Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Український рок


Український рок

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Я бачу ніхто не згадує багацько українських рок гуртів... старих... молоді згадують, а наприклад Кому Вниз чи Плач Єремії, таких тем не бачу... нема Вія і Мертвого півня... і інших гарних укр-рок гуртів... Тож Створюю цю темку...
КОму що подобається з ураїнського року? Хто що слухає?... бо чомусь російський рок всі знають чудово - а от український лише національно і радикально налаштована молодь  :blink:
Мені багато що з укр-року подобається... навіть зараз слухаю Вона - Єремії... хоч укр рок мабуть трохи депресивний...та кудиж без цього)

2

Сокира Перуна,Nocturnal Mortum,Білий Шквал,Ригать!,БРТ,але це взагалі-то не рок,але УКРАЇНСЬКЕ!!!

3

ну.. кому вниз, то взагалі класика.. їх не можна не знати..
плач єрамії.. шось крім пісні Вона.. білье нічого не слухаю..
вій та мертвий півень.. мм.. кайфово..

ще з укр. року слухаю полинове поле, факультет, мерву..
фолк(?)-рок н.три..
хз шо - брати гадюкіни.. армада..

дуже лю український поп-рок.. ое, другу ріку, крихітку цахес..

4

здивуєшся...але в моєму університеті, з моєї групи в 20 чоловік жоден не знав що таке Кому Вниз... АЖ один чув про Братів гадюкіних)... оттакс...

Я теж люблю Океан Ельзи... в мене є їхні всі альбоми - дивно так... альбом Суперсиметрія колись вганяв мене в далеку стежку дипресії... Хоч на них і багато гонять все ж в О.Е. щось є... Люблю і Крихітку цахес...

Доречі ніхто не загадав про Кузьму Скрабіка і Воплі Відоплясова... теж щось таке - можна послухати -= вони теж старі...

Але Кому Вниз то без питань) точно що КЛАСИКА)...

Сокира перуна?... хм... ще Дуб бук зафігач сюди ги)...

5

океан.. ага.. суперсиметрія.. особливо пісня Мене.. ця музика вічно є в мені..
(музика - це енергія? чи буває музика вічною?)..

а скрябін.. зара його трохи не сприймаю.. проте досі люблю старі альбоми.. (птахи.. озимі люди..)..
колись мене дуже вразила їх спільна з Юлією Лорд пісня.. брудна як ангел 

6

Так завжди... зараз багато хто нові альбоми О.Е. не сприймає... а ті що почали слухати з нових старі не дуже сприймають... щось таке...
Юлії Лорд чув лиш 4 пісні... іт о скачав бо імя подобається Юлія  :whistle: а виявилось дуже прикольні пісні)...

А мені в Суперсиметрії майже всі пісні дуже дуже подобаються... особливо Мене Віддам Невидима сімя Для тебе... вони завжди підпадали під ті слова що я сам хотів написати - але не встигав бо послухав... і ось вони мої слова... ...

А у Вія мені подобається дуже пісня Очі відьми... ех

7

Гагарін написал(а):

А у Вія мені подобається дуже пісня Очі відьми...

ти зна, що в них недавно крнцерт був?

8

ні О_о... а де?... знав що вийшов якийсь дивний адьбом де пісні типу вія переспівували інші виконавці... а про кончерт нічого ніби не чув...
альбом типу:
Трек-лист триб'юту:

1. Ворождень - Очі відьми
2. Лікування Кульбабками - Фокстрот «Льотчик»
3. Audi Sile - Не дала земля
4. Самі Свої - У передчутті катаклізму
5. Оркеstp Янки Козир - Політ коршака
6. Арахнофобія - Хата скраю села
7. Леся Рой за участю Больно Далєко - Різдв'яна балада
8. Пропала Грамота - Змія
9. Брем Стокер - Бісова сила
10. Перкалаба - Як летіли бугаї
11. Вінки - Закрутило небо колесом
12. Полинове Поле та Замкова Тінь - Туман
13. Кому Вниз - Серед тіней
14. Пікардійська Терція - Очі відьми
Очі Відьми
Vesna Music
2007

і все) більш нічого не чув... а що за концерт?

9

Незмінний фронтмен гр.«Вій» Дмитро Добрий-Вечір не перестає дивувати шириною свого творчого діапазону. Цього разу його музика буде супроводжувати виставу у театрі української традиції «Дзеркало». Хтось задасть питання, чому саме в цьому театрі, саме цю виставу, всі ці питання відпадуть, коли ви дізнаєтесь назву вистави - «Вій».

то десь місяць назад було.. мм..

10

хм... а може і знав я колись їхав а на якомусь театрі було написано щось типу Вій ну саме маючи на увазі гурт а не виставу чи і виставу і гурт ... ех ...
Слухаю зараз Кому вниз ... альбом 2345 ) який вийде в 2345 році )

11

йой, а ти свій гурт буш створювать чи сам буш лабать..нє?

12

можна наш відновити тільки з новими приколами :) будем все що завгодно творить - від року і фолку і закінчуючи трансом.... можна ще блек фігачить :) акустичний ... чи растаманські казки )

13

можна. до того ж я роздуплився в тональності, і як її на музику накладати нормально.
потрен час, мікрофон, і натхнення.

14

або час мікрофон і спирт ... нє ну натхнення краще ... чи віні пух ... чи не знаю треба природнє вживати ... гг :) .... мав на увазі чай.... конопляний чай .... ггг ) тобто натхненя і буде новий український рок ...

а ще мені треба ліру ... і сопілку ... от підзароблю грошйе куплю сопілку і такі теми будемо мутить :)

15

Вій, факультет оооо давно не слухалак та та
Полинове поле, так багато чула, але слухала одну дві пісні

16

...
Боже якщо ти є
то не дай стекти у лєту
Боже якщо ти БОГ
забер нас з цього клозету...
Хліб є і сало є
Ми Пємо вино хоч і з сечі воно

Та все то є суцільне лайно!!! ...

ти там а ми отут
сидимо на дупі серед лайна
твоя ж "Хата скраю села"

17

і мене на беки  і будете гроулити а я буду підвивати))) і буде красиво і будемо ми новим полиновим полем-2


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » Український рок