Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » ТУСІН (його лікувальні та глюкогенні можливості)


ТУСІН (його лікувальні та глюкогенні можливості)

Сообщений 1 страница 26 из 26

Опрос

Ти знаєш шо таке ТУСІН?
Так! Знаю! Вживаю!

60% - 3
Так. Чув про таке

40% - 2
Не чув ніколи О_О

0% - 0
Голосов: 5

1

ТУСІН - це взагалі-то ліки проти кашлю (наскіль правильно я зрозумів..) Але якшо їх випити трошки в дофіга раз більше, ніж потрібно, то він визиває такий собі наркотичний стан полегшеності.. Ну.. я не вживав, тому передаю "клавіатуру" Гагаріну. Він знаєцця на цьому краще..

2

Спочатку ти створюєш тему скажемо наркотикам НІ - а потім хочеш щоб я просвітив всіх щодо ТУСІНА...
...да і кого - ніби Я тут головний наркоман чи що?... я просто філософ...

Ну добре)...

Люди рвуться і купляють план чи ЛСД щоб політать... займаючись вельми проти законними фігнями...
Да і треба шукать бариг в яких за бабос це все купляти і то хто ще знає що заплативши сотку за марку ЛСД тобі дадуть марку ЛСД... ось - фігня...

Інші кайфонавти почали досліджувати легальні джерела кафу О_о...
Кайфонавтами були відкриті старовинні рецепти - куріння Бананіну - з бананів... куріння шкірок арахісу та шкур жаб... а також жування мускатного горіха і щось там я чув про листки гортензії .... але то все фігня...

Легальним доступним і дешевим джерелом отримання кайфу є... сироп від кашлю... О_о...
DXM - що міститься в ньому може реально вас вставити...
при чому не гірше ЛСД - вони впринципі мають схожу але зовсім різну дію...
ті хто хочь щось чув про ЛСД або LSD - знають шо то...
Так от якщо порівняти можна сказати
LSD - це день... а DXM - це ніч...
Зараз ви може і не прошарите...та хто зна О_о...

Трошки слів про DXM:

1958 - DXM схвалений Керуванням по контролю за харчовими продуктами й лікарськими засобами (FDA - Food and Drug Admіnіstratіon) для продажу як  засіб від кашлю.
1960-і - 1970-і - Таблетки, що містять DXM, продаються під фірмовим знаком "Romіlar". "Romіlar" був запропонований як заміна для кодеїну, що використовувався як засіб від кашлю, щоб запобігти його використанню як наркотичного засобу.
1973 - "Romіlar" (таблетки що містять DXM) зняті із продажу після багаторазових випадків використання їх як  наркотичний засіб.
1977 - "Romіlar" у вигляді таблеток замінений сиропами від кашлю що містили DXM. Це було зроблено  спеціально, щоб запобігти використанню його як  наркотичний засіб (багато сиропу "не вип'єш, і т.п.")...
Наприкінці  1980-их наркотичне використання DXM все частіше зустрічається серед представників панк-культури.
1990 - 2003 - Використання DXM як  наркотика триває. Безліч смертельних випадків бути зареєстровано після використання DXM, хоча більшість їх було результатом уживання конкретних сиропів ("Corіcіdіn" й "Cold") у великій кількості, тому що вони містять у своєму складі DXM разом з іншими хімічними речовинами, які стають небезпечними при великих дозах.

Отже в сиропі від кашлю міститься в малій дозі DXM... саме те що нам потрібно для польотів - паливо сопля О_о... впринципі це і є компонент супроти кашлю але то його спочатку зробили проти кашлю)...
отже що нам потрібно?

Аптека - 10-13 гривень на пляшечку ТУСІНА + ... запамятайте саме ТУСІНА +....  є ще звичайний тусін але там DXMа менше  :crazy:

Отже випиваєте пляшку - мабуть краще на голодний шлунок... і чекаєте...
Не переймайтесь одразу не попре... але десь через півгодини ви відчуєте)...
Звичайно польот від Тусіна триває 6 годин...

1 пляшечка - доведе вас до 1-2 стану...

взагалі в DXMа є 4 стани дії на організм... Це залежить від того, скільки прийняти DXM. Існує чотири різних види ефекту залежно від  дози - вони називаються плато. Перше плато - легкий стимулюючий ефект, почуття легкого збудження - звичайно рівняється з MDA. Друге плато - більше збуджений стан - відчуття сп'яніння. Третє плато - диссоційоване, як при невеликій дозі кетамина. Четверте плато - повна дисоціація, як більша доза кетамина.

Дженерейшен Т - так називають себе люди які часто літають під ТУСІНОМ + ...
Називають і характеризують ці стани так
1 - легкість у всьому тілі
2 - політ... ти не йдеш ти просто плавно літаєш над землею
3 - сни... ти нічого не шареш - таня заснути - сни в такому стані просто О_о неописати взагалі )
4 - ОХУЄТЬ! Я БАЧУ ДУХІВ ... - ясно стан повної дисоціації - кажуть в ньому можно бачити духів)

...

Отож...
як бачите з мого опису і історії DXM - ним намагались замінити кодеїн)... та він теж вставля... сподіваюсь тут всі знають шо таке кодеїн? а лано пофіг... ...в сиропах DXM для того щоб його не жрали))... але хіба це зупинає ПАНКІВ?! ХРЄН ТАМ!...

...

Якщо деякі з вас вже хочуть спробувати ТУСІН +... щож не буду зупиняти...
Але DXM небезпечний... ТУСІН + впринципі не містить негативних інших хімікатів... хча всіляке буває...
Деякі жруть 2 пляшечки і літають...
я думаю для НЮБАСІВ вистачить однієї...

Але DXM як і інші наркотики має негативні ефекти... тобто...
ну я їх напишу)...
ха...
Можливі побічні ефекти при однократному (випадковому) вживанні:
- Нудота й шлункові болі
- Запаморочення
- Невеликі алергійні реакції
- Сексуальна дисфункция
- Підвищене потовиділення
- Тахікардія
- Гіпертонія
- Збільшена температура
- Кропивниця

Можливі побічні ефекти при багаторазовому вживанні:
- Панічні стани
- Психічні зриви
- Депресія
- Дуже висока температура
- Дуже високий тиск
- Ускладнення дихання
- Алергічні реакції

Можливі побічні ефекти при систематичному вживанні:
- Інсульт
- Різні манії
- Депресія
- Параноя
- Погіршення пам'яті
- Втрата ваги
- Психози
- Ушкодження печінки, нирок і підшлункової залози
- Необоротні поразки мозку.

ХА! але це я написав по максимуму - і це тільки від вживанні чистого DXMу...
Тож якщо ви нінащо не жалувались від 1 пляшки ТУСІНА + - в вас ніяких не повинно бути шкоди)...
Але ДЄРЗАЙТЕ САМІ!...
ХА ХА ХА...

П.С.
Все що я написав є лиш інформативним )) Так це я відмазуюсь типу по законодавстіву)...
Так... і є лиш для того щоб люди знали ... свобода слова... я ніяк не провокую чи підбадрюю людей вживати DXM та інші наркотики - для чого і навів страшні і реальні побічні дії))...

Отредактировано Гагарін (2009-04-13 14:24:10)

3

о. тепер понятно. дякую. якшо хтось хоч до половини дочитав, можете вже йти в аптеку і куплять тусіе. і ТУСІТь собі на зродов"я!

4

сопля чого немає варіанту знаю,але не вживаю

5

Так. Чув про таке... - це і означає Знаю.Але не вживаю... Бо чув - але не пробував... так шо всі варіанти є... якщо подумать логічно...
Чи ти хотів сказати шо Тусін пють всі - і ті хто знає - і ті хто не знає а просто кашляє)

6

СОбщеніє для тих хто вживає тусін О_о...
Від дженерейшен Ті :
"всё покупаем маркер и тэгим везде
GEneration T"
Офтоп) ?ї
:flood:

7

доречі бум спав ... бо тепер в депресії міжнародній ....ен шось не те сказав...в ... в кризі!) от в міжнародній кризі подорощали ліки... і тусін коштує десь 25 гривень ... а це дорого тож його вже майже не вживають ... Оо... отак

8

А можна взяти і наломати всім тягу,тобто купити СТОПТУСІН

9

він теж дорогий) ... і теж мабуть пре :crazy:

10

Ще раз постанеш на цей йобаний форум - я тебе мразь і всіх цих виродків нах знищу!!!!!!!!!!!!!!!!!Ферштейн, шалаво?????????????????

Отредактировано Debbbilka (2008-12-03 18:25:57)

11

і це ТУСІН вилікує
вам рецептик?

12

Дженерейшен Т - так називають себе люди які часто літають під ТУСІНОМ + ...
Називають і характеризують ці стани так
1 - легкість у всьому тілі
2 - політ... ти не йдеш ти просто плавно літаєш над землею
3 - сни... ти нічого не шареш - таня заснути - сни в такому стані просто О_о неописати взагалі )
4 - ОХУЄТЬ! Я БАЧУ ДУХІВ ... - ясно стан повної дисоціації - кажуть в ньому можно бачити духів)

...

Ше кажуть шо в часі подорожують, бачать там Марію Стюарт і зародження капіталізму :D

13

ні... то овни вигадують бо лохи ...
насправді це просто гарний дисоціант ...

Хочете вражень :) пийте зі мною ... але краще вже Атусін ... якщо знайдете ... а взагалі нізя пить ... особливо частіше 1 разу в місяць ... лям пам пам

14

мене від тусіну нудить(
а Атусін класна вєщь!
маленькі помаранчеві пігулочки!
тіко голова потім чухається..

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-13 14:06:45)

15

... ламери - від нього І МАЄ НУДИТИ! Оо ... А блювати це майже обовязково ...
А через те що вийшли таблетки - їх почали жерти всі кому не попади - всі хто навіть не шарять навіщо ... сумно ... а тепер їх ніде немає ... навіть для тих хто кашляє Оо ... ну майже ...

А свербіж - то в кожного індивідуально начастіше так.. .в мене наприклад ні .. нічого ніколи не чухалось ... я це все прописав в побочних явищах трохи вище ...

ех... шкода що мало людей взагалі розуміє що вони жруть :) ... і взагалі одиниці, які можуть порівняти ... наприклад шаманські практики десоціативної сальвії ... з хімічно синтезованим Декстрометорфаном... лям пам пам...

Коротше дітки ... вам би чай пити ... Оо ... або спитайде в дєдушки волхва :)

16

Сальвія то зоооовсім інакше.!. порівнювати ЇЇ з якимось діексемом нема сенсу..
пи.си. не всі люблять, коли нудить..))

17

о то я з профі наркоманом спілкуюсь ... ... ніє дєточка це майже однакове ...

розкажу тобі так прост ояк тільки можу порівнювати дисоціативи :) ... ідея мого учня розвинена і оброблена мною бо він був не в стані :) ... отож ...
звичайно можна казати що пиво пре отак... а водяра отак.. .можна казати що різний алкоголь пре по різному... але в сенсі алкоголь пре однаково ... інше залежить від домішків ...

Отож простий виновок що речовини щ овідносяться до певного класу діють на організм людини однаково, тому вони хімічно схожі за будовою і належать до одного класу ...
Наприклад є галюценогени ... є стимулятори... амфіетамінчики ... чи депресанти - алкоголь ...

А є дисоціатори ... хм чи як сказати щоб ви зрозуміли? ...
Отож дітки... для порівняння ... Гриби це природній галюценоген ...а ЛСД хімічно синтезований ... і від того і від того вас буде перти і будуть галюцинації ... можливо від грибів ви побачете бога а від ЛСД диявола :) але суть н ев бозі чи дияволі суть в тому що ви його побачили ... а всі інші ефекти ... схожі ... спрдіваюсь покищо думка ясна...

Так от .. .сальвія яка містить різноманітні сальвінорини той же А ... хє хє .. .але звичайно ж ніхто з вас дітики не задумувався чому до такого потужного дисоціативу як сальвінорин додається прикладка галюценогенний ... і всі ви дітки кажете що він викликає галюцинації і що це галюценоген ... :) ... тож я розкажу...

тепер Порівняння...
уявіть щ ови стоїте над прірвою велетенською прірвою на дні якої море... ви привязуєте себе до прірви резинкою... берете в руки ккамінь - і СТРИБАЄТЕ вниз ... в вас перехоплює дух від настільки стресової ситуації все мля життя проноситсья перед очима ... тут ви раптово поринаєте в воду вас тягне до низу камінь ви ниряєте і зависаєте в воді на пару хвилин ... ... потім ви відпускаєте камінь і стрімголов вас тягне резинка назад ви вилітаєте з води взлітаєте на пагорб і в шоці стоїте на ньому н ев силі перетравити побачене ще з годину ....

ЦЕ САЛЬВІЯ :)

тепер теж саме... ви стоїте на краю прірви внизу море ... але справа ви бачете ліфт :) ... ви заходет ев ліфт тичните на кнопку (чим глибже тим більше тре принять) і тихо десь годину їдете до поверхні води ... потім ви входите в воду і офігіваєте тому що там бачите ... чим більше в иідете вниз тим більше вас плющить Оо ... ви знаходитесь під водою пару годин ... а потім ліфт так само повільно повертається назад ...

ЦЕ Декстрометорфан :)

... якщо чесно то дишевне переживання сальвії просто надт орізке сильне і шалена дисоціація на пару хвилин ... яку шамани намагались продлити купою технік і знань що передавались впродовж років від покоління до покоління ... Галюцинації чи видіння що виникають під час дисоціації - це не галюцинації :) ... хє хє ... хочете вірте хочете ні ... просто дисоціація настільки сильна що ваш мозок ретранслює це наче глюк... вас пре ал еви самі не шарете як саме ...

якби ви досягли 4 плато і захавали стільки вибитого ДХМ скільки для цього треба .. .ви б перебували в стані від сальвії не хвилинку і 1 годину попусків ... а пару годин ) ... ляно ... і так звані галюцинації ви б дивились безкінечність ...
А що скаже ваша уява ...я ка так сильно хоче порівняти смак засмаженої черепахи з куркою ... кхм... вже н емая справа....

18

Samara_Borhes написал(а):

!. порівнювати ЇЇ з якимось діексемом нема сенсу

одразу видно що ти нікооли багато дхм не хавала ... сальвія в нього сосе ... хча так завжди в хімічно виділених речовин буває ...

19

о! то ти мені може розкажеш, як чистий dxm виділити?

20

... Оо ... можу і розказати ... Вибити ... прохавані тіпи не кажуть виділити :) ...
правда вибивают ДХМ з сиропів ... а з таблеток трохи інший процес ... а зараз коли сиропи коштують по 20 грн то вибивати з 5 пляшок щоб долетіти до 4 плато ... це дорого ... н екажучи вже про ті речовини що потрібні для вибиття ...

Може тобі кращі рецепти чаю розказати? :)

21

рецепти чаю?)
та ладна..) всі знають, який ти чефір п"єш
:insane:

22

не смішно ... я абідився...

я пью шикарний ідеальний чай ... ум ... :( який розслабляє тіло і звільнює дух .. .з медом ... очищує організм і взагалі він лікувальний ... і після нього шикарні сни .. .ум ( ... особливо після сорту "мякі духи сну" ...

23

упевнив.
шо сипати у чашку крім меду?

24

...хм треба ще пропорції знати .... загалом ... Мяту, малину, полуницю, смородину, вишню, конюшину, коноплю, трооошечки чебрецю... якщо в вас низький тиск рекомендуєтсья додати звіробою)... ... якщо знати пропорції і приготуват ияк треба то смаки не заглушать один одного ... наприклад якщо кинути забагато коноплі буде дуже мякий конопляний смак ... забагато мяти ожна лиш мята .... вишні треба лиш пару листочкіів бо вона токсична трохи ... ) ...

2-3 чашки чи пару велдиких горятка.... і в инастільки розслаблені зо просто супер ... головне після їжі скажімо так натощак ... повечеряли наприклад в 19  а в 21-22 випили пару горняток смачнющого чаю .... і лягли спати ..... а сни які будуть ум :) ... конопля і мята розслаблять ваш мозок розширять сидинки ... мята з малинкою і полуничкою промиють органіхзм... мед додасть сил а в смородині бьагат овітамінус С .... хє хє ... ну інші маленькі дрібнички мого чаю я не буду нахивати ... основне і так видно )

25

завтра спробую..
але конюшиши не маю.. то ж нічо?

26

нічого... трошки тільки коноплі чууучуть більше... і все... оО


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Кому шо... » ТУСІН (його лікувальні та глюкогенні можливості)