Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Одиночество срослось со мной


Одиночество срослось со мной

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Как одиноко на небе светит солнце. Оно невозможно одинокое зимой. Весной оно счастливо. И летом… но оно так же одиноко. Ведь знает – весна пройдёт. И лето вслед за ним. Осень будет ждать своей очереди. Последний раз даря солнцу тусклое внимание. Издеваясь над ним. Будто бы говоря: ”Вот! Даю тебе территорию. Свети. Грей. Любуйся небом. Скоро ты уйдёшь на заслуженный отдых. ” Отдавая солнцу жалкую подачку, осень тоже уйдёт. Придёт зима. Не говоря ничего. Победитель без слов становится на свой пьедестал!
   Мир, по сути, так же одинок. И жизнь одинока. Потому что её переполняют такие же одинокие и тленные жизни. Маленькие и никчёмные. Уходящие, чтобы приходить.
   Мы одиноки! Все! Без исключения! Можно сказать: ”муж, любовник, дети, родители, друзья…” Но они так же одиноки. И остаются с вами только чтобы скрасить своё одиночество. Не больше! О быте и о физиологии я не говорю. Потому что жизнь – это эгоизм.       
    Жизнь шла своим чередом. Одиночество срослось со мной. Срослось и укоренилось. Как больная нога, которую ампутировать можно, но уж слишком жаль с ней расставаться.
Его можно заменить чем-то. Теоретически. Но чем?! Ни любовью, ни дружбой, ни алкоголем… ничем другим. Потому что от любви остаётся боль и страдания, от дружбы – разочарование, от алкоголя – похмелье!

2

Я НА ТЕБЕ ЧИМОСЬ СХОЖА...але в останній час моє ставлення до світу змінюється...завдяки почуттям до людини...я не знаю, але мені здається інколи, що існує справжнє кохання, і воно здатне заповнити твій світ...але я ще не забула біль...не знаю, тре розібратися в цьому...

3

Якщо ставлення до світу змінюється завдяки почуттям до людини - це добре. Але я так не можу. Бо я тільки сама можу змінити своє ставлення до світу. Не знаю навіть - добре це чи погано.

4

...не знаю...може добре, бо ти не будеш залежати від того, як з тобою буде поводитись та людина, в руки якої ти довірила себе, а може погано...незнаю чому...

5

Самнєнія, самнєнія... ти не терези часом за знаком зодіаку?

6

Я думаю, що це погано, бо ніхто не може змінити мої уявлення... і погано... з тої ж причини, яку описала ти.

7

нє, я козеріг...вперта...іноді :D ...але чому ти не змінюєш своє уявлення...ти не можеш...чи просто не хочеш?

8

Не ”не можу” і ”не не хочу”... не знаю :(

9

...ясно...

10

Фаіна Ранєвська колись сказала, що самотність, як явище не піддається лікуванню. Це про мене. Моя ситуація.

11

Dogmata написал(а):

Якщо ставлення до світу змінюється завдяки почуттям до людини - це добре. Але я так не можу. Бо я тільки сама можу змінити своє ставлення до світу. Не знаю навіть - добре це чи погано.

А якщо не ти зміниш ставлення до світу, а наоборот...світ змінить ставлення до тебе?
Я сам і відповід...в тебе задієтся самозахист...коли тебе бють...ти захищаєшся....і відбиваєшся...коли так все життя...ти просто бачиш ворога у кожному...в тебе світ-ворог....а коли світ до тебе добрий? ти відкриваєшся...змінюючи світ-змінюєм себе,змінюючи себе-змінюєм світ...ми є цей світ бо він,як і ми змінює сам себе і наші зміни рівносильні і рівноцільні....того якщо світ подобрішає ти не залишешся такою....

12

Ну, добре, telePEN'(Caleb), а якщо людині вже й наче затишно так. Ну там же була фраза:  ”
Как больная нога, которую ампутировать можно, но уж слишком жаль с ней расставаться.” То шо ж робити. Я зараз не конкретно про  Dogmata говорю, а про людей які звикли отак жити.

13

Ну вони ж тобы не навязують свого життя...я так звик....мены правда надоъло....но я нычого змынити не можу...

14

А я і не хочу :girl_werewolf:

15

Дивно!!!Чому?Не можу знайти відповіді

16

Бо ви одночасно шукаєте одне одного...почекай...

17

telePEN'(Caleb) , ти правий

18

Я завжди правий...тільки це не завжди помітно...

19

Та помітно.Помічають же люди! ;)

20

:focus: і розумний я! :crazy: і чемний :fuck: і знаю етикет :dinamo:    :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha: а головне шо сам живу...но не довго...а шо змушує бути самим?!а то шо ніхто тебе не любить і ти нікому не тре...але я зараз сам....


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Коли падає планка... » Одиночество срослось со мной