Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Психи! Ви вапщє де?

Сообщений 31 страница 51 из 51

31

Борхез,  ти він чи вона?
Бо в профайлі на ЛірУ написано що чувак.
нех. ці психи.. раму не складеш)

32

вано це він ... тобто він це вона ) .... короче вона ... принаймні я так завжди думав :)

33

Я теж думав, але.. хз.
Борхес, якшо читатимеш це - н евідповідай хт оти, він чи вона. нехай це буде загадкою)))

34

ех,Макс зате мене ти вже попалив,так би було у вас кілька загадок))

35

Гагарін написал(а):

нас тут весілля намічається

опа! і я на весіллі погулять хочууу!

Max Limon =) написал(а):

Борхес, якшо читатимеш це - н евідповідай хт оти, він чи вона.

шо значить "якщо"?)))
ок) не відповідаю на ваші питання)
я тепер загадка!

36

фак, з такою авою я можу змінити свою думку

37

зара змінимо! де б знайти психічно загадкову аву?)

38

на сайті психоделічних грибочків

39

грибочки це супер :)

40

грибочки то тєєєма.. :insane:

41

мабуть ...в кінці літа спробуємо знайти ...

42

о! і сюди зараз файл!

43

ПєснЯ

44

от всі задоволені ) ... і гриби теж... вони вострЄбувані :)

45

ну дєті маї я тип повернулась додому, пройшовши затяжний курс лікування в психіатричній лікарні, вбивши власним ритуальним ножем парочку санітарів мені сказали шуруй курва до своїх психів, а то поруч тебе не довго й самому психованим стати...

46

Ми скрізь, але не тут...

47

та ладно).. як це не тут?)

48

отак.... хоп (нікого німа)

49

так я в ту гру так і не вїхала, щось то дуже дивне, або надзвичайно туге для мого мозгу.

50

То для тих хто любить багато писати довго думати ... і часто н евиходить інчого бо щоб гра задалась потрібні дуже круті відважні ведучі які її б підтримували і розвивали .. .а люди зазвичай не бувають постійні в своїх намірах і діях ... а якщо бувають то рідко ... тоооож ...  ... психи

51

Использую фотоловушки сантек и баливер, но мой фаворит это фотоловушка Егерькам Охотник. Яндекс отключил свой СМТП сервер на 25 порту.  Фотоловушки сантек и баливер в Июле 21 го перестали отправлять фото в то время как Егерькам работала..
Ещё, в силу моего возраста и не близких отношений с техникой очень трудно было настраивать балевер и сантек, а вот в Егерькаме я прописал только почту и она уже была готова отправлять фото. Фото и видео с неё намного лучше чем с баливера  за 18000. Ещё очень полезная функция Егерькама- это его система Антивор и возможность отправки фото на социальные сети. Собираюсь полностью обновить свой парк на Егерькамы. Говорят ещё, что у них скоро будут новые камеры, жду с нетерпеньем.