Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Що є світ...любов...життя...свідомість...душа....


Що є світ...любов...життя...свідомість...душа....

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Що є світ...любов...життя...свідомість...душа....
Чи над чим задумуватись не тре?А шо воно змінює,то знання?

2

Любов це такий стан душі, ради якого варто народитися в цьому світі. Любов робить нас сильними, допомагає долати перешкоди, вона мов подарунок, зроблений небесами для тгго що б люди могли жити. Бо одні, що усвідомили свою ціль, живуть ради не, а що робити іншим? Звичайно ж любити!!!Головне не важливо що ти любиш, хоть стовп, головне як ти це робиш і що тобі дає ця любов!!

життя це те що відбувається зараз. лови момент;)

Свідомість, знаєш самого себе зїсти не можна, так само не можна усвідомити свідомість. Можна зїсти по частинкам приносяи собі біль, та чи варте воно того,адже справжню суть всеодно не взнаєш..

Душа...це те що в середині...

знання нічого не змінює з урахуванням того, що ми не можемо сказати напевно, чи вірні ці знання, просто тре що б було чим голову забивати...

3

[color=red]Світ-це сукупність наших знань і вірувань...це часто ілюзія...а частіше мука...а головне це самий кайфовий кайф...це як наркотик...народившись не можеш померте аж поки не настане передозіровка...
Любов-це...я і ше до зараз не можу відповісти...вона в мене така велика...така сильна..але я дуже ревнивий...це як мати частинку душі коханої в собі....це як обєднання...саме повне....саме безмежне...
Свідомість якраз і дозволяє посягнути все...а особливо саму себе...посягати загалом мало шо...тільки те шо вона неймовірно складна...і тре шось з цим робити...
Душа-це і є свідомість...це і є любов,і світ...це все...це та частинка у вас,яка є богом..і здатна на все...
[/color]

4

Людина існує тільки для смерті, а життя відкладання не минучого

5

Світ-це ти.Тобто я.Тобто те що в тобі.Отак от.

6

Світ це все... Любов це любов... Життя це збіг обставин... Свідомість це ілюзія... душа? душа це те що ти задаєш собі питаннія що таке душа... просто... кому шо не подобається вперед... скажіть шось дуже розумне...

7

життя - це відрізок часу від нашого народження до смерті.
Заради любові варто жити!

8

в мому розумінні світ - це простір в якому ми живемо


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Життя-буття... » Що є світ...любов...життя...свідомість...душа....