Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наш хворум » Возродим наш форум!


Возродим наш форум!

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Все, кто заходят посмотреть, что твориться на форуме, и кому он до сих пор не безразличен, оставляйте свои мысли о возрождении форума в этой теме!

2

реально. просто лінь. якш оя кожному напишу з своїх френдів.. то.. хехе.

3

то було жорстоко.. :crazyfun:

4

ВСІ НА ФОРУМ!!!

Отредактировано Pit (2008-12-01 11:46:17)

5

какие-то вы подозрительные

6

Мунтимёлехолестрейде написал(а):

какие-то вы подозрительные

Ти ще мене в реальному житті не бачила,Лімоне виклада їй будь-ласка самих моїй цікавих фото!

7

Pit написал(а):

Ти ще мене в реальному житті не бачила

хм
не боюсь питбулей :-ррр

8

ВІДРОДЖУВАТЬ ФОРУМ МЛЯ ВСІМ! ЯСНО!

9

Відродимо, відродимо... і куди ви всі подівались? :question:  тусуємось тут вдвох з Samara_Borhes в інтімной обстановкє. Психи! Вертайтесь! :jumping:

10

бо ми вас не отвлікаєм... раптом буде як в тій рекламі ліптон ... а що якщо зоставити Єнот і Самару борхес на форумі :) ...

Ну так як весілля німа... то ... доведеться повертатись ... потрозу

11

може весілля було поки ви переховувались, а ви все пропустили і лишились без торта :playful:

12

я не їм солодкого ... точніше тепер ідо їм ...але не люблю і мені воно якось ... тож через торт я не переживаю ...

А от якщо на вашому весіллі була гарна випивка... скажімо там ром, джин, віскі ... гарний мед :) ... тоді я типу пошкодую ... мабуть ... хз ...

т овесілля вже було? не видно...

13

ладно,не дражнитиму тебе,ніякого весілля не було. хоча все може буть... :whistle:

14

От тоді і випємо меду! ...
Оо ...
а поки що ... треба щось робити ... щось... хм

15

щось робить?... взагалі треба робить курсову,тому в мене термінова потреба в більш важливому занятті!!які будуть пропозиції??

16

забить на курсову і написать в останню ніч Оо ... екстрім ... принаймні я так вже 3 курс як роблю Оо

17

та курсову треба було здати ще місяць тому, вже всі останні ночі пройшли   %-)

18

ще ж тільки 15 квітня... тю ... а я ще і не починав ... фак...

19

ну,в кого 15квітня,а в кого вже тиждень як сесія минула і через пару тижнів державні іспити   :(  а курсову ще не починала... отак і живемо :crazy:

20

оО ... кпц... зато мабуть все літо вільне тоді ... якщо зараз вся ця фігня ... лям пам пам

21

я заочник,тому в мене літо не вільне - треба працювать :tired:

22

а ... ну так ... заробиш грошей ж... все окей ... не те щ оя :)

23

доу, про курсову говорить у темі "возрождЄнія форуму" .. Дійсно психічно, алн е на стільки!

24

понімаєш написати курсову це так само складно як возродіть форум :)))

25

геніально сказано! :cool:

26

шось психи знов розбрелись по палатам....... ви де? єнотік боїться залишатись тут на самоті :'(

27

ми скрізь...(с) Гагарін

28

ми навіть серед персоналу лікарні ... і серед лікарів ... ти ніколи не будеш сама ... ми завжди поруч ) ...

29

мені вже спокійніше, дякую))

30

ні,просто кризовий стан, навіяний страхом що мене покинули саму, тимчасово минув  :jumping:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наш хворум » Возродим наш форум!