Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Психи! Ви вапщє де?

Сообщений 1 страница 30 из 51

1

я тут в іграшки почав грати.. і вас запрошую.. якщо прочитаєте..
ее.. психи.

Форумна рольова гра по-українськи!
http://forumupload.ru/uploads/0008/05/c9/38-1-f.jpg
[Клікабельний малюнок]

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-07 21:52:59)

2

ми скрізь...

3

Я тут! Моя сесія скінчилась( чи скончалась?) і тепер маю купу вільного часу! Так що давайте всі повертайтесь сюди :glasses:

4

я ото боюсь, що психи стали менш психованими, або, ще гірше, стали нормальними людьми..

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-07 21:53:13)

5

ти шо! не кажи про такі жахи!!нормальними?! :O  таке уявити страшно!

6

ну що? пробудимо форум?  :rolleyes:

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-07 21:53:26)

7

давай!  :cool:  маєш якісь цікаві методи для цього?)

8

вмієш чаклувати?

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-07 21:53:52)

9

трошки вмію :glasses:

10

опа! не очікувала такої відповіді..
тоді чаклуй!
1. щоб хоч декілька психів (не враховуючи нас) згадали про таку штуку, як форум..
і
2. (особисто для мене :blush: ) мір ва всьом мірє!  або нарешті запуск веееликого андронного..

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-07 21:54:15)

11

добре,але сьогодні я вже вичерпала свій ліміт чарів, завтра з новими силами почну :crazy: а мір ва всьом мірє - то вищий клас! я такими сильними чарами ще не володію :crazy:

12

ОМГ..... o.O

13

ЙЕС! мої чари таки діють! ось вже один псих з"явився) :glasses:  мєдлєно но вєрно вертаєм всіх додому :crazy:

14

Лімона би повернути..))))
а з Гагаріним я не розмовляю.. бо мене так попросила його ракова пухлина..

Отредактировано Samara_Borhes (2009-04-09 22:13:40)

15

ракова пухлина попросила? o.O   цікаво... Лімона повернемо   :)  а з Гагаріним я ще незнайома - я тут недавно:blush:

16

Samara_Borhes
Она многих "попросила". Но от рака лечаться ;)

17

Ту гідроген: Не смішно... Тобі аби зязвити ага? А мені між того без частини мозку з раковою пухлиною який вирізали лікарі туго :) я можна сказати тепер німожу думатЬсь .... тьільки мені не півкулю зрізали а обидві півкулі Оо отак от ... і замінили пратезом... який працює на спирті )

ту Єнот: И ламер! трєпіщі перед силами великого і всемогутнього волхва всія космосу! Оо ... щас як заколдирю!

І вобщє нафлудилди тут ) є тема флуууд :)

18

Гагарін
Мы доктора Хауса позовем, от тебе протез облучит какой то радиацией, и будет всё зашибись.
Волхв космоса? ХА! А я модератор! Лежать - бояЦЦо!

19

ГГ) та да ти в усі темах модер ) ... баююююсь бгг ... фак зараз забанять )

20

Гагарін, я хоч і ламер, але тебе не баюсь  :P а нафлудили,бо треба ж було якось привернути вашу увагу :glasses:  і це вдалось :P

21

Єнот
Удалось? Хахахаа... Ты не знаешь сколько здесь народа раньше было...

22

доречі я найперший відписав в цій темі і за нею слідкував... не знаю хто кого привертав і що за увага Оо

...ага... раніше тут народу було як в павлівці ... а тепер наче за її парканом :) ... пройде 1-2 психи і знов тихо :)

23

Gidrogen, так мєдлєнно але вперто повертатимемо всіх на путь істиний)

24

ті хто тут пишуть з нього і не збивались ... повертай тих хто якраз збився... оце буде важжко Оо

25

гдЄ-гдЄ.. В П..палаті!

26

Хоч н ев каюті :) чи н ев камірє у  надзіратілєй :) ... бо тоді було б жостко прийшлось би пить самогон а в нас тут весілля намічається :) а на весіллях само7гон лиш на наступний день на перший все культурно ) джин ром ...нє?

27

весілля? круто! де, коли і в кого? :crazyfun:

28

ніскажу а то сюрприз зіпсую ... флудить треба у флуді :) ... а тут говоримо про чіткі ідеї психи ви де ...
От я наприклад вдома зараз сиджу за компом і пишу намагаючись н евикупатись шо флудю :)

29

а я... я теж дома зараз) сижу,пишу і музику слухаю - так нормально? не флуд? :)

30

ну якби ти щей в ту гру грала яку Борхес рекламувала і відписала - тоід б взагалі флудом ні було ...
в такі рольові ігри цікаво грати кол ивони не загинаютсья коли довго ідуть і люди цікаво пишуть ...
але таке буває рідко - а коли туди приходжу я зазвичай вони загинаються :) ...

а взагалі будем продовжувать обговорення в темах офтопу :)