Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Warcraft III


Warcraft III

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Шо скажете щодо цієї гри?? , Фак, потом создаси нову категорію-ігри, бо  я її не знайшов :(

2

щось постараємося зробити....щодо цієї гри можу сказати що колись намагався грати та поскільки я чєловєк не опитний то фіг у мене виходе в неї грати....ну а проти тебе тут мабуть ніхто не зможе виступити,все таки ти певно профі вже!

3

Не :o  цікава цяцька!!!!!!!!!!!!!!!

4

фак, ти здер фотку зі свойого мила?

5

Дайте мені повернути форму і я у варкрафті всіх пАрву....як тузік шапку...о...як я шпіляв...як я був підсів...він тільки появився...то я цілими днями фігарив...а коли добрався до бателнета...то було шось....

6

ну тоді тобі з Диваном треба пограти...
ту Диван:так.

7

Я свіх вснуну...а як не всуну то потім фізично убю! я непереможний!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

8

telePEN'(Caleb) написал(а):

Я свіх вснуну...а як не всуну то потім фізично убю! я непереможний!!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ага, Це правда в тернополі про нйого легенди ходять :cool:  :cool:

9

Всьо я з вами такими в Варкрафта не граю...
Будьмо націоналістами - давайте в Козаків)))

Хча хт отам рвався в варкрафт? Підході!  :cool:

10

Я в такі ігри не шарю, але з виду КОЗАКИ кручє. Це ж КОЗАКИ! А не вимишлені зелені дядьки (це я про ВарКрафт)

11

До тогож в Козаках можна ДОФІГА дядьок в армії бути... а в Варкрафті трошки... максимум 200 здається і то деякі дядьки прямо як у казках - Жеруть за 3-4 )))

Знаєш так націоналістично - загон із 1000 дядьок і у всіх рівні як під скальпель ЧУБИ)))
То що ніхто не хоче зі мною пограти в Варкрафт?

ТОді давайте в Козаків... я вас порву... бугага... якщо ви мене не порвете)

12

"ТОді давайте в Козаків... я вас порву... бугага... якщо ви мене не порвете)" - точно шо. То тут  на форумі просто немає може модних. А ось прийде той шо придумав цю гру і буде тобі  :D

13

Він же її придумав - він в неї не грав...))) або не профі... ну він майстер але я думаю є і кращі від нього чи ні?...
От є люди які в неї кожен день грають... то я тільки встигну одного кохака натренувати - а він вже з армією прийде і мене замочить)))
Все мені прямо пограти закортіло... що робити - грати чи читати... блін потім пограю) все пішов читати книжки... щоб бути розумним і грати і всіх порвати ! ХА! вивчу математику - то все пРОРАХУЮ!
ВИрахую як куди коли тицькати мишкою для більшого ефекту і вам піпєць)

14

на растройку мне не нравица...
ДОТа форевер..... ото кул цяця....


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Warcraft III