Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Плющення...ги =))))))


Плющення...ги =))))))

Сообщений 31 страница 52 из 52

31

А мене ніколи не плюще  :tease:   :tease:   :tease:  . . . чесно  :crazy:

32

Не правда!тебе особливо плющи коли є Я! ^_^

33

А коли ломка, це теж плющення??? у мене 3й день ломка... мене ще іноді морозить... мені дуже погано... Мене вже не плющіть... я розкладуюсь на молекули! :crazy:

34

Мене реально почина плющити за день до поїздки в Київ!!!! Я починаю дуріти, рахувати години та хвилини дотого дня, у мене маразми :yahoo: І от зара плющить. Хоч на вулиці погодка не дуже, а мене плющить... Бо в п"ятницю я до Кийова їду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heart:

35

А В МЕНЕ ПРИПАДКИ ПЛЮЩЕННЯ БУВАЮТЬ НАСКІКО НЕОЧІКУВАНИМИ, ЩО Я НАВІТЬ ІНОДІ САМА СЕБЕ ДИВУЮ, ОСОБЛИВО ЦЕ НЕОЧІКУВАНО НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЧИ ПРАВА. АБО ПРИМІРОМ В МАРШРУТЦІ КОЛИ ОДНА ЇДЕШ :dance3:

36

ТИгренОК написал(а):

А В МЕНЕ ПРИПАДКИ ПЛЮЩЕННЯ БУВАЮТЬ НАСКІКО НЕОЧІКУВАНИМИ, ЩО Я НАВІТЬ ІНОДІ САМА СЕБЕ ДИВУЮ, ОСОБЛИВО ЦЕ НЕОЧІКУВАНО НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЧИ ПРАВА. АБО ПРИМІРОМ В МАРШРУТЦІ КОЛИ ОДНА ЇДЕШ :dance3:

Шо починаєш пошлостями займатись?Чи зваблюєш водія?Стриптиз танцюєш?Мастурбуєш?Чи починаєш дико сміятись аж поки не почнеш блювати?!

37

Давно нікого не плющило в цій темі я бачу))...
Чи це осіння а потім зимова дипресія?
ДЕ ПЛЮЩЕННЯ?! Г ИИ АГА ГИ ГА ГА
:tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:  :tease:

38

Калеб тут відрізав!!!  :lol:

39

Жостко так... відрізав...  :spiteful:

40

для мене плющення це єдиний можливий прояв емоцій
такшо плющить мене бо я ПОВНИЙ ПСИХ!

41

...ти тільки не роби з собою такого ,як робить той псих що у тебе на аватарі

42

нє нє, бензин то не мойо...

43

а що твоє? напалм?)))

44

я люблю запах бензину коли він не горить, а просто - є.. але краще довго не нюхати..  краще вже напалм..

45

а я люблю запах того хто горить під бензином О_о

46

короче, всі люблять або нафту, або нафтопродукти ("Е" та інші нафтовідходи)

47

А навіть якщо вони не знають що воно там є -- то Е вони все одно люблять))...
прикинь - всі люди 21 століття - люблять нафту і нафтопродукти... ААА! ЦЕ НАФТОФІЛІЯ О_о
Всіх людей в 21 столітті плющить так чи інакше - тільки хтось про це навіть не знає)

48

..а нафта то закінчується.. а любов дол неї зростає.. глобальний Жах..

49

глобальне поплющіння

50

треба арабів або вбити, або дружити з ними.. бо у них найбільше нафти

51

Угу... я думаю покищо треба дружити... а вбивати треба аж після того як навта закінчиться в США - і вони почнуть вбивати Арабів - а Араби США... а потім вони один одного вбють - ми добємо - і заберемо все собі ... ! ну як план? ЦЕ ПОВНЕ ПЛЮЩЕННЯ! Хачапуря-Хачапуря - ПАДХАДИ ПАЛУЧИ!

52

буває таке.....і часто)


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Плющення...ги =))))))