Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Рольові ігри


Рольові ігри

Сообщений 1 страница 30 из 37

1

Мені цікаво як ви ставитеся до рольових ігор?? І чи хотіли б мати ПСиХічну рольву гру???? :D  :D  :D

2

А ми интерисуемся ролевухами? Ой как приятно!
Ролевые игры это - РУЛЬ! (Если ты слово "ролевые" правильно понемаеш)
LINEAGE II  -  Вот это настоящая ПиСхическая ролевая игра.
Достаточно начать в нее играть - и все. ЭТО НАРКОТИК!
З.Ы. Игра через интернет.

3

Ставлюся? Да нормально  :D
Психічну? А вони всі якісь психічні  :crazy: ... чого тільки вартий рогатий кролік 2 на 2 метри  :crazy:

Ту Гарруспік: Нє то не то...а хотя...нЄЄЄЄ  :crazy: ...во Фаллаут то крута гря...і готіка...
а лІнЄйка скотилась до стилю діабло - руби і кромсай  :assassin:

4

Ви не так зрозуміли, рольві в неті, типу як от ironwood, про яку Калеб казав:)

5

а ти на айронвуд заходила?!я там і зара сижу... :fool:

6

Ironwood.1bb.ru спитайте гами....їй не сподобалось! ЗАХОДЬТЕ! :fool:

7

я там зареєстрована:)

8

?!ти хто?! ^_^

9

Я бы зашпилил, но для меня это дорого. :/

10

ironwood.1bb.ru для тих хто не знає...безплатний...і я там адміню..так шо ви попадете в добрі руки... :diablo:

11

Не, ты не понял. У меня плата идет за трафик. А за зарубежный платить мне не хочетса.  :/

12

о! Сайт українських націоналістів це для СПРАВЖНІХ патріотів...незнаю...може й не в тему зате з українським трафіком...тіки туди не фігньою страдать приходять і там не мона флудить...і писати російською теж небажано...та я думаю є тут люди яким небайдуже до майбутнього нашої держави :)  :)  :)

13

Ааааа!! Я уже этот сайт видел :D
А ты патриотка?

14

я дуже люблю свою країну...може й патріотка...напевне сказати не можу :) http://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/icon_ua3.gif

15

А я очень не люблю зарубежный траффик. Дорого. К тому же за интернет плочу я из своих денег. :)

16

...а мені всеодно який трафік :P доречі на хворумі того сайту є темка "Український софт" там сайти з укр. трафіком :yes:

17

Я не сильно люблю форуми. Оце зараз вийняток.

18

ти сам вийняток :lol: ой...рольові ігри...давайте побудуємо жовту хату! ^_^

19

А чого це Я вийнято?
А хата нашо. А зрозумів! З ПСиХа по нитці - нам хата.
ПСиХи всього світу об"єднуємося!! :friends:

20

ЖОВТА ;) хата...невже не знаєш? це ж люба психушка...побудуємо місто ПСиХів :D

21

Об"єднаємо всіх ПСиХів та й побудуємо свій МЕГАПОЛІС!

22

Дійсно було б цікаво зробити, або принаймі спробувати зробити шось таке...можна для початку побудувати Жовту Хату...з лікарями(на роль Лікаря пропоную Лімона, бо він адмін ^_^ ), пацієнтами, лікарями, що схожі на пацієнтів, вампірами ( :blush2: ) та іншою нечистю :D

23

То, то буде плАгіат  :P .... А таке вже десь бачив!  :O О точно Гарруспік зна то того - СайлентХіл.... Там того лікарня всяка нечисть  :vampire: .... ну хто поЙняв той зрозумів  :cool: .... короче країні потрібне СВОЄ....  :crazy:

24

Тю...так в нас Жовта Хата, то інше...добре...зробим таку ..."лікарню" як в "жесть" :)

25

давайте просто зробимо типу чотири королівства. у кожного свій правитель. два королівства воюють проти двох інших а далі побачимо :D

26

Ггоніво написал(а):

:yu:  :yu:  :yu:

27

Хто з ким воюЄ? З Арабами?  :crazy:  Чи з печенігами? нЄЄЄЄЄЄЄ! Я знаю!  :D .... добро зі злом..... усякі Психи з Гопами  :crazy:  Чи шо? А короче.... як там Анархія!

28

нє...не треба воїн...і поділу...ПСИХИ МАЮТЬ БУТИ РАЗОМ
!!! :)

29

ПрЮєднуюсь! "Гуртом легше й батька бити"....

30

А если ПСиХ - гоп?? :D


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Компи. ЗМІ... » Рольові ігри