюсь...Вибач, але мені потрібно йти...давай наступного разу? Якраз...м-м-м.. здається у суботу в мене багато вільного часу...я прийду до тебе...А? Так, так...краще десь об 13, щоб я ще встиг зробити одному негіднику роботу...Ну, що домовились?" - "Вибач, не домовились. Бо ти більше сюди не потрапиш. Ти такий же як і всі. Жахливозаклопотана особа людського типу. Ти не розумієш що це місце де просто необхідно забути про всі свої справи...навчитися мріяти, як в дитинстві, навчитися літати...Іди, до своїх друзів, до своїх придурків...Забудь про себе...злийся з світом...забудь про свою особистість...Ти ж цього хочеш, правда?"..."Що ти таке кажеш? Я не боюся літати...дивись..." Хлопець стрибнув на сусідню хмарку, але зачепившись за неї руками вона ніби зникла. Він  впав. А дівчинка більше ніколи не розмовляла з людьми на хмарці. Для неї її ідеальний світ був самотнім. Був з природою...Можливо колись до неї приєднається ХтоСЬ, можливо дівчинка сама колись не повірить у свою здатність літати і не відчує в ногах прохолодної хмарки, а можливо вона більш ніколи не повернеться на землю,  можливо що так і буде бігти ...все далі і далі...Тікаючи від світу........
Дівчинка бігла небом....

4

Звідки така уява, мала?  :)

5

До першого: ...Воно не незалежне... раз... думаєш сонце вічне? воне теж помре... два... Я не можу його зупинити? хє це ще як сказати... навіть мікроб може зупинити слона... хто сказав що людина не може зупинити сонце?... питання тільки навіщо? щоб комусь показати що потрібно? нєаааа тупо... хай краще воно сходе і заходе... хай дарує комусь "примарну красу"... з хмарками...
Але міліони навіть голову вгору не підіймають щоб подивитись на сонце... а воно і вправду красиве... бо живе...
Але воно повторюю не незалежне... то просто ілюзія... для солдата полковник - бог хоча для полковника бог генералісімус... все приблизно... свобода - ілюзорна... ціна свободи самотність...
А скажіть хіба наше сонце самотнє? в нашій Галактиці ДОФІГА сонць.... але в нашому світі - в світі людини - воно одне...)... таааак

До другого: ...Гарно ... так просто ... а в простоті завжди є істина... істина щастя... простоти дитини - дитячого щастя коли немає обмежень і клопоту - коли хочеться просто радіти життю яке в тебе є...
Чи я літаю? ... нєа... чи я на землі серед людей і справ? нєа... я нікуди не біже я не в небі і не на землі...
Чомуж я суджу?... бо можу... але я не суджу... так це прикрасно... дівчинка - не слухай мене - просто біжи)... біжи поки добре... біжи вперед... але не від життя а разом з ним)...
бо це і є твоє життя... а тікати від чогось тупо...

П.С, .....Ту Лімон... кх... якщо пишеш коменти то пиши хочаб зрозумілі більшості коменти О_о... а то я ніфіга не поняв - скидається на флуд...

6

2Лімон

Звідки?Оууууу, звідти...Зголови, мабуть....а в голові....З життя...(?)мабуть...Неее, "Можливо"...)

2Юрка

ДЯка. Сонце ввсе одно незалежне. Можливо, колись цю незалежність зламають, але ж зара воно не таке. І дурні ті люди, яким впадла підняти свою башню і подивитись!Воо-о-о..!!!!!!А ще, тікати від світу - це ж і є життя...)

7

Не хотів того казати... але сонце залежне віц центру галактики і знаходиться в постійній взаємодії від нього - також входить в заємодію між найблищіми зірками... від космічного простору в якому воно летить... Залежне від планет які обертаються навколо нього хоч саме планети обертаються навколо нього... Сонце летить в космічному просторі і його рух зовсім не незалежний - він залежний від центра нашоє ....е забув слово? дискової? хз...... галактики..... хча знаходячись на самих одвірках - тобто в самій задніце галактіки - наше сонце - Так користується певною незалежністю -... тото булоб якби воно було в центрі...
Але то все масштабно О_о... для тих хто встає зранку і бачить як встає сонце - воно встає віками... ну і що?
Таким же незалежним можна назвати місяць... але від цього він не стане незалежним від землі він бо її супутник... - впринципі я вже зламав...  :blink:

Погоджуюсь - ДУРНІ ТІ ЛЮДИ якім впадло підняти голову... ВИ ПОДИВІТЬСЯ! це ж ПРЕКРАСНО! ...

8

Стан невідомості.
Стеля. Одна з шести стін, по торії деяких. В мене стін чотири. Одна з проваллям. В провалля я виходжу кожного дня, і якимсь чином повертаюсь назад. Провалля наповнене людьми. Вихід в провалля завішений тісною чорною тканиною. Через нього інколи (десь годин 6 на день) пробивається невідоме світло. Воно сліпить  мені очі, від нього біль в голові...душі...Я ненавиджу це світло. Колись люди на роботі сказали що то сонце. Я не вірю. Останнє сонце що я бачив було приємне; це - ні. Я ніяк не запам'ятаю що я бачив по дорозі на роботу. Я не помічаю світу навкруги. Я й не хочу. Якщо напружитись і згадати роботу, в мізках випливає одразу  лише картинка моєї комірчини, телевізор завішаний лахміттям, гарячий чай на ящику що служить мені столом, лопати-могильниці у кутку, з слідами свіжої землі, а можливо і крові, маленьке квадратик скла на стіні, що зветься вікном, над головою лампочка на шнурівці, старезний телефон та пару газет "Молода Україна", що залишає Квась, сторож переді мною. Я працюю сторожем на кладовищі. Місце тихе, зарплата харчами і оплаченою халабудкою, моїм житлом  недалеко звідси. Житлом з шістьма стінами по теорії інших, по моїй з чотирма. Квась - людина з якою я спілкуюсь. Квась - німий, з затримкою у розвитку чолов'яга. Хоча інколи я думаю що Квась - жінка. Я бачусь з Квасем кожного дня. І кожного дня одне й те саме:
....Я стою на порозі комірчини - сторожки. Квась читає свіжу газету. - Привіт, Квась! Що нового? ,і тикаю пальцем в сторінку газети. Квась показує пальцями фігурки, на обличчі застигла фізіономія невдоволення. Я розумію що у світі все погано. Квась протягує мені газету, -Візьми, прочитай. Я кажу Квасеві, що не вмію читати. Квась кидає цукерку-м"ятну-смоктульку на стіл, і йде геть. Я засовую смоктульку в рота, беру газету. Я брехун.......
Інколи до мене приходить пес. Такий чорний і лахматий. У минулому житті я б сказав що то пес-водолаз. У минулому житті я був собаководом. Пес просовує свій мокрий ніс в причинені двері, чекає секунду, і якщо я його не проганяю, заходить у середину. Двері на пружинці з гуркотом зачиняються. Пес-водолаз обнюхує мене, лопати і влягається спати під моїми ногами. В цей час, коли він спить, я відчуваю тепло живого організму , тепло душі що здатна любити. Я вислуховую його переживання, проблеми з його дівчиною сукою-пуделем, інколи щось пораджу. Він розповідає як провів день, скільки кішок загриз за останню годину....Я думаю що пес-водолаз колишня людина. От тік якого хрена він робить у псячій подобі, я не знаю...
Десь, приблизно, коли у мене дзвонить старезний телефон щоб повідомити про кінець моєї зміни, пес-водолаз тихенько встає і йде.
Одного разу, вночі привезли бомжа-покійника. Його треба було терміново десь присипати землею, щоб уникнути зайвих питань міліції. На території залишався лиш я, і тьотя що заповнює всілякі бумажці. Розкинувши мізками, вона по старезному телефону доручила цю місію мені. Я як зараз пам'ятаю, як боявся виходу на вулицю. Усвідомленого виходу на вулицю. Годину валявся на підлозі - одній з шести стін, по теорії інших. Думав про те що я зараз побачу Сніг? Сонце? Людей? Могили? Наркоманів? Зелену траву? Сатаністів? Я звик до свого світу, до самотнього світу з Квасем і псом-водолазом. З двома комірчинами: моїм домом та сторожки. Я не був на вулиці скількись років. Лише дорога від дому до сторожки виводила мене на зовнішній світ. Але я пристосувався не усвідомлювати, не запам'ятовувати і не відчувати. Зараз - збій в моїй системі. Страх охопив тіло. Чого боятися? Я взяв лопату, відчинив двері....
Я нічого не згадаю, ні відчуттів, ні побачене тоді мною. Тоді я зрозумів, що ніколи  більше не побачу того що на ззовні. Мені це і треба. Система працює злагоджено, і готова до казусів долі.

Квась плаче і смокче смоктульку-м’ятну цукерку. Пес-водолаз схлипує слюнями, скавчить. Поруч з ним собачка дівочої статі-пудель, з пузом. У них все добре. Я лежу у коробці. Підозри що це труна лізуть в голову. Тут затишно і тепло. Це те чого я чекав. Чорний бархат-оббивка лоскоче тіло. Я в костюмі. Я ніколи не носив костюмів. Це викликає трохи дискомфорту. Чую як дзвонить телефон у сторожці...моя зміна закінчилась.

9

…замість мозку шоколад…

Сиджу на колії рідної Укрзалізниці десь в кінці міста: промисловий район вибудований «совком»… такий вже напіврозвалений та по шматкам розтягнутий… забуті, закинуті заводи, склади… і все це якогось урбаністично-сірого вигляду.. Зашморгало-іржаві ворота у світ забуття та повного лайна…

В голову б’є  мокрий шум.. А потім водою він стікає з волосся на плечі, весь холодний і дещо противний, як на мене.. Він? Дощ.. Вона? Вода..

Але все одно, нехай хто б то не був… я втік від всіх – думав стану вільним. Але це лише обтяжило мене… І я зрозумів залежність від оточуючих мене людей… близьких мені людей, маю на увазі.

…Шум, шум, шум… краплі, краплинки,.. вода… Вона.. шум…. Гуркіт заліза… Заліза? Сигнали… які сигнали? Потяг сигналив.. але то мабуть не мені… машиніст навіть не дивився прямо… він просто виконував те, що завши робив… А, потяг? Нехай собі їде… прикольно, коли потяг їде-їде.. і такий весь довгий… Потяг приближувався… Фак… адже він їде по тій колії де я сиджу!!! (відразу згадую про Неї… Як ми ходили по тим же рельсам… я тримав тебе за «лапку». Ти уявляла себе циркачкою..смішно трішки =)  Ми мабуть обійшли пів Києва і Українку.) Я ніколи до цього такого не робив… )))

Роздупляюсь.. потяг вже дивиться мені у лице… Заплющую очі… (спогади: а тієї гори було видно все – на горизонті Київ… купу міст.. пожар.. Канівське море… хмарки.. її посмішка… ).. страшенний гуркіт залізних коліс…   Фак, чого я ще не здох? Відкриваю очі… потяг зник з моєї колії... Який же я наївний – він просто повернув переді мною…. Як же повезло!.. чи не повезло навпаки?... .Ех… пора мені поїсти.. хочу шоколаду.. Не збили – знасить це знак… знасить вже вкотре небо дає мені надію… І дощ… Так, вона любить дощ.

А може в мене параноя? А що таке параноя?

замість мозку шоколад
замість крові кава
Я "кохав" такий розклад
Життя – то лише забава…

    ***** Літо?!*****

...Нє..нє.. Не шоколад. Вже лімонад з кавою. Аха. Стимулятори.. .і відразу схопивши в руки нібм ти запускаєш його в небо.Красиво летить. Та я і не хотів німба над головою..краще диск Ван Бююрена над головою.
   
   Квіти дуже красиві стоять на вікні. Але вони не відчувають того, що відчувають квіти за вінком - свіжий подих вітру, наприклад. А шо з того? Їх можуть скурить. Я, наприклад. Так що з того, що я щось або когось втратив? Можливо завтра я втрачу себе. І тоді буде боляче тим, кого я прив"язав до себе. А так - все окі =)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Планка впала))