Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Самотність


Самотність

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Мене не можна вважати самотньою(так думають)... Друзі? Ну, є люди, які в перспективі можуть стати такими. Кохання?.. ой, говорити не хочу!................... Відчуття самотності невикоренить ніхто, доки я сама його невикореню.

2

... АЛЕ ТІЛЬКИ НА САМОТІ ТИ МОЖЕШ ПОГОВОРИТИ САМ З СОБОЮ... ЛИШЕ ТОДІ ТИ ДІЗНАЄШСЯ, ЧОГО ТИ ХОЧЕШ НАСПРАВДІ... ШО МОЖЕШ ЗРОБИТИ... А ЧОГО НЕ МОЖЕШ. ІНОДІ ТРЕБА ЗАЛИШАТИСЯ НА САМОТІ.

3

Я про постійну самотність говорила, Лімон :rolleyes:

4

мені здається тепер це тобі не загрожує.особливо при регулярних візитах на наш форум.

5

Я теж тут почуваюсь як риба в воді :)

6

я ж проте...тутс самотність не загрожує нікому...!

7

Шарите, самотність, це зустріч із самим собою, якийсь типу поєдинок.. Тоді чуєш скрегіт мишей, які їдять тебе із середини.. Це важко, але легше потоваришувати з ними! Як от я!  :P  ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

8

Форум звичайно може скрасити самотність, але я гадаю, що Dogmata мала на увазі самотність не тільки в середині(і це також), а й самотність зовнішню. Я думаю, що їй важко... але вона сильна... вона справиться. :drinks:

9

Самотність це моє життя....все життя сам...а тепер надоїло,але життя не хоче шоб я змінював свою самотність...

10

Амаль Гама написал(а):

Шарите, самотність, це зустріч із самим собою, якийсь типу поєдинок.. Тоді чуєш скрегіт мишей, які їдять тебе із середини.. Це важко, але легше потоваришувати з ними! Як от я!  :P  ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Правильно,а шо робити коли нема сили бороти?!:lol:

11

Треба пиво пити :drinks:

12

Інколи буває так сумно, що й пиво не поможе.

13

САМОТНІСТЬ. ЦІКАВА ТЕМКА. ОТЖЕ САМОТНІСТЬ ТАК ЗВАНА ЗОВНІШНЯ. СПРАВДІ, ІНОДІ ТРЕБА ПОБУТИ ОДНОМУ, ПОДУМАТИ, ЗРОЗУМІТИ, ПЕРЕЖИТИ ЩОСЬ ЩЕ РАЗ. ЦЕ КОРИСНО, АЛЕ В ПОМІРНИХ ДОЗАХ. САМОТНІСТЬ ДУШЕВНА. ВАЖКОСКАЗАТИ. В МЕНЕ ЦЬОГО НЕМАЄ. Я НІБИ Й НЕ САМОТНЯ В ДУШІ, А ІНОДІ ДУЖЕ ВАЖКО В ЦЕ ПОВІРИТИ,БО ТАК САМОТНЬО ШО ЖАХ. АЛЕ НАЙЦІКАВІШЕ , ЩО ІНОДІ ЦЕ ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ. САМОМАЗАХИЗМ. ПЕВНО ШО ТАК. АЛЕ ТО ПРАВДА. ІНОДІ ТАК КЛАСНО ПОСУМУВАТИ НА САМОТІ, ПОДУМАТИ ПРО ТЕ, ЯКА ТИ НЕЩАСНА, САМОТНЯ ЛЮДИНА, ПРО ТЕ ЩО НІХТО ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТЬ, ПРО ТЕ, ЩО ТИ СТАРАЄШСЯ ЗРОБИТИ ДОБРО ІНШИМ, А ПРО СЕБЕ ЗАБУВАЄШ, В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО ЗНОВУ ЗАЛИШАЄШСЯ  ТАКИМ ЖЕ САМОТНІМ ЯК І БУВ. ІНОДІ ЦЕ ВБИВАЄ. ІНОДІ ХОЧЕТЬСЯ ЗРОБИТИ ЩОСЬ ДУЖЕ ПОГАНЕ. ДЛЯ СЕБЕ ЧИ ДЛЯ КОГОСЬ ІНШОГО. ІНОДІ ПРОСТО ЛЯГАЄШ І ПЛАЧЕШ. І СЕБЕ ЖАЛІЄШ. ІНОДІ ЦЕ ДОПОМАГЄ, АЛЕ ЯКЩО ВЧАСНО НЕ ЗУПИНИТИСЯ, АБО ЯКЩО ХТОСЬ ТЕБЕ ВЧАСНО НЕ ЗУПИНИТЬ, ТО ВСЕ - КІНЕЦЬ ВЕСЕЛОМУ І БЕЗТУРБОТНОМУ ЖИТТЯ.

ПЕВНО, МЕНІ ВСЕ Ж ЗНАЙОМЕ ЦЕ ПОЧУТТЯ

14

Це наркотик...як і нікотин...сидіти сомому в себе на балконі...курити і пити чай...нікого нема...тиша спокій..мир...

15

Ну.. це інколи прикольно..якшо ти сам цього хочеш.. Сумно лише тоді,повторююсь, коли цього ти хочеш сам!.навіть не помічаючи цього.. Звичайно, коли перебуваєш у цьому стані, так не здається.. але,як то кажуть, з боку видніше..(або коли вийдеш з того стану)..

16

Щоб жити на самоті, треба бути або твариною або богом, говорить Аристотель. Не вистачає третього випадку: треба бути і тим і іншим - філософом...

17

а я лювлю якийсь кайф(іноді) від почуття самотності у купі незнайомих людей....

Отредактировано Вівця (2007-01-20 22:51:57)

18

Навчилась бути несамотньою коли одна. Мені весело з собою, якби шизофренічно це не звучало... :friends:

19

Хоч я фізично і сам зараз, т оякось не приходиться сумувати... я не самотній,, а може я собі брешу?

20

Самотність... дивлячись що мати на увазі. Я маю людей, що жиють в моєму серці, яких я люблю, маю коханого,з ними в душі я мушу бути самотньою, бо в будь-якій життєвій ситуації, я можу на них покластися, я можу просити в них допомогу і допомагати самій. Але ці люди, ці найближчі чомусь так далеко від мене фізично. Ось це й приносить біль та ілюзію самотності, якоїсь душевно-фізичної, коли душа просить фізичної присутності коханого чи друзів. Інколи ця самотність повільно вбиває... Інколи робить нестерпно боляче, інколи здається що я її подолала, та найчастіше це лише здається...

21

А я сьогодні була САМОТНЯ.... :(
Ніяких приемних відчутів/думок мені це не принесло.Робимо висновки - самотність штука,яка негативно сказується на вашому здоров"ї.... :alcoholic:

22

Але якшо не буде самотності,ми не зрозуміємо,як це бути не самотнім.)

23

Самотність може бути тільки у якомусь випадку.... Так людина ніколи не самотня(ну я кажу про людей як ви всі). Адже чи таото чи мама у вас є. Ви вже не самотні взаглому. Ви можете одержати підтримку будь якого плану від них, також компанію. Отже, людина може бути самотньою тільки в якомусь випадку... Наприклад ви впевнені шо увас шкарпетки сірого кольору, а вам всі кажуть шо вони сині(ну тіпа ви дальтонік), в цьому випадку ви самотні, у вас нема підтримки... Те ж саме з почуттями: ви кохаєте людину вона вас нє, ви знову самотні в своїх почуттях. Що до фізичної самотності то це корисно, в ті моменти самотності мона спокійно подумати про ваші дії в минулому та майбутньому...

Дякую... 

З.І. Трохи розійшовся  :blink:

24

Вчора прийшов додому раніше.. незнав що там можна було робити... тому пішов на автобус і поїхав до центру. Походив скрізь, посидів на Печерській фортеці, подумав і все таке.. У мене таке рідко буває,коли я  сам кудись піду,,але в любому випадку, мені йде це на користь.) Я прийшов ввечері, і до мене прийшла муза,,сів і почав викладувати мелодії з голови в МР3.)

25

А в мене тепер самотність то постійно - часто - і не дуже приємно..........
Іноді людина хоче самотності - хоче віддати за неї багато чого - але подивіться правді в очі - нікому не потрібна повна самотність - вона вбива...Людина найперше це створіння соціуму - самотність - для майже всіх людей це смерть...
Хча я ще живий - ... та і не такий самотній впринципі - таааак ввечері приходять родичі і починають тріпати нерви - О_о

26

Азъ есьм наверное совсем одинок,у меня нет друга,нет суженой НИКОГО НЕТ Я НАХУЙ НИКОМУ НЕ НАДО И МНЕ НАХУЙ НИКТО НЕ НУЖЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ВСЕ ЛЮДИ ЛЖИВЫЕ,КОВАРНЫЕ,ЭГОИСТИЧЕЫЕ ЗВЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27

А ті хто не такі - значить не люди?
ну значить я не людина...

28

Погано ти знаєш себе, Гагарін...

29

The Witcher

Ти знаєш ВСІХ людей на землі, що стверджуєШ??? :fool:

30

Він знає більшість.... або хз...
короче СТАТИСТИКА НАХ!...
якщо 98% людей такі - то мона сказати що ВСІ люди такі....
бо ті 2% реально не шарать мази - і їх ті 98% напросто задавлять.....
Оттака от хрЄнь

П.С. Лайм: ну по крайній мірі більше ніж ти мене - думаєш я часто розкриваю тобі свою душу?... да я найчастіше граю - хча ні мені похрЄн О_о


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Самотність