Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » НАФІГ РАДУ?


НАФІГ РАДУ?

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Ну ось ) - Президент підписав указ про розпузк Верховної РАДИ! і позачергові парламентсікі вибори...
Знаєте я чомусь за... може то од занадто-раціонального націоналізму - а мо від тупості чи нерозуміння політичної і економічної ситуаці в країні?... але Я ЗА! НАФІГ ТИХ ТОВСТОБРЮХІВ!...
ДАВАЙТЕ ОБИРАТИ!
ЯКЩО ВСІ ТАКІ п.н.і! шо не можуть вибрати номальних людей якіб керували країною - то куди ми дійдемо?
Проблему треба вирішувати на корню... треба міняти не депутатів чи президента - треба міняти рівень освідченості і самоусвідомлення нашої нації - бо з такими темпами "мИ чІста кАнкрєтна дАкатімсЯ дА пізДєСааа... дАйОш рускІй язик втАрим нАцианальним?" О_о... це я з іронією якщо хтось не зрозумів...
Але покищо ОСЬ президент посилає В.Р. ......... думаю то на добре... хоч країні вибори влетять в копієчку... але в нас ця копієчка є... а якщо ця копієчка принесе ДЕВІДЕНТИ! РЕЗУЛЬТАТ! і мізки а не пуза в В.Р. - тО Я ЗА! обома руками ногами і хрестом шо на шиї...

А ви як думаєте? Хто за - хто проти?... ПОЛІТИКА пані і панове - починається новий сезон ПОЛІТИКИ!  - вибирали Президента двічі - ось нарешті вибираємо і парламент двічі :D

2

Я против!!Ющенко слаб,Тимошенко-армянка.И вообще хочется спокойно жить,надоели уже эти революции!

3

СпакойнА жить?... моя хата з краю?... НЕВЖЕ В ВАШИХ ТУПИХ ГОЛОВАХ до сих пір зберігся стереотип що хтось вам шось винен - шо хтось вам винен спокійне життя?... Ми лили кров і піт за спокійне життя а ви хочете шоб його вам принесли на блюдечку - отак ХОП! БЄЦ! і готово - спокійне життя?
доки бодай половина народу буде так думати - і жити своЇМ власним "СПОКІНИМ" життям - то де майбутнє народу вцілому?
ЦЕ НАЙЕГОЇСТИЧНІША думка... мені повинно бути добре, спокійно - а на інших пофіг... якщо хочете жити спокійно і файно вбийте в свою голову слово НАМ!...
І НІХТО не говоре про імена... Ющенко, Тимошенко, Янукович, Мороз хто там ше Литвин, Вітренко... стіки імен - і всі тупаки майже... майже... ЯКЩО НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ! - ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗНАЙДЕМО КРАЩИХ! - ГІДНИХ людей... яким можна дати в руки своє життя... АЛЕ МИ даємо їм в руки своє життя і шо? і сидимо чекаємо! хрЄн вам - будемо сидіти і чекати ніфіга не висидимо...

4

блін, навіть не знаю що сказати...
Президент- лох, я б ніколи такого не сказав раніше та зараз, моє ставлення досить кардинально до нього змінилося.Підписати указ про розпуск ВР неаргоментуючи це, так це просто тупо. нема жодної статті в конституції, за якою б він мав право розпускати ВР,жодної,але він це зробив.ну і нехай полетять як мінімум 300 лімонів на вибори(хоч там знову будуть кинуті міліарди, це 100%), а через тиждень верховний суд винесе рішення щодо того, що президент не мав право розпускати ВР, яка автоматично повернеться повним складом на свої місця, і буде байдуже хто переможе 27 числа,з упевненістю скажу-ті ж самі,можливо лиш мороз не пройде, так Вітренчиха є(їй здається на минулих виборах відсотка не вистачило, так тут вона його добере полюбому), а гроші що підуть на вибори будуть витрачені дарма....

а президент всеодно лох, побачивши, що через місяць коаліція буде складати вже 300 голосів, а це нібито навіть конституцію змінювати можна і можуть збутись мрії Сіманєнка щодо ліквідації інституту президенства, почав рятувати свою шкуру...
точніше йому хтось з верху маякнув типу- "чувак ми на тебе на виборах скільки грошей витратили, на майдан пустили мільйони, а тебе тут приберуть через рік...нєпорядок, нужно чьото дєлать"
от прєзік ( чи то від слова президент, чи засіб проти запліднення, всеодно це одне і теж) і "здєлав"...

і кому зрештою ці вибори потрібні????-
народу???
наврядчи......людям хочеться відпочити після цих всих майданів та виборів(хоч сперечатись не буду багато і таких, які мітингували б все своє життя, аби тільки на пляшку давали)
-мені здається просто наші дорогі політики вчергове не можуть поділити портфелі та владу, от і все....

а я все ж на вибори не піду, бо вірю в здоровий глузд і в те, що їх не буде....

П.С. хоч якщо чесно Януковичу абсолютно по барабану має бути чи будуть ті вибори чи ні, його партія всеодно спокійно проходить, набираючи ту ж кількість, а то можливо візьмуть іще більше голосів...їхні портфелі збережуться....париться ніхто інший як наш улюблений "іудознавець" сан Санич Мороз....хоч і йому вже скоро восьмий десяток піде. на пенсію давно пора......
   
понаписував я тут всілякої фігні....а й половину всих думок не висловив....

5

А взагалі у цій країні хто що хоче то і робить))).....кожен хоче тільки одного!!!!БАГАТО ГРОШЕЙ!!!.....а на простих людей їм побарабану!!!!!!

6

Раду треба розпустити ы быльше не збирати...!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Я як майбутній політолог-міжнародник, промовчу. Звичайно, мені сподобалось, як раду нафік. Але від цього нам аж сильно легше не стане.У всякому випадку матеріально..

8

як не Стало? тиж гроші і сам на цьому заробляв? хіба ні?))

9

ги..ну...хіба шо)) Я й забув..

10

Багацько студентів підзаробило на цій так сказати дії презідєнта)))
Тиж помоєму саме через цю дію якшо подумати і ідеш на концерт Ван Бюрена  :D

11

Ги.. Мда... Але "ТССС"!!! там всі стояли за ідею!!!

12

ЗА ІДЕЮ! ЗА ІДЕЮ! ЗА ІДЕЮ!
Це як Факел? стояв стояв - а тут фігась розгортають блакитні прапори!  :crazy:

П.С. ой блін  :flood:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Україна та ПСиХи » НАФІГ РАДУ?