Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Самотність


Самотність

Сообщений 31 страница 43 из 43

31

Заварка
Ибо знал бы я всех людей,половину из них забрала вместе с собой Валькирия,а половина чернобожьими муками была обречена!!!Отнюдь,я и люди два разных понятия!!!

32

ту Гагарін: Граєшся словами? Будь обережним.. слова адресуються "комусь"... а тому, це може перерости в гру з "кимось".. .або ж уже давно "хтось" думає, шо ти граєшся з "кимось".) Я не в ріфму писав... так вийшло... я даже подумав..

33

ту: The Witcher
Ну тоді шож ... спалити тебе на вогнищі єретика?  :blink:   :spiteful:

ту Лімон: тиж знаєш мені пох... я хочу здохнуть  :huh:

34

Гагарін
А лукавый сын своего ОТца!!!Презлым заплотил за предобрейшее!!!Жди коли здравья хватит!!!!

35

Та не ображайся... шо б ти не було ти мені подобаєся)... чесн...
я ще нічого не зробив... за що ти можеш мене Паган ображати
А здоровя - нашо воно? не буде здоровя - піду в битву - і помру як воїн - а там у валхалу з честю ...
а?... файно...

36

Куди ти в бій підеш? проти кого?.. о, проти гопів, чи шо?

37

Гагарін
Нас всех в Вальхале Один ждёт!!!У всех еден путь-помиреть на поле брани!

38

Во ти шареш... і будем там бухать нажираться - один одного мочить і готуватися до рагнароку...

39

О, впірьод! Я бачу вам там уже скучно не буде =)

40

:orc:  Кнєшно не буде!  ПОЛІТЄЛІ :crazy_pilot:

41

Куди? У валхаллу? вона шо, в космосі?

42

Взагаліто впринципі так... вона знаходиться на іншому боці райдуги - тобиш у космосі... райдуга це міст до воріт Валхалли...
Мона звичайно піти ... але знаєш воно летіти круче!...

До тогож це тема Самотність - а не язичнецькі вірування)... Мона замутить тему про язичництво і там все обговорювати якшо вам так цікаво... думаю The Witcher багато що зможе розказати)... да і я теж не мало...  :spiteful:

Самотність... іноді нам тебе так не вистачає... але коли теба так багато - ти нам настільки набридаєш що хочеться аби ти тільки помкоріш щезла...

43

Знаєш, краще шоб її не було. А зробити - можна завши в принципі... Втік кудись у сибір,посидів, насумувався.й харош. А коли вона сама без спросу приходить - то є погано...


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » Самотність