Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Чому Бог кращій за сатану?


Чому Бог кращій за сатану?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Чому Бог кращій за сатану? Та і взагалі, чи Бог найкращій?

Просто питання смішне.))) Ото я і питаю

2

Якщо по суті - то бог - це бог - а Сатана лише взбунтувавшийся ангел.....
Це як питати чим Президент кращий за ПримЄра?  :blink:

А нічим... кожен сам вибирає що йому краще...

Померти? - а нічо - якщо випити трохи...

3

Я вам оповеда древнюю историю!!!У чадолюбивого Бога был любимый архангел(буду писать во словянской интерпритации),и звали его Денница(син утринней зари),и после того,как Бог создал человека и сказал,что он(человек) будет вторым после него(Бога),Денница начал ревновать ибо хотел быть он вторым после Творца,на то Всевышний отправил его в Тартарары- царствие подземное!И с тех пор обиженный Денница пытаеться всячески насолить Господу.

4

Ну я ж кажу як президент і примЄр  :blink:

5

Так то вже дивлячись яка форма правління... якшо президенська - то президент рулить. Якшо парламенська, то президент отса... ой...  короче тоді прем"єр рулить всим..)

6

кайтесь грішні! кайтесь!
а кращу ходімте разом у печери в києво-печерську лавру. зробимо справжню зустріч психів та відмолимо свої гріхи, а не так як завжди піти напитись,наматюкатись.зростаймо духовно!

7

Ту Лімон: - От вони і боряться - хто кого О_о ... премєр намагається отримати якнайбільше голосів ... і тоді нах президента ... ну і призедент не отстає... То я все образно - алеж правда  :blink:

Ту The Witcher: Ага тіки дивись спочатку він то хотів лише бути першим після бога - а тепер лише помста живе у його серці... Спочатку він хотів лише революції - а зараз хочеться ТЕРАКТУ... ну то що? небеса будуть горіти?

Ту Макогін: йти на прощу до Києво-Печерсько лаври давній і не дуже то легкий звичай... прикол що треба було саме йти... от прикинь хтось пішки йшов там наприклад з Полтави чи тп...
а гріхи не так легко відмолювати... це тобі не католицтво - де в будку зайшов сказав "Святий отець - я вбив дофіга людей - але я каюсь - господи прости мою грішну душу" - і всьо ти вже покаявся О_о... да... кстаті католицькі ченці можуть відпускати всі гріхи................. тану так нечесно О_о... хча...
А мені наша віра блища... Егеж святі козаки? і войни характерники?...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Чому Бог кращій за сатану?