Depacco.com Depacco.com

Форум Справжніх Психів

Объявление

ЗМІНИТИ ДИЗАЙН ФОРУМУ МОЖЕ КОЖЕН У СВОЄМУ ПРОФАЙЛІ ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Навчання » ШКОЛА


ШКОЛА

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Я пака шо школьнык.
И в уневер не гарю желанием ити. А вы как академики-психи гаварите де луче? В школе или в унифере??? Школа-СУПЕР!!! Полная ШАРА!!!

2

TEMI4 написал(а):

Я пака шо школьнык.
И в уневер не гарю желанием ити. А вы как академики-психи гаварите де луче? В школе или в унифере??? Школа-СУПЕР!!! Полная ШАРА!!!

Школа ГАВНО! ВУЗы рулят!!!

3

Ото ідіть в ШКОЛУ і вчіть УКРАЇНСЬКУ МОВУ!  :crazy:
А потім в БУРСУ ВАС!
ги...
Школа рулить поки ти малява... унівєр коли ти студент ги...
А взагалі скрізь є свої плюси і мінуси...

4

Школа па любому рулить..хоча студеном бу де нє плохо.....от фак..а я ніким не хочу стати і вчитися в ніде

5

а я мала..теж в школі)

6

Да школа это полный жир!!!Универ-гавно!!!

7

хто де вчиться таке гівно і ммає.
особисто я хочу в вуз. з тієї простої причини, що там я ххочаб розумітиму, на яку холєру мені здасця те що я вивчаю. адже в школі маса всього непотрібного. з іншої сторони в школі легше вчитися. та легше це ще не краще. я хочу в вуз.крапка.

8

В школі дають усьо зразу...і якшо ти умний ти візьмеш вусьо і зразу... я вчився в середньозагальноосвітьній школі і знаю більше ніж ті "Те шо позалишалося від дерев  з всяких там вузів чи шо тама гімназій...до тогож в різних галузях отак вам! ХАЙ ЖИВЕ обдовбана СЗШ вест сайдського району!!! єєєє

9

Ггоніво написал(а):

В школі дають усьо зразу...і якшо ти умний ти візьмеш вусьо і зразу... я вчився в середньозагальноосвітьній школі і знаю більше ніж ті "Те шо позалишалося від дерев після Дружби-2" з всяких там вузів чи шо тама гімназій...до тогож в різних галузях отак вам! ХАЙ ЖИВЕ обдовбана СЗШ вест сайдського району!!! єєєє

дааа... мля... наша школа счетается самой крутой в нашем районе... хотя...Сам знаеш какого я мнения о школе, и всех пнях в ней (кроме некоторых ;) )... Так шо я рад что это закончилось...! СКАЖЕМ "НЕТ" ВСТРЕЧЕ ВЫПУСКНИКОВ ШКОЛЫ!!!!!

10

Та я не про випускніков...я про учітілєй) Такіє кадри как Фантік, Ковбаса, Петро Івановий (рука не поднімаєця сказать Пєтюня на мого духовного вчителя), Запольскій))))... хіба такі єсть в всяких там гімназіях! ХАЙ живе СЗШ...
А пто встрєчу випускніков) - дак ми ж з тобою часто зустрічаємся  :crazy:

11

Я один раз сходив в тому році, і більш не буду...рік, два, три... Покишо не сумую, як казали нам вчителя, шо типу за школою будете сумувати... Мабуть я "Те шо залишається від дерева ...

12

Ггоніво написал(а):

А пто встрєчу випускніков) - дак ми ж з тобою часто зустрічаємся

Нет!!! Мы с тобой НЕ встречаемся!! Мы здыбываемся!  :crazy_pilot:  :lol:


Вы здесь » Форум Справжніх Психів » Навчання » ШКОЛА