Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Чайка

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Це не тільки пташка. Таке діяство, як фестиваль "чАЙКА" проходило на  ВДНХ. Звук на великій сцені - фігня.Особливо під час виступу Тартака. Положинського не було чутно, Зате побігали з прапором по полю, за що і отримали від хороших людей заслужені банки пива)
Порадував ТОЛ, під час виступу і людей ще було мало(виступали першими), і звук був нормальним, і взагалі це - ТОЛ)))Мала сцена - АБЗДОЛЬЦ!!!!!!!!М-м-м...вони класні, пісенька про Чебурашку - гімн, а пісенька про бика-заплідника просто порвала всіх. Звук був набагато-набагато-набагато кращим. Організатори не продумали про змішування звуку між двома сценами, хча оці всі безкінечні переходи від сцени до сцени нагадали про РОкСіч. Здивувла і чимала кількість усілякою неформатною людності. Всі прийшли на Експлойтед...Ще були чуваки що приїхали з Мінська, і назвали наш фест "охеєнним". Порадував Морс)Щен був якийсь дядя що співав одразу у двох гуртах. Був панк Серьожа, що подарував мені трояндочку, потім безщадно сожрана з дівчинкою-типу-готкою(?). Були купання у фонтанах, де води по коліна, не кажучи вже про її чистість. Було здивування по кількості куплених білетиків...Особисто я і особисто Тигра ніколи б не платили за вхід на ВДНХ, що і зробили прогулявшись парком і вийшовши на концертний майданчик...

Фестиваль вдався, треба таки зізнатися...)))

2

Не був... сидів вдома робив рощотку з фізики... тому і не можу нічо сказати...
ну і все...

Отредактировано Гагарін (2007-06-03 09:55:51)

3

Походив навкруги...з лісу впадло було заходить...поки обійдеш.. Та ми збиралися,якшо і зайшли б, то на Дельфіна, Бутусова і Ленінград. Платити ми не збирались. Ми ж студенти. Нехай і мільйон буде в кишені,та я б краще його на пиво викинцув.. Так ось, ми потинялися перед входом,і поїхали на Хрещатик, подивились без усякого інтузіазму (подивилися,шо називається) на Другу ріку, і трішки на BrainStorm.. нажаль до ВВ не достояли,ьо тре було вирушати.Нас чекала бурхлива ніч в Форсажі.)

4

Лімон написал(а):

Походив навкруги...з лісу впадло було заходить...поки обійдеш.. Та ми збиралися,якшо і зайшли б, то на Дельфіна, Бутусова і Ленінград. Платити ми не збирались. Ми ж студенти. Нехай і мільйон буде в кишені,та я б краще його на пиво викинцув..

Жаль блин не попал. Четвертак это мелочь! Оно стоит того! ПолюбЭЭ!

5

Так тре було йти - миб взяли пива на той Четвертак - і пройшлисяб лісом))) - а там гульнулиб ... во?... як ідейка? ...
Але вже пізно (

6

Так себе. Зачем парить мозги, если можно пройти через передний вход??

7

Гагарін написал(а):

Так тре було йти - миб взяли пива на той Четвертак - і пройшлисяб лісом))) - а там гульнулиб ... во?... як ідейка? ...
Але вже пізно (

Та я б не зміг довго там бути. Я  знав це, тому навіть не напрягався шось вирішити

8

Лімон написал(а):

з лісу впадло було заходить...поки обійдеш..

...........з лісу?............довго обходити?........біля автовокзалу є дорога що вела прямісінько під велику сцену, з Ленінградом, Дельфіном та іншою какою;)

9

Це далеко...у мене часу не було

10

Мдя, ну тоді не кажіть що "мажори"(О_о) зробили цей фест платним..Хто хтів той потрапив. І це було круче ніж на майдані, впевнена на 100%. :D

11

На майдані жопа була...Фє! Крім ВВ,хча я і не потрапив на ВВ.. але теж впевнений. Та я не жалкую,шо пішов на нфіч у клуб... Погано тільки шо у мене однодумців нема..мені важче ніж вам, де 90% форуму слухать переважно в одному стилі все.. А я...( Короче класно провів ніч,і мені пофік на чайку)))