Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » ФАКТИЧНО САМІ


ФАКТИЧНО САМІ

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

КУМУСЬ  НЕ ПОДОБАЄТСЯ А МЕНІ ПОДОБАЕТСЯ ТАК ЩО ВІДПОВІДАЇТЕ ЧИ НІ ЦЕ ВАША СПРАВА

2

...Вродливе м"ясо... прикольно... А взагалі самі знаєте, шо я слухаю

3

як хтось казав
Карпа це як підліткова хвороба, якою тре перехворіть
гм....ну я можу її слухать але не слухаю
чому?
та мені просто вломhttp://www.sumno.com/forum/style_emoticons/default/sarcastic_hand.gif
може в мене імунітет?

4

не думаю,що це якась хвороба,тимпаче підліткова....є прикольна музичка,яку залюбки можна послухати...

5

а мені окрім *Фактично виграють всіх* та *Кіріян* нічого не пре(((

6

А мене "Сашаях..й" останнім часом пропер...."Небо","Любе лібідо","ФВВ","Киріян"............
Особисто мені більш подобаються пісні вже з приходом Карпи....

7

ой....я обоожжжжжжжжнюю Крапу! вона просто офігєнна чувиха....і статті Сої Лось в неї... ги...кльові...А музимка мене дуж пре....є кліп Кіріян англійською та звичайний.....дуже непогано=)))....вона взагалі молодець! :yahoo:

8

Все це драна фігня!Карпоманію чи Карпофобію,або Карпофілфю НЕНАВИДЖУ!безглуздий натяк на альтернативний гламур.Зараз,бачиш-но модно читати і слухати Карпу... обмеження мене харять :girl_werewolf:

9

Ні!Навідь не обмеження,а поступова карпо-деградація!Бууууууууууееееееееееееееееееееееее

10

Дякуючи Кріс, в мене їх адин кліп)) не так шоб дуже перло, але кльово!

11

:P не адин,а дфа! один англ,а другий укр!

12

диви.... сто пудов...

13

ФАКТИЧНО САМІ ЦЕ ПІД НАСТРІЙ А ВЗАГАЛІ ПРИКОЛЬНО! :)

14

У мене вони на сіді, але сіді запартачений... Ось чому я ненавиджу ЕрВешки! (дискети так взагалі!)

15

нє піздєть...нормальна ервеха була....я лише другий раз на неї записував.....

по темі....подобається але під настрій...найчастіше слухаю проекти з Тартаком...

16

З ТАРТАКОМ ЩЕ НЕ ЧУВ. УМЕНЕ НЕБАГАТО АЛЕ ВСЕОДНО ПОДОБАЄТЬСЯ(ТОГО І НЕ ЧУВ БО В МЕНЕ САМЕ 3 КЛІПА)

17

Я якраз з Тартаком вперше і почув їх.. Прикольно! Мені Фактично самі з українських виконавців пре найбільш, можливо.)

18

У мну помоему по моему эээ...шас гляну...оо.. 4 альбома... кому то надо?

Послушал - не вставило. Не мое это...

19

Я послухав 1 альбом... нє невставило...хтя пісенька про Мнясо прикольна  :)

20

ГаруспіГ, дасиш ті 4 альбоми? Хе-хе

21

Подобкається.Але лиш під настрій і не більш ніж раз у місяць, бо буде передозіровка...
Більш пруть старі альбоми...ББП...Lo-FiТравми, і взагалі робота гурту до приходу Карпи.

22

нє люблю...дуже нє люблю....шо книги її, шо музику.......напрягає вона мене.....дюже....чогось...навіть не знаю чо...

23

О! Сестро -  ;) .... вона мене теж напряга - не знаю чому - читаєш мої думки...
Ну миж родичі)

24

Я знаю чому музика не всім така подобається - бо вона технолізірована.. тобто, там навіть біт часто трансовий... А сам гурт такі альбоми робить..що майже без слів...

25

а мене пре...особливо Курва камбек....
я останнім часом тіки й слухаю......
пофіг хто шо думає, мені подобаєтьс я і край...

Похожие темы


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Музика форева!!! » ФАКТИЧНО САМІ