Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Плющення...ги =))))))


Плющення...ги =))))))

Сообщений 1 страница 30 из 52

1

Стан плющення...коли ви не можете зупинити безперервний сміх, що рветься зсередини і розриває на шматочки :D ...Причиною цього явища може бути:
1.Ви обкурилися
2.Ви забагато випили
3.Ви обкурилися і забагато випили
4.Ви — псих! Справжній-справжнісінький!
отож... :D

2

Воно нас вбиває... Але воно нас не вб"є! Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими! Нас вбити неможливо!' :cool: '

Отредактировано Амаль Гама (2006-03-04 14:10:17)

3

Амаль поперло....щодо мене то в своєму житті я пережив усі зазначені пункти,навіть шкідливі....а що робити-життя таке!

4

Мне не проперло, мене проплющило! Як Лімон казав: плющь- це така плоска тваринка! Ось коли нас плющить ми уподоблюємось цим маленьким на перший погляд беззахисним тваринкам. :P

5

1.я накурився-шоб не лякати людей своєю кислою фізіономією...і шоб на парах не нудно було...
2.я напився-шоб скорше здохнути.....зараз скажу чому....
3.я напився і накурився-бо задовбався бачити то шо ніхто нічого не бачить....задовбася.....задовбася плющитись.....бо правильно не ховати все в косякові чи в пляшці....мені бувало супер класно і без всього...просто з..... :rolleyes: ну я писав з ким...
4.я просто псих і мене пре напастой,але погода....=(

6

ну і чому???...ггг судячи з твого посту, в тебе не стан плющення, в тебе стан депресії...а це вже інша тема :D

7

Doberman написал(а):

ну і чому???...ггг судячи з твого посту, в тебе не стан плющення, в тебе стан депресії...а це вже інша тема :D

це не депресія...я просто дома...мені 14...батя побачить шо я в неті каструє....і помру я незайманим....просто нема її,і погода....а так депресія но не моя властивість...

8

ВАЙ-ВАЙ-ВАЙ! Обожнюю цей стан!....ги ги...мене так пре-ре-ре-ре-ре-ре.....шо капець! :yahoo:  :yahoo:

9

to Caleb: твоє плющення вже пройшло?  :)

10

Амаль Гама написал(а):

to Caleb: твоє плющення вже пройшло?  :)

вчорашнє пройшло...
а сьогодні весняне!! =)(=
=D  =D  =D  :D  :D  :D

11

нічогго кримінального:питання до всих:де можна начухать трави,щоб ....і сміяться що сили?

12

ШО, ГАРНА ТО ТРАВА БУЛА??? =D ...ТАКА СМІШНА... І ВСІ СМІЯЛИСЯ З ТОГО ШО ВОНА СМІШНА!!! :D

13

Смачна трава, смішна трава. То була якась не дуже трава, коли я студентський завтикала, АЛЕ ЯК Я ЙОГО МОГЛА ЗАВТИКАТИ ВЗАГАЛІ??? :o  :o  :o

14

запитання стояло де дістати трави!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

15

а це по темі,любий мій?піди покоси дурня...може вирусте травка дурман...

16

тема-плющення,трава-один із способів,щоб тебе плющило,можна дійти висновку,що вссе по темі,не будь таким агресивним заспокойся.розслабся,не нервуйся(все буде халасо) і тихенько викури косячка....

17

...ТАК... ПИТАННЯ НАМБА РАЗ... ДЕ ДІСТАТИ ТРАВИ (ГАРНОЇ І ПРУЩЩЬОЇ)... ПОГАНА ТРАВА У МОГО ДЕДА НА ГОРОДІ... ДЕСЬ 20 МЕТРІВ КВАДРАТНИХ!!!...Я АЖ ОФІГЄЛ!!! НАКОСИВ ДОБРЯЧЄ І ПОЇХАВ У КИЙОВ... ПОТОВ ПОПРОБУВАВ... ОХ, ЯК Я МАТЮКАВСЯ!!!

18

Ага, завжди думаєш, шо буде халасо, але то "халасо" чось вічно тікає... Хочеться від"їхати кудись нафіг далеко і бажано не повернутись... Якшо тре, я може поклопотатись про траву, не знаю правда чи вийде, але поклопотатись можу!

Отредактировано Амаль Гама (2006-03-07 15:41:52)

19

Амаль Гама написал(а):

Смачна трава, смішна трава. То була якась не дуже трава, коли я студентський завтикала, АЛЕ ЯК Я ЙОГО МОГЛА ЗАВТИКАТИ ВЗАГАЛІ??? :o  :o  :o

То доля...і добре шо ти його завтикала разом з квитком...ото потім було.... ;)  :D на наступний раз повтормо? ;)  ну типу знов загуби студентський?  =D

20

Амаль Гама написал(а):

Ага, завжди думаєш, шо буде халасо, але то "халасо" чось вічно тікає... Хочеться від"їхати кудись нафіг далеко і бажано не повернутись... Якшо тре, я може поклопотатись про траву, не знаю правда чи вийде, але поклопотатись можу!

я тепер без лишніх питань і похлопочусь і пробю і скурю і......ги! плющення....

21

друже....ситуація набуває іншого значення...ну ми ж розумні психи і маємо підтримувати гарну накурену форму всих психів...

22

зкоси травиці! :D

23

Якщо сильно набухатись,
Можна щедро обстугатись,
Коли сильно накуритись,
Можна вдома заблудидись...

От коли приїду я
Ми напємось до ***
Ми накуремось в пі***
І ду-ду і ду-ду-ду..... :D

24

бери квитки на вихідні! ато розгребуть... бо тернопольці атакують!!!... та ладно... головне попробуй трави взять!!! а то тут шось я ніяк не проб"ю гарної... вставлючої... шоб аж плющщіло не по дєцкі!!! :P

25

Я чув що багато хто з вас став стійким мутаногенним видом паразитуючим способом життя який пристосовується до любого середовища....признайтеся добровільно бо сам вичислю і тоді...Факел ти перший на кого падає підозра а також Добрий манн,....сьогодні я злий загризу їстивні види харчування...що мені в меню пропонують....відповідайте бо сожру

26

...не бушуй... ми сьогодні з чуваками на марс літали... трава була хороша... я аж позеленів... то Фозз праворуч... у нього вже "іст-вєст"!

27

про траву не знаю...завтра в олега спитаю...але той чудний чувак казав шо завязав...піздить...він просто сцить...но нічого...я все забазарю!

28

Коли вина нап"ємося, то всіх плющщіть буде со страшной сілой! :crazy:  :tease:

29

Ну мене не плющи...в мене настрій підіймаєтся...і на філософію тяне...і на секс..і пошлості того роду..

30

Мене плюще завжди, коли є чай чи шось таке... сам знаєш..


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Плющення...ги =))))))