Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Фехутваннє

Сообщений 1 страница 25 из 25

Опрос

Чим ви зазвичай фехтуєте?
Патиком

0% - 0
Шпагою

0% - 0
Ножем

0% - 0
Ручкою

0% - 0
другом

20% - 1
пальцем

0% - 0
ножицями

40% - 2
стільцем

40% - 2
Нунчакакми

0% - 0
іншим

0% - 0
Голосов: 5

1

Хто цим займається професійно? А хто практикує для самооборони?

2

...БЕРУ ДРЮЧОК І КРИЧУ "ЯХУ! ЗАРА ВСИХ УБ"Ю!" :D ... ОТО ВСЕ МОЄ ФВЄХТУВАННЯ!

3

Найцікавіше в мене виходить карданним валом. Але то було тільки раз

4

О!ЯКБИ ЦЕ ВОВКОДАВ ПОБАЧИВ!...ВІН БИ ТЕ ВБИВ! ЙОМУ ЯКРАЗ ЦЕЙ КАРДАННИЙ ВАЛ ПОТРІБЕН... НА КРАЗ =D

5

Йому до краза тільки краза не хватає. То був карданний вал до жигуля

6

...а... ну то добре. тепер усе буде чотко! :cool:  а як ти ним так фехтував?... я зрозумів шо лише один раз... :D

7

Схопив, замахнувся і мало кільком людям щелепи не полломав... добре, вони тоді повтікали

8

ТО МАБУТЬ РЕТУАЛ ТАКИЙ У ЯЗИЗНИКІВ?.. БИТЬ УСІХ КАРДАННИМ ВАЛОМ! :D

9

Я кулаками фехтую. Стільцем теж раз було... причепилась п’яна зараза. Але то скоріше не фехтування стільцем було, а метання стільцем))). Можу й гантелями своїми по 5,5 зафехтувати, але пока вони ще мирно сплять у мене під ліжком.

10

О... КРУТО! БУДЕМО РОЗШИРЮВАТИ СВОЇ ЗНАННЯ І ВМІННЯ У ЦЬОМУ ВИДІ СПОРТУ... ТАК... АНУ ВЗЯЛИ ПО СТІЛЬЦЮ... АГА.. ТЕПЕР РОЗМАХНІЦЦЯ І ВДАРТЕ СУСІДА З УСІЄЇ СИЛИ (ЯКШО ВІН Є)... ОСЬ У МЕНЕ ТАКІ ДЯТЛИ СИДЯТЬ В УНІВЄРІ... ШО ТАК І ХОЧЕЦЦЯ НАВЕРНУТИ! :D

11

будь-ласка більше розмов по темі.

фехтування -дуже гарний вид спорту,який не погано розвивається і в Україні.маємо кілька олімпійських нагород з цього виду спорту,що неможе не тішити...

12

Фехтування - це те, що шпагою мотиляти, якщо так, то мені ще не доводилось таке робити. Я люблю більш практичніші засоби, як наприклад біти. І маленькі і удобні. :D

13

Bak$ написал(а):

Фехтування - це те, що шпагою мотиляти, якщо так, то мені ще не доводилось таке робити. Я люблю більш практичніші засоби, як наприклад біти. І маленькі і удобні. :D

Малернькі?! Зручні?!

14

для нього так.

15

Тому в нього й статус ”Великий дядько”?

16

Ги я ще забув там треба кричати: АНГАР. Хто голосніше закричить, той переміг. :D

17

/qВеликий дядько

Володимира Великого назвали великим не тому що він Русь Хренстив, а тому що він мав 500 коханок і у нього був великий ... Правда так було до хрещення

18

А ше мона зафехтувати драбиною, як я колись в селі( зовсім випадково  :crazy: ) свого молодшого братка! Тоді він ледь весь не поламався, бо летів з вишні, а я ледь не луснула від сміху. Яка я зла!  :girl_werewolf:

19

Хфехтую я добре....причому всім шо під руку попаде...бобиками...жлобиками...гомерами і сімпсонами...

А тапочками як я метаюсь...спитайте мого брата...я ше студентським папугая на льоту збив...його тоді чуть кіт не зїв...потім так само чуть кота не вбив...а собака до мене взагалі боїтся підходити...
Рибкам повезло....вони в акваріумі...

20

:aikido:  - фех-фех - як вам таке фихтування?ги.ги.

21

Нічо!Покатіт! От візьму цього смайлика в кишеню і мені не страшно буде тинятись по темним вулицям.

22

А де твій ”горбатий”?

23

Впустила в унітаз. І тільки попробуй засміятися!.. То ж подарунок був. А його отак ненароком... та ще й в унітаз. І хто такі дирки великі робить.

24

Українці-спортивна нація
ми вміємо ділити такси на фації!  :P  :P  :P

25

Амаль Гама написал(а):

Українці-спортивна нація
ми вміємо ділити такси на фації!  :P  :P  :P

ДО ЧОГО ТУТ ФЕХТУВАННЯ?! :whistle: