Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



БІЛА ПЛЯМА

Сообщений 1 страница 19 из 19

Опрос

На вас Нагадила пташка...
Дожену. Порубаю. З"їм. Ум-м-м....смачненька була....

16% - 1
Я все їй прощаю....це ж природа!

33% - 2
Горе,горе....як же мені тепер...*заливається сльозами*

16% - 1
Таких пташок в природі не існує.

16% - 1
Не помічу. Навіть того реготу ззаду.)

16% - 1
Голосов: 6

1

От, уявіть собі....Дуже чітко!
Йдете ви майданчиком Незалежності - всім відомим Пташиним Ринком)))
І тут шльоп - фееее.... - ааааа!!!! - ловіть цю падлу! - коротше Птичка. Нужду свою справила. Прям на вас)Ггг
Подальший розвиток подій....

2

Хай живе...
Достаємо хустинку - витираємо і йдемо далі...
А ту пташку - колись все одно прибють... якшо вона не навчиться - промахуваться))

3

мене недавно обгидила...нічо, то так тре було...хай живе...

4

то природа, хай живе, в мене вдома папуга живе, іноді таке саме робить. вони ж створіння божі нехай живуть

5

Я б залюбки її з"в, та зрозуміти яка то саме пташка з сотні десь тама в небі - то не тільки важко, а й майже не можливо її спіймати.. тому ці думки у мене залишаються не реалізованими,, хоча і таких випадків не було.)

6

что поделаешь, так и быть, вытеру солфеткой и пойду дальше...

7

по вулиці ходжу налаштований на свою дивну хвилю.. тому частіш за все, не те що пташок та їх какашки, а й людей не помічаю..

8

Вийшло що якщо ця пташка над тобою пролетить ти її просто зігноруєш?... О_о... так... еее... да... жостко...
По результатам видно що психів з чітко ворожим настроєм до пташок немає... тож справляйте нужду любі птахи! ... ви вижевете...  :dance3:

9

Гагарін написал(а):

Вийшло що якщо ця пташка над тобою пролетить ти її просто зігноруєш?...

та да..
потім прийду додому.. побачу, що та пташечка наробила.. матюкнусь і піду спать..

Гагарін написал(а):

По результатам видно що психів з чітко ворожим настроєм до пташок немає... тож справляйте нужду любі птахи! ... ви вижевете...

грін піс заволодів нашим мозком.. жах..

10

та да..
потім прийду додому.. побачу, що та пташечка наробила.. матюкнусь і піду спать..

поміть ти не сказала: зітру це неподобство з одежі... і не сказала перевдягнуся...  :O  ти що прямо так і підеш спати?  :blink:  ... так...

грін піс заволодів нашим мозком.. жах..

Так! Я захищаю природу!... так я люблю мясо!  :vampire:  ... але я завжди викидаю сміття в смітник - який потім викидають просто на звалище а потім спалюють забруднюючи тим самим повітря О_о... мда... нелогічно якось... вийшло... еее...  :blush2:

11

Гагарін написал(а):

поміть ти не сказала: зітру це неподобство з одежі... і не сказала перевдягнуся...    ти що прямо так і підеш спати?    ... так...

а навіщо його зтирати? висохне й саме відпаде..)) а щодо перевдягнутися.. то можна..

Гагарін написал(а):

нелогічно якось... вийшло... еее...

а яка логіка може бути в психа?

12

Висохне і відпаде  :lol:

а яка логіка може бути в психа?

Пароноїдальнодисоциативногеометричнопрогресивновиподкова логіка може бути в психа... О_о

13

а може й не бути..

14

Тоді ясно чуму пташка наробила а людина нічого не пімітила... все просто - ЛОГІКИ нема! ... от..)

15

у пташки чи у людини?

16

мабуть у білої плями О_о...

17

нелогічна біла пляма.. мм.. пляма-псих..
психічна біла пляма на моїй одежі..
біле на чорному..

18

ууу... гарно... і добре що не рожеве)...
на моїй одежі чорній теж цих білиж плям вистачає... треба того... почистить все...
Так... будуть вихідні - і всі ПСиХи міста візмуться за оджну справу: Віддирання з своїх речей слідів бомбардування ПСиХічно хворих птахів ... бо нормальні птахи це роблять на памятники а не на людей  :D

19

Дістану Макузера поцілю їй в серце і буде мені обід!