Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » КОХАННЯ В ПАВУТИНІ


КОХАННЯ В ПАВУТИНІ

Сообщений 1 страница 30 из 30

1

ВИ ВІРИТЕ В КОХАННЯ ПО НЕТУ? ТАКЕ МОЖЕ БУТИ?

2

ггг...мона я промовчу??? ггг...може хтось інший за мене скаже...а так...по нету мона не побачивши людину дізнатись її суть...тобто закохатись не у зовнішність а у внутрішність...от це мені подобаєцця :rolleyes:

3

АЛЕ ПОТІМ ТАК СТРАШНО РОЗЧАРУВТАИСЯ В РЕАЛІ. АДЖЕ ЛЮДИ ТУТ НЕ ЗАВЖДИ ТАКІ, ЯКІ Є НАСПРАВДІ

4

мдя...але буває шо саме такі...

5

По нету?! :lol: так... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Можна написати все що хочеш...ніщо не замінить живого спілкування і живого кохання...а дітей по нету тоже можна мати?! :lol:  :lol:  :lol:  :lol: і коли сексом займаєшся не тре запобігатись..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6

купуйте новий антівірус...від спіда кажуть теж допомагає... :rolleyes:

7

тре прогу...для сексу...як і ліжко...так і прогу назву..

8

Я вважаю, що якщо ти закохався у сутність людини, в її внутрішній світ, то зовнішність не дуже тебе налякає, от, тому потрібно оцінювати людину за думки і вчинки, ну звісно, якщо людина не старий дід, котримй видава себе за 20 річного юного дон жуана. я наприклад, познайомилася бла зщ чуваком, котрому було 39 років, ми прикольно спілкувалисчя, так він виявився не красивим, не молодим і дуже пихатим в реалі, але в інеті він навчив мене кільком дійсно життєвим істинам.

9

я і кажу...в неті сидять одні ненормальні які в реалі ше ненормальніші...я вам в реалі точно не сподобаюсь...бо і так не дуже...

10

В корені неправильний підхід до себе - тре подобатися в першу чергу собі - і тоді 79 % що ти сподобаєшся іншим людям:)

11

Це на мою думку самолюбство..но воно так і є...того яч цього і не писав...а кохання в павутині...це типу тре покохати себе шоб потім покохали тебе.... :fool: дурдомівка...

12

чого, не завжди. спочатку просто товаришуеш з людиною, а потім це так захоплює, і він тобі в коханні зізнається... Блін, а зараз вже не знаю шо йому сказати!!!!!!!!!!Коли я проявляла ініціативу, то він втикав, а тепер він мені кожен день зізнається в коханні, а мені по-моєму інший подобається..... :cray:

13

живи!попробуй ризикни...убий двох зайців!

14

Як? Один заєць в мене закоханий, іншому всьо одно...

15

Так вбий того шо всеодно....і покохай того шо подобався колись...а тепер ше й кохає тебя..

16

я так не хочу!!!!!! МЕНі подобається той, якому всьо равно... я не можу отак от на нього забити...... :cray:

17

тра-та-та...не тго ти дывчина шо дурна?!...ну я теж такий був...але мены пощастило... :whistle:

18

Люди, я вам кажу це все реально!На власній шкірці спробувала! Просто коли ти тривалий час спілкуєшся з людиною і в неті по телефону(хоч жодного разу й не бачився) то весь театр закінчується, тоді стає просто нереально (й навіщо) приховувати себе. Я кохаю і мене кохає моє кохання, а знайшли ми один одного в мережі. Просто тоді дійсно ставиш те що всередині на перше місце, тоді видно душу, а не обличчя, зовнішність відходить на задній план(навіть якщо вона класна). Тут порушується нормальне сприйняття людини. І я рада цьому!

19

Доню, не сумуй за тим, що все одно!!!!!!! Не буде йому все одно!!! От побачиш!!!!! Де він від тебе дінеться??? :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  Ми його не відпустемо!!!!

20

Будемо тримати, а він потім призвичається і зрозуміє, що йому далеко не все одно! ТРИМАЙСЯ!!!!!!!!!

21

А ви безжалісні... :fuck: думайте самі чому!

22

Нас такими навчило бути життя, думаєш воно нас жаліє? Відповімо ж по твому принципу(як анархіста) на зло насиллям....

23

я вважаю ,що дружба може бути,а кохання...хм...зі мною такого ще не було... :)

24

нормально коли знайомишся в неті,а потім спілкуєшся в реалі....вже ніби як в реалі й познайомились...а інет навіть не згадується...в мене таке часто було....іє...

25

Куди привів нас прогрес :huh: ...кохання в павутині... ну... не думаю...
Думаю інет може слугувати тільки як один з підтримуючих чи починаючих варіантів... ну і шо написать дівчині смс... ти далеко а всеж не забуваєш таж пошта і тп... думаю ніщо не замінить живого спілкування...  ^_^

П.С. хоча з такими темпами у нас точношо буде скоро повне кохання по павутині, секс по павутині, весілля по павутині, життя по павутині, смерть по павутині  :blink:

26

Я вважаю, що в павутині можлива лише тінь кохання. Щось по типу особливого взаєморозуміння. Тут можна знайти справжніх друзів, але половинку..
Багато людей письмово виражають свої думки набагато щиріше та відвертіше, ніж в реалі, адже багатьох дуже нервує реакція співбесідника, його погляд, міміка. Тому в неті всі дуже сміливі. Часом аж занадто. Ось я можу дико матюкатися по форумах. І це для мене звично, але це зовсім не означає, що я практикую постійне використання лексики будівельника у житті..

27

А в асі можна легко послати... а ще легше в асі кидати...
Повністю закохатися в неті не вийде...
лиш в реалі...
Але в неті можна сильно посваритися...
НЕТ - зло О_о...

28

Це ще залежить від того, з ким спілкуєшся в інеті. Найчастіше неправильно в інеті розуміють дівчата хлопців. По часом наші жарти вони якось прямо і серйозно розуміють. Тому стараюся для кожного знайти особистий підхід.

Не знаю, що там можливо в інеті, а шо ні, але ж якби не інет, то у мене б не було тієї дівчини, яка зараз у мене є  ;)

Так шо, все може бути в цьому інеті, а все тому, що саме тут ми більш відкриті, і кажемо те, про шо думаємо.. Як вже казалось, в письмовій формі завжди легше шось виразити, ніж в реалі.

29

це і добре і погано... якщо в реалі тебе не пошлють - то в неті можуть вирвати серце і перекрутити через мясорубку....
І там уже байдуже хто як кого розуміє(
АЛе ти правий...я теж вдячний інету..

30

точно.. інет - це таке собі віртуальне життя, і воно дуже тісно пов"язане зараз з реальним життям. Там теж є свої закони і закономірності, як і в реальному житті... воно також приносить як радість, так і смуток.. Ото таке.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Наші почуття... » КОХАННЯ В ПАВУТИНІ